Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1997 дня(ей)
  • Рейтинг: +16

Не нашел на вашем сайте как подключиться "без додаткового обладнання". Можно подробнее об этом.

Коло.ТБ:

Jun:

А у нас есть возможность подключения ТВ без всяких приставок и прочего? Телевизор смотрим редко и самые обычные каналы.

Доброго дня.
Якщо у вас телевізор з пдтримкою Smart TV (наприклад Samsung), то у вас є можливість підключити Цифрове телебачення більше 110 каналів + 12 каналів в найкращій HD якості, без додаткового обладнання.
Якщо вас цікавлять лише українські канали - рекомендуємо вам звернути увагу на тарифний план за 109 грн/міс, який включає в себе 100Мбіт інтернет та 43українські канали, або скористайтесь акцією та користуйтесь даним тарифом всього за 80грн/міс протягом 6 місяців.

http://kolo.tv/

29 февраля 2016 11:46:16 #394
Не нашел на вашем сайте как подключиться "без додаткового обладнання". Можно подробнее об этом. [b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]: [quote]А у нас есть возможность подключения ТВ без всяких приставок и прочего? Телевизор смотрим редко и самые обычные каналы. [/quote] Доброго дня. Якщо у вас телевізор з пдтримкою Smart TV (наприклад Samsung), то у вас є можливість підключити Цифрове телебачення більше 110 каналів + 12 каналів в найкращій HD якості, без додаткового обладнання. Якщо вас цікавлять лише українські канали - рекомендуємо вам звернути увагу на тарифний план за 109 грн/міс, який включає в себе 100Мбіт інтернет та 43українські канали, [b]або скористайтесь акцією та користуйтесь даним тарифом всього за 80грн/міс протягом 6 місяців[/b]. http://kolo.tv/ [/quote]
" цитировать
  • Стаж: 1548 дня(ей)
  • Рейтинг: +12

na_otdihe:

Не нашел на вашем сайте как подключиться "без додаткового обладнання". Можно подробнее об этом.

Якщо у вас телевізор Samsung SmartTV, то є можливість встановити плагін (програму) Коло.ТБ безпосередньо на нього. Зайшовши до програми перед вами буде перелік доступних каналів та їх програма передач. Телевізор підключається до інтернету (по кабелю). Інші моделі телевізорів підтримуватимуться зовсім скоро, протягом тижня-двох.

29 февраля 2016 15:08:11 #395
[b][color=#2B4157;]na_otdihe[/color][/b]:[quote]Не нашел на вашем сайте как подключиться "без додаткового обладнання". Можно подробнее об этом. [/quote] Якщо у вас телевізор Samsung SmartTV, то є можливість встановити плагін (програму) Коло.ТБ безпосередньо на нього. Зайшовши до програми перед вами буде перелік доступних каналів та їх програма передач. Телевізор підключається до інтернету (по кабелю). Інші моделі телевізорів підтримуватимуться зовсім скоро, протягом тижня-двох.
" цитировать
  • Стаж: 1761 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Коло.ТБ:

Інші моделі телевізорів підтримуватимуться зовсім скоро

десь я таке вже чув :)

29 февраля 2016 22:22:29 #396
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote]Інші моделі телевізорів підтримуватимуться зовсім скоро [/quote] десь я таке вже чув :)
" цитировать
  • Стаж: 1576 дня(ей)
  • Рейтинг: +63

У меня серый самсунг, там залочено смарт тв для моего региона. по инструкциям из интернетов с комбинациями на пульте ничего не получилось. еще из вариантов есть заплатить специально обученным людям которые разлочат его (теоретически имея сервисный пульт) или найти телефон... кажется на симбианте с ИК портом и поставить туда приложение имитирующее самсунговский сервисный пульт ...

Может кто еще какие варианты знает? так что б по-проще .. не то что б мне тот смарт тиви был сильно надо но было б прикольно =)

01 марта 2016 14:28:42 #397
У меня серый самсунг, там залочено смарт тв для моего региона. по инструкциям из интернетов с комбинациями на пульте ничего не получилось. еще из вариантов есть заплатить специально обученным людям которые разлочат его (теоретически имея сервисный пульт) или найти телефон... кажется на симбианте с ИК портом и поставить туда приложение имитирующее самсунговский сервисный пульт ... Может кто еще какие варианты знает? так что б по-проще .. не то что б мне тот смарт тиви был сильно надо но было б прикольно =)
" цитировать

Саймон:

У меня серый самсунг, там залочено смарт тв для моего региона. по инструкциям из интернетов с комбинациями на пульте ничего не получилось. еще из вариантов есть заплатить специально обученным людям которые разлочат его (теоретически имея сервисный пульт) или найти телефон... кажется на симбианте с ИК портом и поставить туда приложение имитирующее самсунговский сервисный пульт ...

Может кто еще какие варианты знает? так что б по-проще .. не то что б мне тот смарт тиви был сильно надо но было б прикольно =)

Доброго дня.А в чому суть блокування, який саме функціонал обмежено?

02 марта 2016 13:38:01 #398
[b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]: [quote]У меня серый самсунг, там залочено смарт тв для моего региона. по инструкциям из интернетов с комбинациями на пульте ничего не получилось. еще из вариантов есть заплатить специально обученным людям которые разлочат его (теоретически имея сервисный пульт) или найти телефон... кажется на симбианте с ИК портом и поставить туда приложение имитирующее самсунговский сервисный пульт ... Может кто еще какие варианты знает? так что б по-проще .. не то что б мне тот смарт тиви был сильно надо но было б прикольно =)[/quote] Доброго дня.А в чому суть блокування, який саме функціонал обмежено?
" цитировать

"SmartHub" на скільки я зрозумів це власне інтерфейс для доступу до додатків SmartTV. На скільки я знаю там різні МЕГОГО, Скайп ітд ітп

02 марта 2016 13:48:46 #399
"SmartHub" на скільки я зрозумів це власне інтерфейс для доступу до додатків SmartTV. На скільки я знаю там різні МЕГОГО, Скайп ітд ітп
" цитировать

Саймон:

тобто ви не можете зайти до SmartHub?

02 марта 2016 17:29:53 #400
[b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]:[quote]"SmartHub" на скільки я зрозумів це власне інтерфейс для доступу до додатків SmartTV. На скільки я знаю там різні МЕГОГО, Скайп ітд ітп [/quote] тобто ви не можете зайти до SmartHub?
" цитировать

Коло.ТБ:

Саймон:

тобто ви не можете зайти до SmartHub?

Так. Здається пише шось типу "ця функція не доступна для вашого регіону" чи якойсь так, можу плутать я давно з ним грався ... точніше зможу сказати тільки через кілька годин
Але по суті так, в смартХаб я зайти не можу

02 марта 2016 17:33:13 #401
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]: [quote]"SmartHub" на скільки я зрозумів це власне інтерфейс для доступу до додатків SmartTV. На скільки я знаю там різні МЕГОГО, Скайп ітд ітп [/quote] тобто ви не можете зайти до SmartHub? [/quote]Так. Здається пише шось типу "ця функція не доступна для вашого регіону" чи якойсь так, можу плутать я давно з ним грався ... точніше зможу сказати тільки через кілька годин Але по суті так, в смартХаб я зайти не можу
" цитировать
Jun
  • Стаж: 2416 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

Вопрос жильцам - какой Вы устанавливали роутер и куда именно сам роутер ставили? На стену возле лючка со всей слаботочкой (у входа) или есть вариант какой-то, который можно внутрь этго лючка спрятать?

15 марта 2016 10:39:35 #402
Вопрос жильцам - какой Вы устанавливали роутер и куда именно сам роутер ставили? На стену возле лючка со всей слаботочкой (у входа) или есть вариант какой-то, который можно внутрь этго лючка спрятать?
" цитировать
  • Стаж: 1607 дня(ей)
  • Рейтинг: +15

Jun:

планую маленьку(на 6-8 слотів) серверну стойку 19" в шкафу в коридорчику біля лючка слаботочки :) в ньому буде патчпанель, роутер і ще якісь няшки... щодо вайфай точки - по центру квартири на стіну або стелю. в моєму випадку це буде стеля і така точка https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lr/

15 марта 2016 10:45:11 #403
[b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]:[quote]Вопрос жильцам - какой Вы устанавливали роутер и куда именно сам роутер ставили? На стену возле лючка со всей слаботочкой (у входа) или есть вариант какой-то, который можно внутрь этго лючка спрятать? [/quote]планую маленьку(на 6-8 слотів) серверну стойку 19" в шкафу в коридорчику біля лючка слаботочки :) в ньому буде патчпанель, роутер і ще якісь няшки... щодо вайфай точки - по центру квартири на стіну або стелю. в моєму випадку це буде стеля і така точка https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lr/
" цитировать
Jun
  • Стаж: 2416 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

А меня глючит или действительно когда-то существовали такие маленькие хабчики (коммутаторы или свичи, я не силен в терминологии) для интернета (один вошел, несколько вышло), не требующие дополнительного питания и имеющие маленький довольно размер (как юсб-хаб обычный)? Может что-то такое есть и сейчас?

15 марта 2016 11:32:23 #404
А меня глючит или действительно когда-то существовали такие маленькие хабчики (коммутаторы или свичи, я не силен в терминологии) для интернета (один вошел, несколько вышло), не требующие дополнительного питания и имеющие маленький довольно размер (как юсб-хаб обычный)? Может что-то такое есть и сейчас?
" цитировать

Jun:

Живлення не потрібно тільки в одному випадку, якщо провайдер подає живлення в порт PoE (802.3at, 802.3af стандарти). Тоді потрібно вибирати роутер, який підтримує живлення по РоЕ. З досить невеликих це може бути, на приклад Mikrotik hAP ac (RB962UiGS). Але я впевнений що РоЕ провайдер не видає. Так що живлення треба буде в любому випадку.

15 марта 2016 14:23:37 #405
[b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]:[quote]А меня глючит или действительно когда-то существовали такие маленькие хабчики (коммутаторы или свичи, я не силен в терминологии) для интернета (один вошел, несколько вышло), не требующие дополнительного питания и имеющие маленький довольно размер (как юсб-хаб обычный)? Может что-то такое есть и сейчас? [/quote]Живлення не потрібно тільки в одному випадку, якщо провайдер подає живлення в порт PoE (802.3at, 802.3af стандарти). Тоді потрібно вибирати роутер, який підтримує живлення по РоЕ. З досить невеликих це може бути, на приклад Mikrotik hAP ac (RB962UiGS). Але я впевнений що РоЕ провайдер не видає. Так що живлення треба буде в любому випадку.
" цитировать

Android:

Jun:

планую маленьку(на 6-8 слотів) серверну стойку 19" в шкафу в коридорчику біля лючка слаботочки :) в ньому буде патчпанель, роутер і ще якісь няшки... щодо вайфай точки - по центру квартири на стіну або стелю. в моєму випадку це буде стеля і така точка https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lr/

++ за стелю :) Ще було б не зле всім домовитися, щоб постарались на роутерах виставляти не максимальну потужність на антенному порту, щоб не заважати сусідам в ефірі.

15 марта 2016 14:26:09 #406
[b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]: [quote]Вопрос жильцам - какой Вы устанавливали роутер и куда именно сам роутер ставили? На стену возле лючка со всей слаботочкой (у входа) или есть вариант какой-то, который можно внутрь этго лючка спрятать? [/quote]планую маленьку(на 6-8 слотів) серверну стойку 19" в шкафу в коридорчику біля лючка слаботочки :) в ньому буде патчпанель, роутер і ще якісь няшки... щодо вайфай точки - по центру квартири на стіну або стелю. в моєму випадку це буде стеля і така точка https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lr/ [/quote]++ за стелю :) Ще було б не зле всім домовитися, щоб постарались на роутерах виставляти не максимальну потужність на антенному порту, щоб не заважати сусідам в ефірі.
" цитировать
  • Стаж: 1943 дня(ей)
  • Рейтинг: +8

Serge:

Jun:

Живлення не потрібно тільки в одному випадку, якщо провайдер подає живлення в порт PoE (802.3at, 802.3af стандарти). Тоді потрібно вибирати роутер, який підтримує живлення по РоЕ. З досить невеликих це може бути, на приклад Mikrotik hAP ac (RB962UiGS). Але я впевнений що РоЕ провайдер не видає. Так що живлення треба буде в любому випадку.

Как вариант можно поставить PoE адаптер у себя в слаботочном щитке (если есть такой) и тогда можно будет уже дальше в квартире вешать без источника питания.

15 марта 2016 14:45:50 #407
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]: [quote]А меня глючит или действительно когда-то существовали такие маленькие хабчики (коммутаторы или свичи, я не силен в терминологии) для интернета (один вошел, несколько вышло), не требующие дополнительного питания и имеющие маленький довольно размер (как юсб-хаб обычный)? Может что-то такое есть и сейчас? [/quote]Живлення не потрібно тільки в одному випадку, якщо провайдер подає живлення в порт PoE (802.3at, 802.3af стандарти). Тоді потрібно вибирати роутер, який підтримує живлення по РоЕ. З досить невеликих це може бути, на приклад Mikrotik hAP ac (RB962UiGS). Але я впевнений що РоЕ провайдер не видає. Так що живлення треба буде в любому випадку. [/quote]Как вариант можно поставить PoE адаптер у себя в слаботочном щитке (если есть такой) и тогда можно будет уже дальше в квартире вешать без источника питания.
" цитировать
  • Стаж: 1607 дня(ей)
  • Рейтинг: +15

Serge:

Android:

Jun:

++ за стелю :) Ще було б не зле всім домовитися, щоб постарались на роутерах виставляти не максимальну потужність на антенному порту, щоб не заважати сусідам в ефірі.

палную зі своїми домовитись розділитись по каналам :)

15 марта 2016 14:49:04 #408
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Jun[/color][/b]: [quote]Вопрос жильцам - какой Вы устанавливали роутер и куда именно сам роутер ставили? На стену возле лючка со всей слаботочкой (у входа) или есть вариант какой-то, который можно внутрь этго лючка спрятать? [/quote]планую маленьку(на 6-8 слотів) серверну стойку 19" в шкафу в коридорчику біля лючка слаботочки :) в ньому буде патчпанель, роутер і ще якісь няшки... щодо вайфай точки - по центру квартири на стіну або стелю. в моєму випадку це буде стеля і така точка https://www.ubnt.com/unifi/unifi-ap-ac-lr/ [/quote]++ за стелю :) Ще було б не зле всім домовитися, щоб постарались на роутерах виставляти не максимальну потужність на антенному порту, щоб не заважати сусідам в ефірі. [/quote]палную зі своїми домовитись розділитись по каналам :)
" цитировать