Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2140 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

Belgic:

поначалу качество, по сравнению с предыдущим (ТСУ) было где то тоже самое. прошло недели три - инет от sunnet иногда реально тупит. х.з. с чем это связано - иногда терпимо, иногда реально висит. что касается тв - многие из заявленных каналов просто не показывают ничего, хотя при это по программе якобы чтото идет). и сама программа не совпадает с тем что показывают) но самое важное это нет - на троечку. может быть, связано с тем что это якобы тестовый период. надеюсь. как у других?

Вы обращались в саппорт? Рекомендую обратиться, если у вас что-то не работает.Бывало такое, что тупит интернет, но не на всех сайтах. А потом оказалось, что тупит хостинг на том сайте просто...

19 января 2016 00:48:09 #333
[b][color=#2B4157;]Belgic[/color][/b]:[quote]поначалу качество, по сравнению с предыдущим (ТСУ) было где то тоже самое. прошло недели три - инет от sunnet иногда реально тупит. х.з. с чем это связано - иногда терпимо, иногда реально висит. что касается тв - многие из заявленных каналов просто не показывают ничего, хотя при это по программе якобы чтото идет). и сама программа не совпадает с тем что показывают) но самое важное это нет - на троечку. может быть, связано с тем что это якобы тестовый период. надеюсь. как у других? [/quote] Вы обращались в саппорт? Рекомендую обратиться, если у вас что-то не работает.Бывало такое, что тупит интернет, но не на всех сайтах. А потом оказалось, что тупит хостинг на том сайте просто...
" цитировать
  • Стаж: 1548 дня(ей)
  • Рейтинг: +12

Belgic:

что касается тв - многие из заявленных каналов просто не показывают ничего, хотя при это по программе якобы чтото идет).

Щодо каналів: це найрозповсюдженіша ситуація у провайдерів, які швидше за все, не зовсім легально транслюють ті чи інші канали, вони не афішують свій список на основному сайті, хвилюючись щоб правовласники його не побачили, відповідно і не гарантують наявність зазначених каналів у вашому переліку. Найчастіше більшіть із цікавих вам каналів або не показують відразу, або зникають з часом. Повязано це з тим, що, нажаль,багато провайдерів не мають договорів з тими чи іншими каналами, оскільки це не дешево,і відповідно, потоки відео, які вони могли десь брати не офіційно просто закриваються, зникаючи і у вас. Не буду стверджувати про даний випадок. можливо я помиляюсь, і в них просто технічні проблеми) Хоча, ви ж запроста можете зателефонувати і попросити уточнити інформацію і навіть вимагати перерахунку коштів за відсутність каналів, на що швидше за все отримаєте відповідь, що відповідальності за перелік каналів вони не несуть)

19 января 2016 10:12:23 #334
[b][color=#2B4157;]Belgic[/color][/b]: [quote] что касается тв - многие из заявленных каналов просто не показывают ничего, хотя при это по программе якобы чтото идет). [/quote] Щодо каналів: це найрозповсюдженіша ситуація у провайдерів, які швидше за все, не зовсім легально транслюють ті чи інші канали, вони не афішують свій список на основному сайті, хвилюючись щоб правовласники його не побачили, відповідно і не гарантують наявність зазначених каналів у вашому переліку. Найчастіше більшіть із цікавих вам каналів або не показують відразу, або зникають з часом. Повязано це з тим, що, нажаль,багато провайдерів не мають договорів з тими чи іншими каналами, оскільки це не дешево,і відповідно, потоки відео, які вони могли десь брати не офіційно просто закриваються, зникаючи і у вас. Не буду стверджувати про даний випадок. можливо я помиляюсь, і в них просто технічні проблеми) Хоча, ви ж запроста можете зателефонувати і попросити уточнити інформацію і навіть вимагати перерахунку коштів за відсутність каналів, на що швидше за все отримаєте відповідь, що відповідальності за перелік каналів вони не несуть)
" цитировать

DaJ:

Коло.ТБ:

meduza:

Коло.ТБ, а у вас в планах есть Android или tvOS приложение для простомтра IPTV?

так, стоїть в плані з високим пріоритетом!

Поскоре бы, а то ж никак не посмотреть на TV Box с Андроидом.

А есть ли в планах подключение каналов от TV1000? возможно как доп. опция

Саме TV1000 в планах немає, проте аналогічні по контенту, канали із фільмами, такі як "Кинохит", "Премьера", "Киноклуб", "HD Кино" - вже в процесі домовленостей з правовласниками.

19 января 2016 12:13:56 #335
[b][color=#2B4157;]DaJ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]meduza[/color][/b]: [quote][b]Коло.ТБ[/b], а у вас в планах есть Android или tvOS приложение для простомтра IPTV? [/quote]так, стоїть в плані з високим пріоритетом! [/quote]Поскоре бы, а то ж никак не посмотреть на TV Box с Андроидом. А есть ли в планах подключение каналов от TV1000? возможно как доп. опция [/quote] Саме TV1000 в планах немає, проте аналогічні по контенту, канали із фільмами, такі як "Кинохит", "Премьера", "Киноклуб", "HD Кино" - вже в процесі домовленостей з правовласниками.
" цитировать
DaJ
  • Стаж: 2172 дня(ей)
  • Рейтинг: +18

Коло.ТБ:

DaJ:

Коло.ТБ:

meduza:

Коло.ТБ, а у вас в планах есть Android или tvOS приложение для простомтра IPTV?

так, стоїть в плані з високим пріоритетом!

Поскоре бы, а то ж никак не посмотреть на TV Box с Андроидом.

А есть ли в планах подключение каналов от TV1000? возможно как доп. опция

Саме TV1000 в планах немає, проте аналогічні по контенту, канали із фільмами, такі як "Кинохит", "Премьера", "Киноклуб", "HD Кино" - вже в процесі домовленостей з правовласниками.

та лучше б ТВ1000 :)
А как знать когда когда появиться приложение для Андроид ТВ боксов? как узнать это событие?

19 января 2016 15:27:03 #336
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]DaJ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]meduza[/color][/b]: [quote][b]Коло.ТБ[/b], а у вас в планах есть Android или tvOS приложение для простомтра IPTV? [/quote]так, стоїть в плані з високим пріоритетом! [/quote]Поскоре бы, а то ж никак не посмотреть на TV Box с Андроидом. А есть ли в планах подключение каналов от TV1000? возможно как доп. опция [/quote] Саме TV1000 в планах немає, проте аналогічні по контенту, канали із фільмами, такі як "Кинохит", "Премьера", "Киноклуб", "HD Кино" - вже в процесі домовленостей з правовласниками. [/quote]та лучше б ТВ1000 :) А как знать когда когда появиться приложение для Андроид ТВ боксов? как узнать это событие?
" цитировать
  • Стаж: 1761 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Коло.ТБ:

aptyp.t:

Коло.ТБ:

drevil:

Лично я подключился к Саннет. Скорость отличная (у меня 1 Гбит), перебоев пока небыло. Пользуюсь пол месяца всего.
IPTV работает хорошо тоже, HD без глюков. У них есть приложение для Smart TV, включая телевизоры samsung 2015 года, в отличии от Коло ТБ, которые заявили, что не дадут адрес m3u-файла, а их Smart TV приложение не работает на новой операционной системе Samsung 2015 года... Уже 2016, ребята..! Поэтому я и выбрал Саннет.

Доброго дня!

Так, насправді, ми не маємо права розповсюджувати m3u-файл, чи будь яку інтерпретацію відкритого переліку каналів, оскільки це напряму заборонено Ліцензійними договорами із правовласниками телеканалів. А провайдери які це роблять або не законно транслюють ці канали, або порушують умови договорів (якщо вони взагалі їх укладали, а не піратським способом транслюють канали) і можуть бути, як мінімум оштрафовані, як максимум взагалі втрати можливість трансляції того чи іншого каналу.
Що стосується плагіна для Samsung Smart TV 2015 року (серія "J") - він вже в процесі розробки і зовсім скоро ми зможемо його запропонувати нашим абонентам!

Дякую за розуміння.

аххххххааххх, а список каналів в вашій програмі не є "інтерпретацією відкритого переліку каналів" ?:)))
роблю поправку, на те, що цей меседж писав "гуманітарій", і не розуміє технічної реалізації IP-TV :)

Але, список m3u будь якого айпі тв провайдера (і вас в тому числі) можна отримати за 5хв, просто подивившись трафік від роутера до тв(на якому встановлена ваша програма)

Повторюсь ще раз) Договорами між нами і телеканалами заборонена передача плейліста у відкритому вигляді. Наш Коло плеєр, який активується з допомогою індивідуального ключа активації і плагін на медіаплеєрі який теж запускається з допомогою активації, не є таким. А те що хтось може зробити подивившись трафік - з цього моменту вже наступає індивідуальна відповідальність кожного. І дивитись наш перелік можуть абоненти лише нашої мережі і лише при поданому мультикасті, а він подається якщо в абонента тариф включає ТБ, а отже він за нього оплачує.

Що за брєд? Якщо договір вам забороняє відкрите розповсюдження переліку каналів та адрес, то зробіть його закритим, доступним тільки після авторизації. В іншому випадку ви перешкоджаєте клієнту доступ до інформації, за яку він платить Вам гроші. Прочитавши про послугу "IPTV" на вашому сайті, та оплативши рахунок, я, як Ваш клієнт, в праві вимагати надавання мені повноцінної послуги. Незалежно від того ЯКИЙ у мене стоїть приймач. В іншому випадку ви обмежуєте мене в правах вибору пристроїв для перегляду IPTV, яке досить стандартизоване, і m3u плейліст це один з варіантів перегляду IPTV, яке передається засобами мультикастної передачі даних. Перегляд стандартними перелядачами через плейліст m3u же законом не заборонено, вірно?? Окрім того, доступи за цими мультикаст адресами (підписку) легко адресно можна рубати на вашому мережевому обладнанні. Так що ви можете контролювати кому які послуги надавати. Що за якісь дитячі відмазки? Чи може ви хочете сказати, що у вас просто різні версії софта під телевізори для тих хто оплатив мінімальний пакет каналів і для тих, хто оплатив максимальний пакет каналів і ніяких обмежень в мережі ви не робите????!!

19 января 2016 15:57:13 #337
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]aptyp.t[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]drevil[/color][/b]: [quote]Лично я подключился к Саннет. Скорость отличная (у меня 1 Гбит), перебоев пока небыло. Пользуюсь пол месяца всего. IPTV работает хорошо тоже, HD без глюков. У них есть приложение для Smart TV, включая телевизоры samsung 2015 года, в отличии от Коло ТБ, которые заявили, что не дадут адрес m3u-файла, а их Smart TV приложение не работает на новой операционной системе Samsung 2015 года... Уже 2016, ребята..! Поэтому я и выбрал Саннет. [/quote] Доброго дня! Так, насправді, ми не маємо права розповсюджувати m3u-файл, чи будь яку інтерпретацію відкритого переліку каналів, оскільки це напряму заборонено Ліцензійними договорами із правовласниками телеканалів. А провайдери які це роблять або не законно транслюють ці канали, або порушують умови договорів (якщо вони взагалі їх укладали, а не піратським способом транслюють канали) і можуть бути, як мінімум оштрафовані, як максимум взагалі втрати можливість трансляції того чи іншого каналу. Що стосується плагіна для Samsung Smart TV 2015 року (серія "J") - він вже в процесі розробки і зовсім скоро ми зможемо його запропонувати нашим абонентам! Дякую за розуміння. [/quote] аххххххааххх, а список каналів в вашій програмі не є "інтерпретацією відкритого переліку каналів" ?:))) роблю поправку, на те, що цей меседж писав "гуманітарій", і не розуміє технічної реалізації IP-TV :) Але, список m3u будь якого айпі тв провайдера (і вас в тому числі) можна отримати за 5хв, просто подивившись трафік від роутера до тв(на якому встановлена ваша програма) [/quote] Повторюсь ще раз) Договорами між нами і телеканалами заборонена передача плейліста у відкритому вигляді. Наш Коло плеєр, який активується з допомогою індивідуального ключа активації і плагін на медіаплеєрі який теж запускається з допомогою активації, не є таким. А те що хтось може зробити подивившись трафік - з цього моменту вже наступає індивідуальна відповідальність кожного. І дивитись наш перелік можуть абоненти лише нашої мережі і лише при поданому мультикасті, а він подається якщо в абонента тариф включає ТБ, а отже він за нього оплачує. [/quote]Що за брєд? Якщо договір вам забороняє відкрите розповсюдження переліку каналів та адрес, то зробіть його закритим, доступним тільки після авторизації. В іншому випадку ви перешкоджаєте клієнту доступ до інформації, за яку він платить Вам гроші. Прочитавши про послугу "IPTV" на вашому сайті, та оплативши рахунок, я, як Ваш клієнт, в праві вимагати надавання мені повноцінної послуги. Незалежно від того ЯКИЙ у мене стоїть приймач. В іншому випадку ви обмежуєте мене в правах вибору пристроїв для перегляду IPTV, яке досить стандартизоване, і m3u плейліст це один з варіантів перегляду IPTV, яке передається засобами мультикастної передачі даних. Перегляд стандартними перелядачами через плейліст m3u же законом не заборонено, вірно?? Окрім того, доступи за цими мультикаст адресами (підписку) легко адресно можна рубати на вашому мережевому обладнанні. Так що ви можете контролювати кому які послуги надавати. Що за якісь дитячі відмазки? Чи може ви хочете сказати, що у вас просто різні версії софта під телевізори для тих хто оплатив мінімальний пакет каналів і для тих, хто оплатив максимальний пакет каналів і ніяких обмежень в мережі ви не робите????!!
" цитировать

DaJ:

Коло.ТБ:
та лучше б ТВ1000 :)
А как знать когда когда появиться приложение для Андроид ТВ боксов? как узнать это событие?

Знаю, TV1000 мають не поганий контент, і ми довгий час вели з ними переговори, проте і коштує він досить не погано)
Про додаток на Андроід ми обов'язково повідомимио і на сайті і на форумі)

19 января 2016 16:09:06 #338
[b][color=#2B4157;]DaJ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: та лучше б ТВ1000 :) А как знать когда когда появиться приложение для Андроид ТВ боксов? как узнать это событие? [/quote] Знаю, TV1000 мають не поганий контент, і ми довгий час вели з ними переговори, проте і коштує він досить не погано) Про додаток на Андроід ми обов'язково повідомимио і на сайті і на форумі)
" цитировать

Serge:

Що за брєд? Якщо договір вам забороняє відкрите розповсюдження переліку каналів та адрес, то зробіть його закритим, доступним тільки після авторизації.

Саме так і є, ви не бачите списку адрес а отримуєте програму для перегляду на ПК, плагін для СмартТБ, додаток на медіаплеєр, які в свою чергу ідентифікують вас як абонента і присвоюють вам ваш перелік доступних каналів, згідно тарифного плану.

В іншому випадку ви перешкоджаєте клієнту доступ до інформації, за яку він платить Вам гроші.

Якої інформації? Списуку адрес каналів?) Ми не зобов'язані надавати його в такому вигляді.

Прочитавши про послугу "IPTV" на вашому сайті, та оплативши рахунок, я, як Ваш клієнт, в праві вимагати надавання мені повноцінної послуги. Незалежно від того ЯКИЙ у мене стоїть приймач. В іншому випадку ви обмежуєте мене в правах вибору пристроїв для перегляду IPTV, яке досить стандартизоване, і m3u плейліст це один з варіантів перегляду IPTV, яке передається засобами мультикастної передачі даних.

Якщо ви прочитали наші умови, то ви знаєте що ми пропонуємо послугу телебачення реалізовану на медіаплеєрах Dune, телевізорах SmartTV (крім серії J) та на ПК з допомогою додатка Коло плеєр. І у вас є вибір або прийняти ці умови і використовувати послугу на таких умовах, або не приймати їх і користуватись послугами іншого провайдера. Свобода вибору!

Перегляд стандартними перелядачами через плейліст m3u же законом не заборонено, вірно?? Окрім того, доступи за цими мультикаст адресами (підписку) легко адресно можна рубати на вашому мережевому обладнанні. Так що ви можете контролювати кому які послуги надавати.

Не регламентується, я б сказав. Які послуги і кому надавати ми конролюємо з допомогою ключів, crm, drm.

Що за якісь дитячі відмазки? Чи може ви хочете сказати, що у вас просто різні версії софта під телевізори для тих хто оплатив мінімальний пакет каналів і для тих, хто оплатив максимальний пакет каналів і ніяких обмежень в мережі ви не робите????!!

Не зовсім. Наша білінгова система генерує список каналів які доступні абоненту, виходячи із тарифного плану абонента, а ідентифікує його за ір адресою або мак-адресою медіаплеєра, або ж ключа активації.

19 января 2016 16:37:03 #339
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Що за брєд? Якщо договір вам забороняє відкрите розповсюдження переліку каналів та адрес, то зробіть його закритим, доступним тільки після авторизації. [/quote] Саме так і є, ви не бачите списку адрес а отримуєте програму для перегляду на ПК, плагін для СмартТБ, додаток на медіаплеєр, які в свою чергу ідентифікують вас як абонента і присвоюють вам ваш перелік доступних каналів, згідно тарифного плану. [quote]В іншому випадку ви перешкоджаєте клієнту доступ до інформації, за яку він платить Вам гроші. [/quote] Якої інформації? Списуку адрес каналів?) Ми не зобов'язані надавати його в такому вигляді. [quote]Прочитавши про послугу "IPTV" на вашому сайті, та оплативши рахунок, я, як Ваш клієнт, в праві вимагати надавання мені повноцінної послуги. Незалежно від того ЯКИЙ у мене стоїть приймач. В іншому випадку ви обмежуєте мене в правах вибору пристроїв для перегляду IPTV, яке досить стандартизоване, і m3u плейліст це один з варіантів перегляду IPTV, яке передається засобами мультикастної передачі даних. [/quote] Якщо ви прочитали наші умови, то ви знаєте що ми пропонуємо послугу телебачення реалізовану на медіаплеєрах Dune, телевізорах SmartTV (крім серії J) та на ПК з допомогою додатка Коло плеєр. І у вас є вибір або прийняти ці умови і використовувати послугу на таких умовах, або не приймати їх і користуватись послугами іншого провайдера. Свобода вибору! [quote]Перегляд стандартними перелядачами через плейліст m3u же законом не заборонено, вірно?? Окрім того, доступи за цими мультикаст адресами (підписку) легко адресно можна рубати на вашому мережевому обладнанні. Так що ви можете контролювати кому які послуги надавати. [/quote] Не регламентується, я б сказав. Які послуги і кому надавати ми конролюємо з допомогою ключів, crm, drm. [quote]Що за якісь дитячі відмазки? Чи може ви хочете сказати, що у вас просто різні версії софта під телевізори для тих хто оплатив мінімальний пакет каналів і для тих, хто оплатив максимальний пакет каналів і ніяких обмежень в мережі ви не робите????!! [/quote] Не зовсім. Наша білінгова система генерує список каналів які доступні абоненту, виходячи із тарифного плану абонента, а ідентифікує його за ір адресою або мак-адресою медіаплеєра, або ж ключа активації.
" цитировать
DaJ

Serge, как по мне чёто вы сильно углубились. Вы ж не будите спрашивать у divan.tv или oll.tv листы каналов? а если и будите, то вам скажут извините мы не предоставим. Чего ж тут такой напор?
Сам бы не против получить их, уже б и пользовался. В доме два плеера на Андроиде.

19 января 2016 18:31:40 #340
[b]Serge[/b], как по мне чёто вы сильно углубились. Вы ж не будите спрашивать у divan.tv или oll.tv листы каналов? а если и будите, то вам скажут извините мы не предоставим. Чего ж тут такой напор? Сам бы не против получить их, уже б и пользовался. В доме два плеера на Андроиде.
" цитировать

Я не буду питатися в сервісів типу divan.tv,тому що в них інша модель підписки на контент (ОТТ). Окрім того дані сервіси не обмежують мене в виборі пристрою. Адже смарт тв не обмежуються телевізорами Samsung (до14 року) та LG.Є ще Smart TV скажімо у Philips. Коло.ТБ, є у вас софт для філіпса?використання виключно з Dune.HD?? А от в диван.тв підтримка філіпса є. А як щодо підтримки apple.tv? Також нема? Плюс я от не люблю 160 пультів. Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь.

20 января 2016 03:19:28 #341
Я не буду питатися в сервісів типу divan.tv,тому що в них інша модель підписки на контент (ОТТ). Окрім того дані сервіси не обмежують мене в виборі пристрою. Адже смарт тв не обмежуються телевізорами Samsung (до14 року) та LG.Є ще Smart TV скажімо у Philips. Коло.ТБ, є у вас софт для філіпса?використання виключно з Dune.HD?? А от в диван.тв підтримка філіпса є. А як щодо підтримки apple.tv? Також нема? Плюс я от не люблю 160 пультів. Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь.
" цитировать

Serge:

Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь.

Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача.
P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали!

20 января 2016 13:53:31 #342
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь. [/quote] Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача. P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали!
" цитировать

Коло.ТБ:

Serge:

Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь.

Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача.
P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали!

Ну ви також не перший день на ринку. Домен зареєстрували у 2006 році, 9 років! І це домен проекту коло.тв. Для прикладу диван.тв зареєстрований всього на рік раніше. А якщо врахувати те, що виросли ви з космонови, яка в цьому бізнесі більше 10 років, то ця відмазка якось ну ніяк не проходить ;)

20 января 2016 14:22:11 #343
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь. [/quote] Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача. P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали! [/quote]Ну ви також не перший день на ринку. Домен зареєстрували у 2006 році, 9 років! І це домен проекту коло.тв. Для прикладу диван.тв зареєстрований всього на рік раніше. А якщо врахувати те, що виросли ви з космонови, яка в цьому бізнесі більше 10 років, то ця відмазка якось ну ніяк не проходить ;)
" цитировать
DaJ

Коло.ТБ:
А Дискавери и в частности интересует HD варианты каналов, планируется быть?

20 января 2016 15:21:59 #344
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: А Дискавери и в частности интересует HD варианты каналов, планируется быть?
" цитировать

Serge:

Коло.ТБ:

Serge:

Ну ви також не перший день на ринку. Домен зареєстрували у 2006 році, 9 років! І це домен проекту коло.тв. Для прикладу диван.тв зареєстрований всього на рік раніше. А якщо врахувати те, що виросли ви з космонови, яка в цьому бізнесі більше 10 років, то ця відмазка якось ну ніяк не проходить ;)

Ну ви і зрівняли)))) Ми провайдер інтернет і телебачення, левова частка затрат і ресурсів йде в розвиток і будівництво мережі. А диван.тв і олл.тв - можуть цілими днями одні програми і писати) Плюс, ринок диктує напрямок в якому рухатись. Якщо зявились на ринку медіаплеєри - всі почали інтегруватись, зявились на ринку смарти - всі почали розробляти плагіни на смарти. І це лише питання часу.

21 января 2016 11:01:46 #345
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь. [/quote] Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача. P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали! [/quote]Ну ви також не перший день на ринку. Домен зареєстрували у 2006 році, 9 років! І це домен проекту коло.тв. Для прикладу диван.тв зареєстрований всього на рік раніше. А якщо врахувати те, що виросли ви з космонови, яка в цьому бізнесі більше 10 років, то ця відмазка якось ну ніяк не проходить ;) [/quote] Ну ви і зрівняли)))) Ми провайдер інтернет і телебачення, левова частка затрат і ресурсів йде в розвиток і будівництво мережі. А диван.тв і олл.тв - можуть цілими днями одні програми і писати) Плюс, ринок диктує напрямок в якому рухатись. Якщо зявились на ринку медіаплеєри - всі почали інтегруватись, зявились на ринку смарти - всі почали розробляти плагіни на смарти. І це лише питання часу.
" цитировать

Коло.ТБ:

Serge:

Коло.ТБ:

Serge:

Ну ви і зрівняли)))) Ми провайдер інтернет і телебачення, левова частка затрат і ресурсів йде в розвиток і будівництво мережі. А диван.тв і олл.тв - можуть цілими днями одні програми і писати) Плюс, ринок диктує напрямок в якому рухатись. Якщо зявились на ринку медіаплеєри - всі почали інтегруватись, зявились на ринку смарти - всі почали розробляти плагіни на смарти. І це лише питання часу.

Зачекайте.. Так ваша ж материнська компанія (космонова) себе позиціонує як провайдер інтернет та телебачення з досвідом роботи більше 10 років. Ви фактично використовуєте їх канали та розробки. Дописати плагіни могли б вже.. Особливо враховуючи, що ви вже відстаєте від своїх конкурентів мінімум на рік: скоро вийде нова серія самсунгів, під які ви знову будете два роки розробляти нову апплікуху, а в вас ще нема підтримки телевізорів 14 року випуску.. Ваші конкуренти, які займаються тим же видом діяльності (інтернет та телебачення) без проблем тим часом видають і аплікухи для перегляду ТВ, і навіть якщо десь не встигають, то дають контент в сирому виді і клієнт вже сам вибирає за допомогою якого програмного забезпечення дивитися той контент.

21 января 2016 11:41:36 #346
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Якщо ви йдете на такі обмеження задля контролю кількості пристроїв перегляду і нарахування абонплати за кожен пристрій, то хоча б надавайте софт під всі моделі смарт тв і популярних тв-приставок. В іншому випадку, свобода вибору буде грати явно не на вашу користь. [/quote] Ми не йдемо на обмеження) Навпаки, наші програмісти займаються написанням плагінів під всі можливі смарти та більшість популярних медіаплеєрів. І це наша пріоритетна задача. P.S. Ви думаєте олл.тв та диван.тв вийшли на ринок відразу із підтримкою всіх можливих смартів і плеєрів? Тоді ви помиляєтесь) Оскільки я знаю їх практично із дня заснування і знаю з чого вони розпочинали! [/quote]Ну ви також не перший день на ринку. Домен зареєстрували у 2006 році, 9 років! І це домен проекту коло.тв. Для прикладу диван.тв зареєстрований всього на рік раніше. А якщо врахувати те, що виросли ви з космонови, яка в цьому бізнесі більше 10 років, то ця відмазка якось ну ніяк не проходить ;) [/quote] Ну ви і зрівняли)))) Ми провайдер інтернет і телебачення, левова частка затрат і ресурсів йде в розвиток і будівництво мережі. А диван.тв і олл.тв - можуть цілими днями одні програми і писати) Плюс, ринок диктує напрямок в якому рухатись. Якщо зявились на ринку медіаплеєри - всі почали інтегруватись, зявились на ринку смарти - всі почали розробляти плагіни на смарти. І це лише питання часу. [/quote]Зачекайте.. Так ваша ж материнська компанія (космонова) себе позиціонує як провайдер інтернет та телебачення з досвідом роботи більше 10 років. Ви фактично використовуєте їх канали та розробки. Дописати плагіни могли б вже.. Особливо враховуючи, що ви вже відстаєте від своїх конкурентів мінімум на рік: скоро вийде нова серія самсунгів, під які ви знову будете два роки розробляти нову апплікуху, а в вас ще нема підтримки телевізорів 14 року випуску.. Ваші конкуренти, які займаються тим же видом діяльності (інтернет та телебачення) без проблем тим часом видають і аплікухи для перегляду ТВ, і навіть якщо десь не встигають, то дають контент в сирому виді і клієнт вже сам вибирає за допомогою якого програмного забезпечення дивитися той контент.
" цитировать

Зачекайте.. Так ваша ж материнська компанія (космонова) себе позиціонує як провайдер інтернет та телебачення з досвідом роботи більше 10 років. Ви фактично використовуєте їх канали та розробки. Дописати плагіни могли б вже.. Особливо враховуючи, що ви вже відстаєте від своїх конкурентів мінімум на рік: скоро вийде нова серія самсунгів, під які ви знову будете два роки розробляти нову апплікуху, а в вас ще нема підтримки телевізорів 14 року випуску.. Ваші конкуренти, які займаються тим же видом діяльності (інтернет та телебачення) без проблем тим часом видають і аплікухи для перегляду ТВ, і навіть якщо десь не встигають, то дають контент в сирому виді і клієнт вже сам вибирає за допомогою якого програмного забезпечення дивитися той контент.

Ви так добре знаєте нашу структуру і її бізнес процеси, так для чого ж ставите всі ці питання? Щоб всі інші учасники форуму зрозуміли, що ви орієнтуєтесь в телеком ринку?) Я вже неодноразово вище відповів вам на всі ваші питання. Підсумую: відкритий список ми не надаємо, плагіни на інші смарти і медіаплеєри будуть з дня на день.

21 января 2016 11:53:55 #347
[quote] Зачекайте.. Так ваша ж материнська компанія (космонова) себе позиціонує як провайдер інтернет та телебачення з досвідом роботи більше 10 років. Ви фактично використовуєте їх канали та розробки. Дописати плагіни могли б вже.. Особливо враховуючи, що ви вже відстаєте від своїх конкурентів мінімум на рік: скоро вийде нова серія самсунгів, під які ви знову будете два роки розробляти нову апплікуху, а в вас ще нема підтримки телевізорів 14 року випуску.. Ваші конкуренти, які займаються тим же видом діяльності (інтернет та телебачення) без проблем тим часом видають і аплікухи для перегляду ТВ, і навіть якщо десь не встигають, то дають контент в сирому виді і клієнт вже сам вибирає за допомогою якого програмного забезпечення дивитися той контент. [/quote] Ви так добре знаєте нашу структуру і її бізнес процеси, так для чого ж ставите всі ці питання? Щоб всі інші учасники форуму зрозуміли, що ви орієнтуєтесь в телеком ринку?) Я вже неодноразово вище відповів вам на всі ваші питання. Підсумую: відкритий список ми не надаємо, плагіни на інші смарти і медіаплеєри будуть з дня на день.
" цитировать