Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1432 дня(ей)
  • Рейтинг: +11

Оператор Sunnet сьогодні повідомив, що підключення планується лише на кінець травня. Але я питав саме за будинок 25, не знаю чи це всіх будинків стосується.

16 апреля 2015 10:08:00 #121
Оператор Sunnet сьогодні повідомив, що підключення планується лише на кінець травня. Але я питав саме за будинок 25, не знаю чи це всіх будинків стосується.
" цитировать
  • Стаж: 1343 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

Ощалась сегодня с директором СанНета, вот что я узнала:
СанНет не может зайти в наш ЖК, так как Телесестемы оккупировали стояки и не
дают зайти другим провайдерам. И как я понимаю, ЖЕК способствует этой ситуации,
потому что без поддержки ЖЕКа, Телесистемы не устанавливали бы свои правила
игры.
В общем, если жильцы не встанут против этого беспредела , СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК . И останемся мы без выбора провайдера. Монополия и коррупция вокруг, блин.
Вот такая ситуация по провайдерам.

16 апреля 2015 14:20:02 #122
Ощалась сегодня с директором СанНета, вот что я узнала: СанНет не может зайти в наш ЖК, так как Телесестемы оккупировали стояки и не дают зайти другим провайдерам. И как я понимаю, ЖЕК способствует этой ситуации, потому что без поддержки ЖЕКа, Телесистемы не устанавливали бы свои правила игры. В общем, если жильцы не встанут против этого беспредела , СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/2.gif[/img]. И останемся мы без выбора провайдера. Монополия и коррупция вокруг, блин.[img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/2.gif[/img] Вот такая ситуация по провайдерам.
" цитировать
  • Стаж: 2009 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Скандали, інтриги, розслідування)))

16 апреля 2015 19:09:15 #123
" цитировать

dart:

какие скандалы!? Я хочу иметь право выбора провайдера, так
как на Телесистемы много жалоб. Я хочу платить за услуги и получать качественные,
а не пойми что.

17 апреля 2015 09:19:21 #124
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Скандали, інтриги, розслідування))) [/quote]какие скандалы!? Я хочу иметь право выбора провайдера, так как на Телесистемы много жалоб. Я хочу платить за услуги и получать качественные, а не пойми что.
" цитировать

tasha:

dart:

как на Телесистемы много жалоб. Я хочу платить за услуги и получать качественные,
а не пойми что.

Все правильно, просто ситуація, про яку ви пишете, триває вже майже два роки і неодноразово обговорювалась, зокрема і в цій темі. А захід Білінка і Саннета це, хочеться сподіватись, є результат тривалих війн зі Столицею і її родичами. Значить з ТСУ їм уже вдалось домовитись, і дивним виглядає ваша фраза про "СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК". Це ваша особиста оцінка чи так вам напряму сказали в Саннеті?

17 апреля 2015 09:27:15 #125
[b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Скандали, інтриги, розслідування))) [/quote]какие скандалы!? Я хочу иметь право выбора провайдера, так как на Телесистемы много жалоб. Я хочу платить за услуги и получать качественные, а не пойми что. [/quote] Все правильно, просто ситуація, про яку ви пишете, триває вже майже два роки і неодноразово обговорювалась, зокрема і в цій темі. А захід Білінка і Саннета це, хочеться сподіватись, є результат тривалих війн зі Столицею і її родичами. Значить з ТСУ їм уже вдалось домовитись, і дивним виглядає ваша фраза про "СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК". Це ваша особиста оцінка чи так вам напряму сказали в Саннеті?
" цитировать

dart:

tasha:

dart:

а не пойми что.

Все правильно, просто ситуація, про яку ви пишете, триває вже майже два роки і неодноразово обговорювалась, зокрема і в цій темі. А захід Білінка і Саннета це, хочеться сподіватись, є результат тривалих війн зі Столицею і її родичами. Значить з ТСУ їм уже вдалось домовитись, і дивним виглядає ваша фраза про "СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК". Це ваша особиста оцінка чи так вам напряму сказали в Саннеті?

Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится
ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как
эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями.

17 апреля 2015 10:24:05 #126
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Скандали, інтриги, розслідування))) [/quote]какие скандалы!? Я хочу иметь право выбора провайдера, так как на Телесистемы много жалоб. Я хочу платить за услуги и получать качественные, а не пойми что. [/quote] Все правильно, просто ситуація, про яку ви пишете, триває вже майже два роки і неодноразово обговорювалась, зокрема і в цій темі. А захід Білінка і Саннета це, хочеться сподіватись, є результат тривалих війн зі Столицею і її родичами. Значить з ТСУ їм уже вдалось домовитись, і дивним виглядає ваша фраза про "СанНет через 2 месяца откажиться от затеи заходить к нам ЖК". Це ваша особиста оцінка чи так вам напряму сказали в Саннеті? [/quote]Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями.
" цитировать

tasha:

Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили

17 апреля 2015 11:27:43 #127
[b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]:[quote]Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями. [/quote] Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили
" цитировать
  • Стаж: 1401 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

dart:

tasha:

Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили

Друзі, ми не з того боку заходимо... На скільки я пам'ятаю були люди, які готові були написати листа до АМК... Той лист відправили чи ні? Пропоную звернутися з офіційними листами в ЖЕК та ТСУ (отримати вхідний номер, або відправити поштою з повідомленням про вручення). ТСУ повинні передати колодязі на обслуговування в Укртелеком. Якщо за 2 тижні не буде відповіді або будуть віднєкування, наступні листи (з копією попередніх писати в АМК та в прокуратуру. Телефонні дзвінки ні до чого не приведуть. Тільки листи, з офіційними помітками про дату вручення.

17 апреля 2015 13:31:20 #128
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]: [quote]Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями. [/quote] Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили [/quote] Друзі, ми не з того боку заходимо... На скільки я пам'ятаю були люди, які готові були написати листа до АМК... Той лист відправили чи ні? Пропоную звернутися з офіційними листами в ЖЕК та ТСУ (отримати вхідний номер, або відправити поштою з повідомленням про вручення). ТСУ повинні передати колодязі на обслуговування в Укртелеком. Якщо за 2 тижні не буде відповіді або будуть віднєкування, наступні листи (з копією попередніх писати в АМК та в прокуратуру. Телефонні дзвінки ні до чого не приведуть. Тільки листи, з офіційними помітками про дату вручення.
" цитировать

Serge:

dart:

tasha:

Друзі, ми не з того боку заходимо... На скільки я пам'ятаю були люди, які готові були написати листа до АМК... Той лист відправили чи ні? Пропоную звернутися з офіційними листами в ЖЕК та ТСУ (отримати вхідний номер, або відправити поштою з повідомленням про вручення). ТСУ повинні передати колодязі на обслуговування в Укртелеком. Якщо за 2 тижні не буде відповіді або будуть віднєкування, наступні листи (з копією попередніх писати в АМК та в прокуратуру. Телефонні дзвінки ні до чого не приведуть. Тільки листи, з офіційними помітками про дату вручення.

все правильно, тільки укртелеком там ні при чому

17 апреля 2015 13:58:15 #129
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]: [quote]Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями. [/quote] Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили [/quote] Друзі, ми не з того боку заходимо... На скільки я пам'ятаю були люди, які готові були написати листа до АМК... Той лист відправили чи ні? Пропоную звернутися з офіційними листами в ЖЕК та ТСУ (отримати вхідний номер, або відправити поштою з повідомленням про вручення). ТСУ повинні передати колодязі на обслуговування в Укртелеком. Якщо за 2 тижні не буде відповіді або будуть віднєкування, наступні листи (з копією попередніх писати в АМК та в прокуратуру. Телефонні дзвінки ні до чого не приведуть. Тільки листи, з офіційними помітками про дату вручення. [/quote] все правильно, тільки укртелеком там ні при чому
" цитировать
  • Стаж: 1958 дня(ей)
  • Рейтинг: +17

dart:

прямо де жа вю, да? :)

17 апреля 2015 17:25:43 #130
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Скандали, інтриги, розслідування))) [/quote] прямо де жа вю, да? :)
" цитировать

softy:

dart:

Я так понимаю, год прошел, а ничего не меняется?

17 апреля 2015 17:41:34 #131
[b][color=#2B4157;]softy[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Скандали, інтриги, розслідування))) [/quote] прямо де жа вю, да? :) [/quote]Я так понимаю, год прошел, а ничего не меняется? [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/2.gif[/img]
" цитировать

softy:

і я боюсь це не далеко не остання хвиля.

Білінк сказав, що обладнання уже поставив, але ТСУ/ЖЕК ще притримує їх якоюсь бюрократією.

17 апреля 2015 17:56:17 #132
[b][color=#2B4157;]softy[/color][/b]:[quote] прямо де жа вю, да? :)[/quote] і я боюсь це не далеко не остання хвиля. Білінк сказав, що обладнання уже поставив, але ТСУ/ЖЕК ще притримує їх якоюсь бюрократією.
" цитировать
  • Стаж: 1401 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

dart:

Serge:

dart:

tasha:

все правильно, тільки укртелеком там ні при чому

Таки так, укртелеком вже ні при чому,раніше,на скільки я пам'ятаю, всі канали зв'язку просто передавались їм на баланс. АЛЕ згідно Затвердженого порядку доступу до кабельної каналізації електрозв'язку (№1607 від 23.07.2009) параграфу 2, пункту 2:
2.2. Власник ККЕ розглядає надані запити, при цьому здійснює перевірку наявності та правильності оформлення документів, доданих до запиту, без стягнення за це оплати та у разі виявлення недоліків протягом 7 робочих днів з дня отримання запиту повідомляє про це замовника.
У строк до 14 робочих днів, починаючи з дати подачі замовником запиту або отримання від замовника листа про усунення недоліків щодо повноти та правильності наданих документів, власник ККЕ зобов'язаний надати позитивну відповідь щодо можливості доступу до кабельної каналізації з видачею відповідних технічних умов (далі - ТУ) або:
а) запропонувати іншу можливу альтернативну пропозицію на базі своїх вільних ресурсів або на базі вільних ресурсів інших суб'єктів господарювання;
б) вказати мотивовану причину відмови у видачі ТУ.

при цьому, якщо власник виставляє дикі тарифи, то згідно параграфу 6 цього ж порядку - питання можна вирішити на рівні НКРЗ.

В цьому ж документі вказані всі максимальні часові рамки, згідно яких власник колодязів повинен дати відповідь.

Хтось до заяв додавав посилання на цей документ?

18 апреля 2015 00:03:25 #133
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tasha[/color][/b]: [quote]Мне сказал напрямую директор СанНета, он сказал если не изменится ситуация с ТСУ в течении двух месяцев, они не будут заходить в наш ЖК, так как эти качели с ЖЕКом и ТСУ уже надоели, их кормят обещаниями. [/quote] Ага, тепер ясно, прошу вибачення. Можливо Саннет був морально не готовий до нашої ситуації з ТСУ. Спробую уточнити як справи у Білінка, вони вже багато раундів цих качель пережили [/quote] Друзі, ми не з того боку заходимо... На скільки я пам'ятаю були люди, які готові були написати листа до АМК... Той лист відправили чи ні? Пропоную звернутися з офіційними листами в ЖЕК та ТСУ (отримати вхідний номер, або відправити поштою з повідомленням про вручення). ТСУ повинні передати колодязі на обслуговування в Укртелеком. Якщо за 2 тижні не буде відповіді або будуть віднєкування, наступні листи (з копією попередніх писати в АМК та в прокуратуру. Телефонні дзвінки ні до чого не приведуть. Тільки листи, з офіційними помітками про дату вручення. [/quote] все правильно, тільки укртелеком там ні при чому [/quote] Таки так, укртелеком вже ні при чому,раніше,на скільки я пам'ятаю, всі канали зв'язку просто передавались їм на баланс. АЛЕ згідно Затвердженого порядку доступу до кабельної каналізації електрозв'язку ([url=http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0736-09]№1607 від 23.07.2009[/url]) параграфу 2, пункту 2: 2.2. Власник ККЕ розглядає надані запити, при цьому здійснює перевірку наявності та правильності оформлення документів, доданих до запиту, без стягнення за це оплати та у разі виявлення недоліків [b]протягом 7 робочих днів [/b] з дня отримання запиту повідомляє про це замовника. У строк [b] до 14 робочих днів[/b], починаючи з дати подачі замовником запиту або отримання від замовника листа про усунення недоліків щодо повноти та правильності наданих документів, [b]власник ККЕ зобов'язаний[/b] надати [u][b]позитивну відповідь[/b][/u] щодо можливості доступу до кабельної каналізації з видачею відповідних технічних умов (далі - ТУ) або: а) запропонувати іншу можливу альтернативну пропозицію на базі своїх вільних ресурсів або на базі вільних ресурсів інших суб'єктів господарювання; б) вказати мотивовану причину відмови у видачі ТУ. при цьому, якщо власник виставляє дикі тарифи, то згідно параграфу 6 цього ж порядку - питання можна вирішити на рівні НКРЗ. В цьому ж документі вказані всі максимальні часові рамки, згідно яких власник колодязів повинен дати відповідь. Хтось до заяв додавав посилання на цей документ?
" цитировать

ККЕ це те, що в землі і належить (неясно наскільки законно, але все ж на даний момент інформація саме така) ТСУ. Там дійсно є норми НКРЗІ. Формально ТСУ не відмовляв у наданні ККЕ в оренду. Затягував і саботував процес - так, але задокументованої відмови - немає.

Основна проблема це комунікація в межах будинку. ТСУ заявляє, що інвестував у неї і нікого пускати не збирається (станом на осінь 2014), навіть збирались якісь документи на власність показати, але не показали. По закону усе, що в будинку - співвласність мешканців. По факту інші провайдери бояться заходити через велику кількість формальних перешкод. Навіть з рішеннями АМКУ і НКРЗІ все одно їм можуть чинити фізичний спротив.

Serge, якщо маєте бажання займатись цим питанням, то перечитайте всю гілку на цю тему, можете мені ПП написати, я повідомлю статус на даний момент

18 апреля 2015 05:56:42 #134
ККЕ це те, що в землі і належить (неясно наскільки законно, але все ж на даний момент інформація саме така) ТСУ. Там дійсно є норми НКРЗІ. Формально ТСУ не відмовляв у наданні ККЕ в оренду. Затягував і саботував процес - так, але задокументованої відмови - немає. Основна проблема це комунікація в межах будинку. ТСУ заявляє, що інвестував у неї і нікого пускати не збирається (станом на осінь 2014), навіть збирались якісь документи на власність показати, але не показали. По закону усе, що в будинку - співвласність мешканців. По факту інші провайдери бояться заходити через велику кількість формальних перешкод. Навіть з рішеннями АМКУ і НКРЗІ все одно їм можуть чинити фізичний спротив. Serge, якщо маєте бажання займатись цим питанням, то перечитайте всю гілку на цю тему, можете мені ПП написати, я повідомлю статус на даний момент
" цитировать
  • Стаж: 1339 дня(ей)
  • Рейтинг: +324

Есть новости по Билинку? (кроме того что написано выше)

20 апреля 2015 17:52:42 #135
Есть новости по Билинку? (кроме того что написано выше)
" цитировать