Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
kos
  • Стаж: 1206 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

Коло.ТБ:

Шановні абоненти!

В зв'язку з пошкодженням будівельним ескаватором нашої кабельної каналізації, що прокладена по території комлпексу, послуги Інтернет та Телебачення тимчасово не доступні.

Наші спеціалісти вже займаються усуненням проблеми.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, Коло.ТБ

Сегодня позвонив на тех. поддержку в связи с тем, что отсутствовал интернет. В ответ оператор сказал, что техник в пути в течение часа все устранит. Через где-то час меня снова набрали и сказали, что есть проблемы с востановлением кабеля и работы займут около (3-4 часов). На что я ответил, что очень плохо и за такие простои не мешало бы компенсацию получать, т.к. у меня стоит работа.
На что мне оператор начал рассказывать, что если я работаю на интернете, то мне нужно было подключаться не как физ лицо, а как юр. лицо. Умник, какой :)... на что последовал ответ с моей стороны, что это его не должно волновать..... особенно, если я работаю через удаленное подключение или просто хочу проверить свою почту. (да есть у мя на всех девайсах 3G и это не такая уж проблема, но сам подход....)
Мораль.... такие сотрудники заставляют смотреть в сторону других провайдеров. Хамский подход в тот момент. когда не выполняют свои обязательства.... - это печаль. уже бы молчали и ничего бы не говорили.... К чему я все это...... может кто-то подумает, прежде чем подключаться к ним, ну а если не подумает, будьте готовы к такому подходу.
Сам тоже задумался....

08 мая 2016 00:58:34 #424
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote]Шановні абоненти! В зв'язку з пошкодженням будівельним ескаватором нашої кабельної каналізації, що прокладена по території комлпексу, послуги Інтернет та Телебачення тимчасово не доступні. Наші спеціалісти вже займаються усуненням проблеми. Просимо вибачення за тимчасові незручності. З повагою, Коло.ТБ[/quote]Сегодня позвонив на тех. поддержку в связи с тем, что отсутствовал интернет. В ответ оператор сказал, что техник в пути в течение часа все устранит. Через где-то час меня снова набрали и сказали, что есть проблемы с востановлением кабеля и работы займут около (3-4 часов). На что я ответил, что очень плохо и за такие простои не мешало бы компенсацию получать, т.к. у меня стоит работа. На что мне оператор начал рассказывать, что если я работаю на интернете, то мне нужно было подключаться не как физ лицо, а как юр. лицо. Умник, какой :)... на что последовал ответ с моей стороны, что это его не должно волновать..... особенно, если я работаю через удаленное подключение или просто хочу проверить свою почту. (да есть у мя на всех девайсах 3G и это не такая уж проблема, но сам подход....) Мораль.... такие сотрудники заставляют смотреть в сторону других провайдеров. Хамский подход в тот момент. когда не выполняют свои обязательства.... - это печаль. уже бы молчали и ничего бы не говорили.... К чему я все это...... может кто-то подумает, прежде чем подключаться к ним, ну а если не подумает, будьте готовы к такому подходу. Сам тоже задумался....
" цитировать
  • Стаж: 1184 дня(ей)
  • Рейтинг: +12

Сегодня позвонив на тех. поддержку в связи с тем, что отсутствовал интернет. В ответ оператор сказал, что техник в пути в течение часа все устранит. Через где-то час меня снова набрали и сказали, что есть проблемы с востановлением кабеля и работы займут около (3-4 часов). На что я ответил, что очень плохо и за такие простои не мешало бы компенсацию получать, т.к. у меня стоит работа.
На что мне оператор начал рассказывать, что если я работаю на интернете, то мне нужно было подключаться не как физ лицо, а как юр. лицо. Умник, какой :)... на что последовал ответ с моей стороны, что это его не должно волновать..... особенно, если я работаю через удаленное подключение или просто хочу проверить свою почту. (да есть у мя на всех девайсах 3G и это не такая уж проблема, но сам подход....)

Доброго дня.

Насамперед хотів би пояснити щодо часу усунення аварії: дистанційно однозначно визначити суть пошкодження не можливо. Коли наші спеціалісти виїжджали на аварію, то були впевнені, що проблема в живлені - в такому випадку час відновлення дісно не більше однієї години, але по факту виявилось, що це розрив оптики, та ще й під землею, в такому випадку терміни збільшуються, виходячи із того як швидко копати лопатою) Проте, дякуючи тому, що ескаватор, який пошкодив кабель, нам же його і допоміг відкопати, то час простою був 3-4 години.

Що ж до зауваження нашого спеціаліста, то тут все вірно. В договорі на обслуговування комерційних клієнтів, тобто для людей чи компаній, що працюють в інтеренеті існує так званий SLA (Service Level Agreement) - тобто вказані чіткі допустимі рамки можливого простою послуги та компенсація у випадку їх виникнення, чим менше час простою, тим, звісно, дорожче коштує сама послуга.

Зі свого боку, в даній ситуації, ми йдемо на зустріч нашим клієнтам, і обовязково компенсуємо вам на баланс за період виконання відновлювальних робіт. Для цього вам достатньо у Власному кабінеті створити звернення, чи написати нам на електронну пошту, або ж просто в ососбисті повідомлення тут на форумі.

Ще раз вибачте за незручності, що мали місце.
Гарного дня!

10 мая 2016 11:04:16 #425
[quote]Сегодня позвонив на тех. поддержку в связи с тем, что отсутствовал интернет. В ответ оператор сказал, что техник в пути в течение часа все устранит. Через где-то час меня снова набрали и сказали, что есть проблемы с востановлением кабеля и работы займут около (3-4 часов). На что я ответил, что очень плохо и за такие простои не мешало бы компенсацию получать, т.к. у меня стоит работа. На что мне оператор начал рассказывать, что если я работаю на интернете, то мне нужно было подключаться не как физ лицо, а как юр. лицо. Умник, какой :)... на что последовал ответ с моей стороны, что это его не должно волновать..... особенно, если я работаю через удаленное подключение или просто хочу проверить свою почту. (да есть у мя на всех девайсах 3G и это не такая уж проблема, но сам подход....)[/quote]Доброго дня. Насамперед хотів би пояснити щодо часу усунення аварії: дистанційно однозначно визначити суть пошкодження не можливо. Коли наші спеціалісти виїжджали на аварію, то були впевнені, що проблема в живлені - в такому випадку час відновлення дісно не більше однієї години, але по факту виявилось, що це розрив оптики, та ще й під землею, в такому випадку терміни збільшуються, виходячи із того як швидко копати лопатою) Проте, дякуючи тому, що ескаватор, який пошкодив кабель, нам же його і допоміг відкопати, то час простою був 3-4 години. Що ж до зауваження нашого спеціаліста, то тут все вірно. В договорі на обслуговування комерційних клієнтів, тобто для людей чи компаній, що працюють в інтеренеті існує так званий SLA (Service Level Agreement) - тобто вказані чіткі допустимі рамки можливого простою послуги та компенсація у випадку їх виникнення, чим менше час простою, тим, звісно, дорожче коштує сама послуга. Зі свого боку, в даній ситуації, ми йдемо на зустріч нашим клієнтам, і обовязково компенсуємо вам на баланс за період виконання відновлювальних робіт. Для цього вам достатньо у Власному кабінеті створити звернення, чи написати нам на електронну пошту, або ж просто в ососбисті повідомлення тут на форумі. Ще раз вибачте за незручності, що мали місце. Гарного дня!
" цитировать
kos
  • Стаж: 1206 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

Коло.ТБ:

Що ж до зауваження нашого спеціаліста, то тут все вірно. В договорі на обслуговування комерційних клієнтів, тобто для людей чи компаній, що працюють в інтеренеті існує так званий SLA (Service Level Agreement) - тобто вказані чіткі допустимі рамки можливого простою послуги та компенсація у випадку їх виникнення, чим менше час простою, тим, звісно, дорожче коштує сама послуга.

А может я и не прав. Конкуренты еще хуже работают. Не попробуешь.... не узнаешь :) Удачи вам!
Тут я все понимаю, но если у вас есть фиксация звонков для улучшения качества обслуживания. Вы можете послушать в какой форме и интонации это было сделано! Все прекрасно понимают разные ситуаци бывают. Но почему-то Ваш оператор принял стратегию, что лучшая защита нападение! Но не тут то было! Радует, что Вы на рынке не одни :) а поменять провайдера, это пару часов телодвижений. Хотя я понимаю, что Вам все-равно +1 или -1 клиент. Но должен подметить, что такие посты может еще кого-то заставят задуматься, а стоит подключаться к Вам.

11 мая 2016 12:23:02 #426
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote] [quote] [/quote]Що ж до зауваження нашого спеціаліста, то тут все вірно. В договорі на обслуговування комерційних клієнтів, тобто для людей чи компаній, що працюють в інтеренеті існує так званий SLA (Service Level Agreement) - тобто вказані чіткі допустимі рамки можливого простою послуги та компенсація у випадку їх виникнення, чим менше час простою, тим, звісно, дорожче коштує сама послуга. [/quote][quote] А может я и не прав. Конкуренты еще хуже работают. Не попробуешь.... не узнаешь :) Удачи вам! Тут я все понимаю, но если у вас есть фиксация звонков для улучшения качества обслуживания. Вы можете послушать в какой форме и интонации это было сделано! Все прекрасно понимают разные ситуаци бывают. Но почему-то Ваш оператор принял стратегию, что лучшая защита нападение! Но не тут то было! Радует, что Вы на рынке не одни :) а поменять провайдера, это пару часов телодвижений. Хотя я понимаю, что Вам все-равно +1 или -1 клиент. Но должен подметить, что такие посты может еще кого-то заставят задуматься, а стоит подключаться к Вам. [/quote]
" цитировать

А может я и не прав. Конкуренты еще хуже работают. Не попробуешь.... не узнаешь :) Удачи вам!Тут я все понимаю, но если у вас есть фиксация звонков для улучшения качества обслуживания. Вы можете послушать в какой форме и интонации это было сделано! Все прекрасно понимают разные ситуаци бывают. Но почему-то Ваш оператор принял стратегию, что лучшая защита нападение! Но не тут то было! Радует, что Вы на рынке не одни :) а поменять провайдера, это пару часов телодвижений. Хотя я понимаю, что Вам все-равно +1 или -1 клиент. Но должен подметить, что такие посты может еще кого-то заставят задуматься, а стоит подключаться к Вам.

Звісно, я обов'язково прослухаю запис розмови, напишіть мені будь ласка в особисті повідомлення з якого номеру ви телефонували. Якщо наш працівник дійсно не дотримався правил спілкування з абонентами, то його керівник обовязково проведе з ним розяснювальну роботу і будуть прийняті відповідні міри.
Скажу, мабуть банальні для вас речі, проте для нас НЕ всеодно +1 чи -1 абонент. Можливо це і добре, що масштаби нашої компанії не такі як гігагнтів індустрії, (назву яких ми тут не писатимемо) оскільки це дає нам змогу більше сконцентруватись на кожну абонентові і приділити максимум уваги щодо звернень, питань чи зауважень наших клієнтів. Звісно, як ви вже зауважили неодноразово, такі пости допомагають людям визначитсь із провайдером, тому, я сподіваюсь, вони зроблять вірний вибір;)

12 мая 2016 17:04:59 #427
[quote]А может я и не прав. Конкуренты еще хуже работают. Не попробуешь.... не узнаешь :) Удачи вам!Тут я все понимаю, но если у вас есть фиксация звонков для улучшения качества обслуживания. Вы можете послушать в какой форме и интонации это было сделано! Все прекрасно понимают разные ситуаци бывают. Но почему-то Ваш оператор принял стратегию, что лучшая защита нападение! Но не тут то было! Радует, что Вы на рынке не одни :) а поменять провайдера, это пару часов телодвижений. Хотя я понимаю, что Вам все-равно +1 или -1 клиент. Но должен подметить, что такие посты может еще кого-то заставят задуматься, а стоит подключаться к Вам. [/quote] Звісно, я обов'язково прослухаю запис розмови, напишіть мені будь ласка в особисті повідомлення з якого номеру ви телефонували. Якщо наш працівник дійсно не дотримався правил спілкування з абонентами, то його керівник обовязково проведе з ним розяснювальну роботу і будуть прийняті відповідні міри. Скажу, мабуть банальні для вас речі, проте для нас НЕ всеодно +1 чи -1 абонент. Можливо це і добре, що масштаби нашої компанії не такі як гігагнтів індустрії, (назву яких ми тут не писатимемо) оскільки це дає нам змогу більше сконцентруватись на кожну абонентові і приділити максимум уваги щодо звернень, питань чи зауважень наших клієнтів. Звісно, як ви вже зауважили неодноразово, такі пости допомагають людям визначитсь із провайдером, тому, я сподіваюсь, вони зроблять вірний вибір;)
" цитировать
  • Стаж: 1054 дня(ей)
  • Рейтинг: +24

Доброго времени суток, соседи.
У кого подключен КолоТБ, подскажите как работает интернет?
У меня стал часто глючить и вылетать, живу в доме 23а.
Может есть у кого еще такие проблемы, или у меня что то с настройками...

13 января 2017 23:45:20 #428
Доброго времени суток, соседи. У кого подключен КолоТБ, подскажите как работает интернет? У меня стал часто глючить и вылетать, живу в доме 23а. Может есть у кого еще такие проблемы, или у меня что то с настройками...
" цитировать
  • Стаж: 1417 дня(ей)
  • Рейтинг: +32

А какие провайдеры интернета есть в 23 доме на данный момент?

14 января 2017 01:10:24 #429
" цитировать

14 января 2017 01:10:28 #430
" цитировать
  • Стаж: 1750 дня(ей)
  • Рейтинг: +4

Михалыч:

У меня тоже КолоТВ, тоже 23а, но всё нормально.

14 января 2017 19:20:43 #431
[b][color=#2B4157;]Михалыч[/color][/b]:[quote]Доброго времени суток, соседи. У кого подключен КолоТБ, подскажите как работает интернет? У меня стал часто глючить и вылетать, живу в доме 23а. Может есть у кого еще такие проблемы, или у меня что то с настройками...[/quote] У меня тоже КолоТВ, тоже 23а, но всё нормально.
" цитировать

Михалыч:

Доброго дня.Напишіть будь ласка в особисті повідомлення ваш номер договору або адресу, щоб ми мали змогу перевірити.
Дякую.

07 февраля 2017 17:37:52 #432
[b][color=#2B4157;]Михалыч[/color][/b]:[quote]Доброго времени суток, соседи. У кого подключен КолоТБ, подскажите как работает интернет? У меня стал часто глючить и вылетать, живу в доме 23а. Может есть у кого еще такие проблемы, или у меня что то с настройками...[/quote] Доброго дня.Напишіть будь ласка в особисті повідомлення ваш номер договору або адресу, щоб ми мали змогу перевірити. Дякую.
" цитировать

А какие провайдеры интернета есть в 23 доме на данный момент? Коло ТБ, ТСУ. Есть еще какие то?

19 февраля 2017 00:33:46 #433
А какие провайдеры интернета есть в 23 доме на данный момент? Коло ТБ, ТСУ. Есть еще какие то?
" цитировать

neepo:Как сейчас показывает Коло ТБ? И какой тариф вы выбрали?

AndMers:

А есть те, кто подключился к Коло-ТВ? как у них скорость, качество?

Подключился на этой неделе. По качеству пока претензий нет. Скорость хорошая. Пример замера скорости :http://www.speedtest.net/my-result/4944055987 (UA-IX)

22 февраля 2017 22:49:27 #434
[b][color=#2B4157;]neepo[/color][/b]:Как сейчас показывает Коло ТБ? И какой тариф вы выбрали? [quote][b][color=#2B4157;]AndMers[/color][/b]: [quote]А есть те, кто подключился к Коло-ТВ? как у них скорость, качество? [/quote] Подключился на этой неделе. По качеству пока претензий нет. Скорость хорошая. Пример замера скорости :[url=http://www.speedtest.net/my-result/4944055987]http://www.speedtest.net/my-result/4944055987[/url] (UA-IX) [/quote]
" цитировать
  • Стаж: 1243 дня(ей)
  • Рейтинг: +15

не рекомендую провайдера SunNet

1. заявленої швидкості Гігабіт немає (по факту 350 мегабіт максимум, ввечері і до сотки не дотягує)
2. постійні проблема з лінком
3. дзвінки в сапорт - потрібно чекати 30 хв в черзі, потім доказати що ти не жираф і розумієш шо таке айпі адреса, що роутер ти налаштував правильно, а потім вам скажуть зайдіть на роутер пропишіть айпішки вруну бо dhcp у вас ніколи не працював і не мав працювати (по факту місяць працювало по цій схемі)
4. майстер приїжжає і щоразу намагається знайти проблеми у вашому обладнанні, через півтори-дві години до нього доходить що проблема на їх стороні, звонить своїм, чекає 30 хв в черзі на телефоні, перезагружають порт, світч, все що завгодно, всеодно не працює... після 3-х годин ковиряння, йде додому із словами "ну я через тиждень заберу наш ноут з сервісу і тоді прийду знову спробую" :)

короче дістали мене ці рібятки... пічаль в тому що і альтернатив поки немає :(

16 марта 2017 10:19:39 #435
не рекомендую провайдера SunNet 1. заявленої швидкості Гігабіт немає (по факту 350 мегабіт максимум, ввечері і до сотки не дотягує) 2. постійні проблема з лінком 3. дзвінки в сапорт - потрібно чекати 30 хв в черзі, потім доказати що ти не жираф і розумієш шо таке айпі адреса, що роутер ти налаштував правильно, а потім вам скажуть зайдіть на роутер пропишіть айпішки вруну бо dhcp у вас ніколи не працював і не мав працювати (по факту місяць працювало по цій схемі) 4. майстер приїжжає і щоразу намагається знайти проблеми у вашому обладнанні, через півтори-дві години до нього доходить що проблема на їх стороні, звонить своїм, чекає 30 хв в черзі на телефоні, перезагружають порт, світч, все що завгодно, всеодно не працює... після 3-х годин ковиряння, йде додому із словами "ну я через тиждень заберу наш ноут з сервісу і тоді прийду знову спробую" :) короче дістали мене ці рібятки... пічаль в тому що і альтернатив поки немає :(
" цитировать
  • Стаж: 1243 дня(ей)
  • Рейтинг: +15

і знову вечір, і знову нема лінку до саннет, а в сапорті доброзичливий хлопчина нічого крім як звірити чи правильно я вбив айпі в роутер не може, хіба що заявочку залишити шоб майстер завтра знову завітав та шось почаклував, а ввечері буде знову та ж пісня.... не рекомендую SunNet, то якийсь капець а не інет...

З.І. Хто юзає колоТб? як стабільність, швидкість?

16 марта 2017 23:33:56 #436
і знову вечір, і знову нема лінку до саннет, а в сапорті доброзичливий хлопчина нічого крім як звірити чи правильно я вбив айпі в роутер не може, хіба що заявочку залишити шоб майстер завтра знову завітав та шось почаклував, а ввечері буде знову та ж пісня.... не рекомендую SunNet, то якийсь капець а не інет... З.І. Хто юзає колоТб? як стабільність, швидкість?
" цитировать
  • Стаж: 1239 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Коло ТБ. Пів року політ нормальний, в той час коли дома, інтернет був завжди. Одного разу був обрив дроту, за межами квартири, залишив заявку – полагодили.
З приводу - ТБ, перед підключенням запитав якої фірми та модель краще придбати, щоб працював Коло ТБ, відповідь «будь який Самсунг з Смарт ТВ», купив. З’ясувалось що деякі серії телевізорів їхня програма не підтримує, відмовився від ТБ, краще запитати в техпідтримці.

17 марта 2017 07:39:22 #437
Коло ТБ. Пів року політ нормальний, в той час коли дома, інтернет був завжди. Одного разу був обрив дроту, за межами квартири, залишив заявку – полагодили. З приводу - ТБ, перед підключенням запитав якої фірми та модель краще придбати, щоб працював Коло ТБ, відповідь «будь який Самсунг з Смарт ТВ», купив. З’ясувалось що деякі серії телевізорів їхня програма не підтримує, відмовився від ТБ, краще запитати в техпідтримці.
" цитировать

semaf1:

Коло ТБ. Пів року політ нормальний, в той час коли дома, інтернет був завжди. Одного разу був обрив дроту, за межами квартири, залишив заявку – полагодили.
З приводу - ТБ, перед підключенням запитав якої фірми та модель краще придбати, щоб працював Коло ТБ, відповідь «будь який Самсунг з Смарт ТВ», купив. З’ясувалось що деякі серії телевізорів їхня програма не підтримує, відмовився від ТБ, краще запитати в техпідтримці.

Доброго дня, після дворічної боротьби із Samsung та LG, можу рекоменувати одне: купуйте телевізори на Android - зними точно жодних проблем, а додатків для телебачення, в тому числі і наш, в плей маркеті просто безліч.

12 июля 2017 12:44:16 #438
[b][color=#2B4157;]semaf1[/color][/b]:[quote]Коло ТБ. Пів року політ нормальний, в той час коли дома, інтернет був завжди. Одного разу був обрив дроту, за межами квартири, залишив заявку – полагодили. З приводу - ТБ, перед підключенням запитав якої фірми та модель краще придбати, щоб працював Коло ТБ, відповідь «будь який Самсунг з Смарт ТВ», купив. З’ясувалось що деякі серії телевізорів їхня програма не підтримує, відмовився від ТБ, краще запитати в техпідтримці.[/quote]Доброго дня, після дворічної боротьби із Samsung та LG, можу рекоменувати одне: купуйте телевізори на Android - зними точно жодних проблем, а додатків для телебачення, в тому числі і наш, в плей маркеті просто безліч.
" цитировать