Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1315 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

чи є якісь новини з приводу підключення інших провайдерів?
Я готовий підключитися до підписання всіх необхідних документів...
Щодо http://www.ubnt.com/airfiber/airfiber5x/ - не буде нормально ця штука в нас працювати...
на 11 будинків 2 гігабіти - це ніщо (особливо, коли всі почнуть дивитися FullHD канали по IPTV )
Плюс, на скільки я розумію, потрібне ліцензування

17 февраля 2015 14:09:38 #91
чи є якісь новини з приводу підключення інших провайдерів? Я готовий підключитися до підписання всіх необхідних документів... Щодо http://www.ubnt.com/airfiber/airfiber5x/ - не буде нормально ця штука в нас працювати... на 11 будинків 2 гігабіти - це ніщо (особливо, коли всі почнуть дивитися FullHD канали по IPTV ) Плюс, на скільки я розумію, потрібне ліцензування
" цитировать
  • Стаж: 1823 дня(ей)
  • Рейтинг: +3

то де ж та заява(и)... тут можна її прикріпити? бачу, що колективно збираються довго підписи, тому може ефективніше індивід

22 февраля 2015 16:01:08 #92
то де ж та заява(и)... тут можна її прикріпити? бачу, що колективно збираються довго підписи, тому може ефективніше індивід
" цитировать

Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір):
-У сусідів взагалі нема інтернету
-Всіх задовільняє погана якість послуги, ніхто не хоче паритись
-Інтернет якісний і тому нема змісту щось робити

03 марта 2015 23:43:22 #93
Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір): -У сусідів взагалі нема інтернету -Всіх задовільняє погана якість послуги, ніхто не хоче паритись -Інтернет якісний і тому нема змісту щось робити
" цитировать
  • Стаж: 1984 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Serge:

Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір):

))) кто тут давненько поняли, что нужно что-то делать уже. Отписки на форуме малоэффективны и несут сугубо информационную нагрузку. И начинает народ сам потихоньку заниматься функциями ЖЭКа: кто - клумбами, как средством борьбы с неправильной парковкой, кто - остеклением, кто - провайдерами, кто - погибающими соснами, кто - созданием ОСББ. Да, я согласна, это не правильно, этими вопросами обязан заниматься ЖЭК, но по-другому пока не получается. Никто ведь не хочет, что бы ЖК превратился в помойку.

По интернету: не могу выбрать вариант ответа - у меня peoplenet. К ТСУ принципиально подключаться не буду. У большинства соседей такая же позиция.

По сути вопроса: есть информация о том, что сейчас в ЖК заходят еще два провайдера. Одни договорились с ТСУ и будут тянуть кабеля в их колодцах, другие будут рыть свою траншею, проходящую по территории ВЧ.

04 марта 2015 13:43:02 #94
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір): -У сусідів взагалі нема інтернету -Всіх задовільняє погана якість послуги, ніхто не хоче паритись -Інтернет якісний і тому нема змісту щось робити[/quote] ))) кто тут давненько поняли, что нужно что-то делать уже. Отписки на форуме малоэффективны и несут сугубо информационную нагрузку. И начинает народ сам потихоньку заниматься функциями ЖЭКа: кто - клумбами, как средством борьбы с неправильной парковкой, кто - остеклением, кто - провайдерами, кто - погибающими соснами, кто - созданием ОСББ. Да, я согласна, это не правильно, этими вопросами обязан заниматься ЖЭК, но по-другому пока не получается. Никто ведь не хочет, что бы ЖК превратился в помойку. По интернету: не могу выбрать вариант ответа - у меня peoplenet. К ТСУ принципиально подключаться не буду. У большинства соседей такая же позиция. По сути вопроса: есть информация о том, что сейчас в ЖК заходят еще два провайдера. Одни договорились с ТСУ и будут тянуть кабеля в их колодцах, другие будут рыть свою траншею, проходящую по территории ВЧ.
" цитировать
  • Стаж: 1945 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

irriss:

Serge:

))) кто тут давненько поняли, что нужно что-то делать уже. Отписки на форуме малоэффективны и несут сугубо информационную нагрузку. И начинает народ сам потихоньку заниматься функциями ЖЭКа: кто - клумбами, как средством борьбы с неправильной парковкой, кто - остеклением, кто - провайдерами, кто - погибающими соснами, кто - созданием ОСББ. Да, я согласна, это не правильно, этими вопросами обязан заниматься ЖЭК, но по-другому пока не получается. Никто ведь не хочет, что бы ЖК превратился в помойку.

По интернету: не могу выбрать вариант ответа - у меня peoplenet. К ТСУ принципиально подключаться не буду. У большинства соседей такая же позиция.

По сути вопроса: есть информация о том, что сейчас в ЖК заходят еще два провайдера. Одни договорились с ТСУ и будут тянуть кабеля в их колодцах, другие будут рыть свою траншею, проходящую по территории ВЧ.

Еммм, так People.Net це і є ТСУ.... Так що "К ТСУ принципиально подключаться не буду" у Вас не вийшло)))

04 марта 2015 14:56:01 #95
[b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір): -У сусідів взагалі нема інтернету -Всіх задовільняє погана якість послуги, ніхто не хоче паритись -Інтернет якісний і тому нема змісту щось робити[/quote] ))) кто тут давненько поняли, что нужно что-то делать уже. Отписки на форуме малоэффективны и несут сугубо информационную нагрузку. И начинает народ сам потихоньку заниматься функциями ЖЭКа: кто - клумбами, как средством борьбы с неправильной парковкой, кто - остеклением, кто - провайдерами, кто - погибающими соснами, кто - созданием ОСББ. Да, я согласна, это не правильно, этими вопросами обязан заниматься ЖЭК, но по-другому пока не получается. Никто ведь не хочет, что бы ЖК превратился в помойку. По интернету: не могу выбрать вариант ответа - у меня peoplenet. К ТСУ принципиально подключаться не буду. У большинства соседей такая же позиция. По сути вопроса: есть информация о том, что сейчас в ЖК заходят еще два провайдера. Одни договорились с ТСУ и будут тянуть кабеля в их колодцах, другие будут рыть свою траншею, проходящую по территории ВЧ. [/quote]Еммм, так People.Net це і є ТСУ.... Так що "К ТСУ принципиально подключаться не буду" у Вас не вийшло)))
" цитировать
  • Стаж: 1984 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Babrun:

irriss:

Serge:

Еммм, так People.Net це і є ТСУ.... Так що "К ТСУ принципиально подключаться не буду" у Вас не вийшло)))

Век живи - век учись. Переподключусь))). Хоть под ТСУ я имела ввиду наш локальный.

04 марта 2015 15:03:17 #96
[b][color=#2B4157;]Babrun[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Щось в мене таке враження, що форум практично мертвий... Таке враження ніби (один пункт на вибір): -У сусідів взагалі нема інтернету -Всіх задовільняє погана якість послуги, ніхто не хоче паритись -Інтернет якісний і тому нема змісту щось робити[/quote] ))) кто тут давненько поняли, что нужно что-то делать уже. Отписки на форуме малоэффективны и несут сугубо информационную нагрузку. И начинает народ сам потихоньку заниматься функциями ЖЭКа: кто - клумбами, как средством борьбы с неправильной парковкой, кто - остеклением, кто - провайдерами, кто - погибающими соснами, кто - созданием ОСББ. Да, я согласна, это не правильно, этими вопросами обязан заниматься ЖЭК, но по-другому пока не получается. Никто ведь не хочет, что бы ЖК превратился в помойку. По интернету: не могу выбрать вариант ответа - у меня peoplenet. К ТСУ принципиально подключаться не буду. У большинства соседей такая же позиция. По сути вопроса: есть информация о том, что сейчас в ЖК заходят еще два провайдера. Одни договорились с ТСУ и будут тянуть кабеля в их колодцах, другие будут рыть свою траншею, проходящую по территории ВЧ. [/quote]Еммм, так People.Net це і є ТСУ.... Так що "К ТСУ принципиально подключаться не буду" у Вас не вийшло))) [/quote]Век живи - век учись. Переподключусь))). Хоть под ТСУ я имела ввиду наш локальный.
" цитировать

Я, на жаль, поки що в ЖК не живу... будинок ще не зданий.. Але дуже зацікавлений в хорошому інтернет каналі (а ще краще двох, для резервування). Звичайно що цікавлять канали не від ТСУ. Тому з радістю б підключився до вирішення проблем наявності провайдерної монополії прямо вчора (навіть не сьогодні)...

04 марта 2015 20:41:40 #97
Я, на жаль, поки що в ЖК не живу... будинок ще не зданий.. Але дуже зацікавлений в хорошому інтернет каналі (а ще краще двох, для резервування). Звичайно що цікавлять канали не від ТСУ. Тому з радістю б підключився до вирішення проблем наявності провайдерної монополії прямо вчора (навіть не сьогодні)...
" цитировать
  • Стаж: 1668 дня(ей)
  • Рейтинг: +4

У меня 3mob, жду и надеюсь на скорые изменения в провайдерской ситуации. Дорого и медленно, конечно, но ТСУ моих денег не увидит.
Да и у них тоже дорого и медленно, когда вообще работает :)

05 марта 2015 12:32:33 #98
У меня 3mob, жду и надеюсь на скорые изменения в провайдерской ситуации. Дорого и медленно, конечно, но ТСУ моих денег не увидит. Да и у них тоже дорого и медленно, когда вообще работает :)
" цитировать

Тобто всі просто чекають приходу іншого провайдера? Всі користуються бездротовою альтернативою? Чи реально хтось щось пробував домовлятися і шукати шляхи підключення інших провайдерів оптикою?

07 марта 2015 00:55:25 #99
Тобто всі просто чекають приходу іншого провайдера? Всі користуються бездротовою альтернативою? Чи реально хтось щось пробував домовлятися і шукати шляхи підключення інших провайдерів оптикою?
" цитировать
  • Стаж: 1923 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Serge:

пробували, якщо немає бажання шукати на реалті, то у цій же темі є витримки з історії спроб. в районі третьої сторінки, наприклад.
в найближчі дні має бути якесь прояснення по ситуації з Білінком, вони оптимістично оцінюють на даний момент свої шанси зайти в комплекс

07 марта 2015 04:11:58 #100
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]Тобто всі просто чекають приходу іншого провайдера? Всі користуються бездротовою альтернативою? Чи реально хтось щось пробував домовлятися і шукати шляхи підключення інших провайдерів оптикою? [/quote] пробували, якщо немає бажання шукати на реалті, то у цій же темі є витримки з історії спроб. в районі третьої сторінки, наприклад. в найближчі дні має бути якесь прояснення по ситуації з Білінком, вони оптимістично оцінюють на даний момент свої шанси зайти в комплекс
" цитировать
  • Стаж: 1694 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

Сегодня в ЖЕК узнал, что заходит два новых провайдера.
Один называется - Сонет, поискав нашел http://sunnet.ua/ наверное, это он.
Второй ещё не ясно, надеюсь это будет ланет!

11 марта 2015 13:00:26 #101
Сегодня в ЖЕК узнал, что заходит два новых провайдера. Один называется - Сонет, поискав нашел http://sunnet.ua/ наверное, это он. Второй ещё не ясно, надеюсь это будет ланет!
" цитировать
  • Стаж: 1351 дня(ей)
  • Рейтинг: +1

egorix:

Сонет точно будут, и с биликом разговаривала, сказали, что заходят со следующей недели.

11 марта 2015 13:37:01 #102
[b][color=#2B4157;]egorix[/color][/b]:[quote]Сегодня в ЖЕК узнал, что заходит два новых провайдера. Один называется - Сонет, поискав нашел http://sunnet.ua/ наверное, это он. Второй ещё не ясно, надеюсь это будет ланет![/quote] Сонет точно будут, и с биликом разговаривала, сказали, что заходят со следующей недели.
" цитировать
  • Стаж: 1872 дня(ей)
  • Рейтинг: +17

я держу пальцы скрещенными, чтобы к нам дошел Билинк, но столько раз это было уже вот-вот... давайте подождем, пока они дойдут до квартир.

11 марта 2015 14:45:16 #103
я держу пальцы скрещенными, чтобы к нам дошел Билинк, но столько раз это было уже вот-вот... давайте подождем, пока они дойдут до квартир.
" цитировать

NIM_1172:

egorix:

Сонет точно будут, и с биликом разговаривала, сказали, что заходят со следующей недели.

А звідки інформація про саннет? Я щойно дзвонив туди - кажуть навіть на найближчих вулицях в них нема покриття. Білінк підтвердив будівництво мережі та підключення будинків на кінець наступного тижня. В Ланета планів поки що також немає

12 марта 2015 20:33:17 #104
[b][color=#2B4157;]NIM_1172[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]egorix[/color][/b]: [quote]Сегодня в ЖЕК узнал, что заходит два новых провайдера. Один называется - Сонет, поискав нашел http://sunnet.ua/ наверное, это он. Второй ещё не ясно, надеюсь это будет ланет![/quote] Сонет точно будут, и с биликом разговаривала, сказали, что заходят со следующей недели. [/quote]А звідки інформація про саннет? Я щойно дзвонив туди - кажуть навіть на найближчих вулицях в них нема покриття. Білінк підтвердив будівництво мережі та підключення будинків на кінець наступного тижня. В Ланета планів поки що також немає
" цитировать

так а хто другий провайдер? З Білінком все ясно.. Питання хто ще буде.. Саннет поки не підтверджує.. а ніякого провайдера з іменем сонет я так і не знайшов

15 марта 2015 17:59:56 #105
так а хто другий провайдер? З Білінком все ясно.. Питання хто ще буде.. Саннет поки не підтверджує.. а ніякого провайдера з іменем сонет я так і не знайшов
" цитировать