Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
INTERNET + TV
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1376 дня(ей)
  • Рейтинг: +12

bohdan:

Коло.ТБ:

bloom:

Коло.ТБ:

NoSovok:

Кажуть, що "дочка" ТСУ. Правда, не?

Доброго дня.
Наша компанія не має жодного відношення до ТСУ.

Скажу вам більше, ми довгий час боримося із монопольним положенням даного оператора не лише у вашому комплексі, та більше року вели діалог із безпосередньо вашою управляючою компанією.

Текущие тарифы на интренет никак не стимулируют к переходу на Коло, преимуществ вообще нет.
Потому люди и видят в вас клона.

Доброго дня.

Вартість наших послгу, як і послуг будь-якого із провайдерів, формується виходячи із затрат, і є безліч факторів, що впливають на ціноутворення. Наприклад, чи бере провайдер прямі закордонні канали інтернет, чи він перекуповує їх в посередників, обладнує він свої базові майданчики сучасним обладнанням чи ставить комутатори які вже морально застаріли, уклав він прямі договори з телеканалами і щомісяця сплачує їм роялті, чи просто піратським способом транслює канали, та не несе відповідальності за зникненн чи погану їх якість. На ринку телекомунікацій ці затрати в кожного провайдера можуть дуже відрізнятись

А що, особисто для вас, є перевагою: дешевизна послуги і разом з тим низька якість, чи помірна ринкова вартість і високий рівень сервісу та якості послуг?

А яким боком ваші затрати обходять клієнта ? Клієнту головне - швидкість, пінг і ціна за послугу. Мені особисто без різниці які у вас комутатори, якщо вони забезпечють стабільну роботу на максимальній швидкості. Чого клієнт має інвестувати в ваші супер-системи ? 99% провайдерів києва мають набагато нижчі ціни, високу швидкість і стабільність роботи обладнання. І їхні клієнти сплять спокійно навіть якщо вони перекуповують трафік.

Відверто кажучи, я знав, що ви так відповісте)))

Але повторюсь, дійсно, клієнта не обходить звідки бере свої канали інтернет їх провайдер, та як він транслює канали телебачення рівно до того моменту, доки не починаються проблеми у провайдера, наприклад, в один прекрасний день зникає половина рейтингових каналів телепередач, чи падає швидкість інтернет, а ваш провайдер у відповідь вам скаже, що вони ж вам нічого не гарантували.

Вартість наших послуг на ринку є помірною, і ми завжди за цим слідкуємо. А провайдери які практикують демпінг, - як показала практика, працюють лише над збільшенням бази клієнтів і зовсім забувають про якість самих послуг!
Доречі, ви завжди можете скористатись нашими акційними та спеціальними пропозиціями, що дадуть вам ще більше переваг при підключенні.

21 сентября 2015 11:53:21 #211
[b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]bloom[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]NoSovok[/color][/b]: [quote] [quote]Кажуть, що "дочка" ТСУ. Правда, не? [/quote] [/quote] Доброго дня. Наша компанія не має жодного відношення до ТСУ. Скажу вам більше, ми довгий час боримося із монопольним положенням даного оператора не лише у вашому комплексі, та більше року вели діалог із безпосередньо вашою управляючою компанією. [/quote]Текущие тарифы на интренет никак не стимулируют к переходу на Коло, преимуществ вообще нет. Потому люди и видят в вас клона. [/quote] Доброго дня. Вартість наших послгу, як і послуг будь-якого із провайдерів, формується виходячи із затрат, і є безліч факторів, що впливають на ціноутворення. Наприклад, чи бере провайдер прямі закордонні канали інтернет, чи він перекуповує їх в посередників, обладнує він свої базові майданчики сучасним обладнанням чи ставить комутатори які вже морально застаріли, уклав він прямі договори з телеканалами і щомісяця сплачує їм роялті, чи просто піратським способом транслює канали, та не несе відповідальності за зникненн чи погану їх якість. На ринку телекомунікацій ці затрати в кожного провайдера можуть дуже відрізнятись А що, особисто для вас, є перевагою: дешевизна послуги і разом з тим низька якість, чи помірна ринкова вартість і високий рівень сервісу та якості послуг? [/quote] А яким боком ваші затрати обходять клієнта ? Клієнту головне - швидкість, пінг і ціна за послугу. Мені особисто без різниці які у вас комутатори, якщо вони забезпечють стабільну роботу на максимальній швидкості. Чого клієнт має інвестувати в ваші супер-системи ? 99% провайдерів києва мають набагато нижчі ціни, високу швидкість і стабільність роботи обладнання. І їхні клієнти сплять спокійно навіть якщо вони перекуповують трафік. [/quote] Відверто кажучи, я знав, що ви так відповісте))) Але повторюсь, дійсно, клієнта не обходить звідки бере свої канали інтернет їх провайдер, та як він транслює канали телебачення рівно до того моменту, доки не починаються проблеми у провайдера, наприклад, в один прекрасний день зникає половина рейтингових каналів телепередач, чи падає швидкість інтернет, а ваш провайдер у відповідь вам скаже, що вони ж вам нічого не гарантували. Вартість наших послуг на ринку є помірною, і ми завжди за цим слідкуємо. А провайдери які практикують демпінг, - як показала практика, працюють лише над збільшенням бази клієнтів і зовсім забувають про якість самих послуг! Доречі, ви завжди можете скористатись нашими акційними та спеціальними пропозиціями, що дадуть вам ще більше переваг при підключенні.
" цитировать
  • Стаж: 1596 дня(ей)
  • Рейтинг: +26

Коло.ТБ:

bohdan:

Коло.ТБ:

bloom:

Коло.ТБ:

NoSovok:

Доброго дня.

Скажу вам більше, ми довгий час боримося із монопольним положенням даного оператора не лише у вашому комплексі, та більше року вели діалог із безпосередньо вашою управляючою компанією.

Текущие тарифы на интренет никак не стимулируют к переходу на Коло, преимуществ вообще нет.

Доброго дня.

Вартість наших послгу, як і послуг будь-якого із провайдерів, формується виходячи із затрат, і є безліч факторів, що впливають на ціноутворення. Наприклад, чи бере провайдер прямі закордонні канали інтернет, чи він перекуповує їх в посередників, обладнує він свої базові майданчики сучасним обладнанням чи ставить комутатори які вже морально застаріли, уклав він прямі договори з телеканалами і щомісяця сплачує їм роялті, чи просто піратським способом транслює канали, та не несе відповідальності за зникненн чи погану їх якість. На ринку телекомунікацій ці затрати в кожного провайдера можуть дуже відрізнятись

А що, особисто для вас, є перевагою: дешевизна послуги і разом з тим низька якість, чи помірна ринкова вартість і високий рівень сервісу та якості послуг?

А яким боком ваші затрати обходять клієнта ? Клієнту головне - швидкість, пінг і ціна за послугу. Мені особисто без різниці які у вас комутатори, якщо вони забезпечють стабільну роботу на максимальній швидкості. Чого клієнт має інвестувати в ваші супер-системи ? 99% провайдерів києва мають набагато нижчі ціни, високу швидкість і стабільність роботи обладнання. І їхні клієнти сплять спокійно навіть якщо вони перекуповують трафік.

Але повторюсь, дійсно, клієнта не обходить звідки бере свої канали інтернет їх провайдер, та як він транслює канали телебачення рівно до того моменту, доки не починаються проблеми у провайдера, наприклад, в один прекрасний день зникає половина рейтингових каналів телепередач, чи падає швидкість інтернет, а ваш провайдер у відповідь вам скаже, що вони ж вам нічого не гарантували.

Вартість наших послуг на ринку є помірною, і ми завжди за цим слідкуємо. А провайдери які практикують демпінг, - як показала практика, працюють лише над збільшенням бази клієнтів і зовсім забувають про якість самих послуг!
Доречі, ви завжди можете скористатись нашими акційними та спеціальними пропозиціями, що дадуть вам ще більше переваг при підключенні.

Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ?

21 сентября 2015 12:15:33 #212
[b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]bloom[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]NoSovok[/color][/b]: [quote] [quote]Кажуть, що "дочка" ТСУ. Правда, не? [/quote] [/quote] Доброго дня. Наша компанія не має жодного відношення до ТСУ. Скажу вам більше, ми довгий час боримося із монопольним положенням даного оператора не лише у вашому комплексі, та більше року вели діалог із безпосередньо вашою управляючою компанією. [/quote]Текущие тарифы на интренет никак не стимулируют к переходу на Коло, преимуществ вообще нет. Потому люди и видят в вас клона. [/quote] Доброго дня. Вартість наших послгу, як і послуг будь-якого із провайдерів, формується виходячи із затрат, і є безліч факторів, що впливають на ціноутворення. Наприклад, чи бере провайдер прямі закордонні канали інтернет, чи він перекуповує їх в посередників, обладнує він свої базові майданчики сучасним обладнанням чи ставить комутатори які вже морально застаріли, уклав він прямі договори з телеканалами і щомісяця сплачує їм роялті, чи просто піратським способом транслює канали, та не несе відповідальності за зникненн чи погану їх якість. На ринку телекомунікацій ці затрати в кожного провайдера можуть дуже відрізнятись А що, особисто для вас, є перевагою: дешевизна послуги і разом з тим низька якість, чи помірна ринкова вартість і високий рівень сервісу та якості послуг? [/quote] А яким боком ваші затрати обходять клієнта ? Клієнту головне - швидкість, пінг і ціна за послугу. Мені особисто без різниці які у вас комутатори, якщо вони забезпечють стабільну роботу на максимальній швидкості. Чого клієнт має інвестувати в ваші супер-системи ? 99% провайдерів києва мають набагато нижчі ціни, високу швидкість і стабільність роботи обладнання. І їхні клієнти сплять спокійно навіть якщо вони перекуповують трафік. [/quote] Відверто кажучи, я знав, що ви так відповісте))) Але повторюсь, дійсно, клієнта не обходить звідки бере свої канали інтернет їх провайдер, та як він транслює канали телебачення рівно до того моменту, доки не починаються проблеми у провайдера, наприклад, в один прекрасний день зникає половина рейтингових каналів телепередач, чи падає швидкість інтернет, а ваш провайдер у відповідь вам скаже, що вони ж вам нічого не гарантували. Вартість наших послуг на ринку є помірною, і ми завжди за цим слідкуємо. А провайдери які практикують демпінг, - як показала практика, працюють лише над збільшенням бази клієнтів і зовсім забувають про якість самих послуг! Доречі, ви завжди можете скористатись нашими акційними та спеціальними пропозиціями, що дадуть вам ще більше переваг при підключенні. [/quote] Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ?
" цитировать

bohdan:

Коло.ТБ:

bohdan:

Коло.ТБ:

bloom:

Коло.ТБ:

NoSovok:

Доброго дня.

Доброго дня.

Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ?

Дякую за розуміння.

Так, це я вам гарантую!

21 сентября 2015 12:21:56 #213
[b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]bloom[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Коло.ТБ[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]NoSovok[/color][/b]: [quote] [quote]Кажуть, що "дочка" ТСУ. Правда, не? [/quote] [/quote] Доброго дня. Наша компанія не має жодного відношення до ТСУ. Скажу вам більше, ми довгий час боримося із монопольним положенням даного оператора не лише у вашому комплексі, та більше року вели діалог із безпосередньо вашою управляючою компанією. [/quote]Текущие тарифы на интренет никак не стимулируют к переходу на Коло, преимуществ вообще нет. Потому люди и видят в вас клона. [/quote] Доброго дня. Вартість наших послгу, як і послуг будь-якого із провайдерів, формується виходячи із затрат, і є безліч факторів, що впливають на ціноутворення. Наприклад, чи бере провайдер прямі закордонні канали інтернет, чи він перекуповує їх в посередників, обладнує він свої базові майданчики сучасним обладнанням чи ставить комутатори які вже морально застаріли, уклав він прямі договори з телеканалами і щомісяця сплачує їм роялті, чи просто піратським способом транслює канали, та не несе відповідальності за зникненн чи погану їх якість. На ринку телекомунікацій ці затрати в кожного провайдера можуть дуже відрізнятись А що, особисто для вас, є перевагою: дешевизна послуги і разом з тим низька якість, чи помірна ринкова вартість і високий рівень сервісу та якості послуг? [/quote] А яким боком ваші затрати обходять клієнта ? Клієнту головне - швидкість, пінг і ціна за послугу. Мені особисто без різниці які у вас комутатори, якщо вони забезпечють стабільну роботу на максимальній швидкості. Чого клієнт має інвестувати в ваші супер-системи ? 99% провайдерів києва мають набагато нижчі ціни, високу швидкість і стабільність роботи обладнання. І їхні клієнти сплять спокійно навіть якщо вони перекуповують трафік. [/quote] Відверто кажучи, я знав, що ви так відповісте))) Але повторюсь, дійсно, клієнта не обходить звідки бере свої канали інтернет їх провайдер, та як він транслює канали телебачення рівно до того моменту, доки не починаються проблеми у провайдера, наприклад, в один прекрасний день зникає половина рейтингових каналів телепередач, чи падає швидкість інтернет, а ваш провайдер у відповідь вам скаже, що вони ж вам нічого не гарантували. Вартість наших послуг на ринку є помірною, і ми завжди за цим слідкуємо. А провайдери які практикують демпінг, - як показала практика, працюють лише над збільшенням бази клієнтів і зовсім забувають про якість самих послуг! Доречі, ви завжди можете скористатись нашими акційними та спеціальними пропозиціями, що дадуть вам ще більше переваг при підключенні. [/quote] Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ? [/quote] Дякую за розуміння. Так, це я вам гарантую!
" цитировать
  • Стаж: 2197 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

bohdan:

Гігабіт тільки по восьмижильному кабелю можливий. Не знав, що ТСУ економить на кабелі від квартири до найближчого комутатора. Якщо так, то виходить, що гігабіта в них ніколи (або принаймні дуже довго) не буде, тому що міняти всім абонентам кабелі це дуже непросто

21 сентября 2015 13:09:28 #214
[b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]:[quote]Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ? [/quote] Гігабіт тільки по восьмижильному кабелю можливий. Не знав, що ТСУ економить на кабелі від квартири до найближчого комутатора. Якщо так, то виходить, що гігабіта в них ніколи (або принаймні дуже довго) не буде, тому що міняти всім абонентам кабелі це дуже непросто
" цитировать
  • Стаж: 1555 дня(ей)
  • Рейтинг: +64

Полазил я по провайдерам, посмотрел расценки, на плюшки и договорные обязательства не заморачивался.
Пакеты смотрел Инет+ТВ, больше упор делал на заявленную скорость, а не на кол-во каналов.
СанНет - 100 Мбит/с, 74 канала цифра - 110 грн/м
Блинк - 100 Мбит/с, 110 каналов цифра - 139 грн/м
Ланет - 1000 Мбит/с (1500 Гб), потом 150 Мбит/с, каналы 76 аналог, 74 цифра - 185 грн/м
Коло - 100 Мбит/с, 78 каналов цифра - 129 грн/м
ТСУ - 100 Мбит/с, 72 канала аналог - 139 грн/м.
Я особо не заметил завышенной цены у Коло. Кстати с ТСУ у меня проблем пока не было.
Я конечно ЗА конкуренцию и надеюсь, что у нас в скором времени будет больше провайдеров. Пугает в конкуренции только одно, скоро провайдеры будут друг-другу кабеля резать.

21 сентября 2015 13:25:41 #215
Полазил я по провайдерам, посмотрел расценки, на плюшки и договорные обязательства не заморачивался. Пакеты смотрел Инет+ТВ, больше упор делал на заявленную скорость, а не на кол-во каналов. СанНет - 100 Мбит/с, 74 канала цифра - 110 грн/м Блинк - 100 Мбит/с, 110 каналов цифра - 139 грн/м Ланет - 1000 Мбит/с (1500 Гб), потом 150 Мбит/с, каналы 76 аналог, 74 цифра - 185 грн/м Коло - 100 Мбит/с, 78 каналов цифра - 129 грн/м ТСУ - 100 Мбит/с, 72 канала аналог - 139 грн/м. Я особо не заметил завышенной цены у Коло. Кстати с ТСУ у меня проблем пока не было. Я конечно ЗА конкуренцию и надеюсь, что у нас в скором времени будет больше провайдеров. Пугает в конкуренции только одно, скоро провайдеры будут друг-другу кабеля резать.
" цитировать
  • Стаж: 1808 дня(ей)
  • Рейтинг: +6

Статья "Сговор застройщика и провайдера: монополия на интернет в Киеве":
http://qha.com.ua/ru/obschestvo/sgovor-zastroischika-i-provaidera-monopoliya-na-internet-v-kieve/148402/
"Важно понимать, что согласно украинскому законодательству, телекоммуникационные шахты находятся в
совместной собственности владельцев квартир многоквартирного дома и не могут быть переданы в собственность какой-либо организации."

21 сентября 2015 14:36:11 #216
Статья "Сговор застройщика и провайдера: монополия на интернет в Киеве": http://qha.com.ua/ru/obschestvo/sgovor-zastroischika-i-provaidera-monopoliya-na-internet-v-kieve/148402/ "Важно понимать, что согласно украинскому законодательству, телекоммуникационные шахты находятся в совместной собственности владельцев квартир многоквартирного дома и не могут быть переданы в собственность какой-либо организации."
" цитировать
  • Стаж: 1771 дня(ей)
  • Рейтинг: +8

Коло.ТБ
Раз у вас есть гигабит, то может вы и IPv6 родной предоставляете?

21 сентября 2015 14:43:49 #217
[b]Коло.ТБ[/b] Раз у вас есть гигабит, то может вы и IPv6 родной предоставляете?
" цитировать

neepo:

Коло.ТБ
Раз у вас есть гигабит, то может вы и IPv6 родной предоставляете?

Загалом, в нас є пул IPv6 адрес, але, поки не закінчились IPv4, ми їх видавати не планували.Проте, дивлячись для яких потреба вам потрібна IPv6 адреса, ми можемо розглянути індивідуальні випадки.

21 сентября 2015 15:01:36 #218
[b][color=#2B4157;]neepo[/color][/b]:[quote][b]Коло.ТБ[/b] Раз у вас есть гигабит, то может вы и IPv6 родной предоставляете?[/quote] Загалом, в нас є пул IPv6 адрес, але, поки не закінчились IPv4, ми їх видавати не планували.Проте, дивлячись для яких потреба вам потрібна IPv6 адреса, ми можемо розглянути індивідуальні випадки.
" цитировать
  • Стаж: 2197 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

sosed:

Статья "Сговор застройщика и провайдера: монополия на интернет в Киеве":
http://qha.com.ua/ru/obschestvo/sgovor-zastroischika-i-provaidera-monopoliya-na-internet-v-kieve/148402/
"Важно понимать, что согласно украинскому законодательству, телекоммуникационные шахты находятся в
совместной собственности владельцев квартир многоквартирного дома и не могут быть переданы в собственность какой-либо организации."

НКРЗІ в свій час мені не зміг дати відповіді на це запитання. Формально ж балансоутримувач (у нас ЖЕК) розпоряджається спільним майном, наприклад він може так покривати свої витрати, щоб утримувати тариф на комунальні послуги на найнижчому рівні. А якщо відкинути сарказм, то ви праві і стаття виглядає толково, але практична цінність незрозуміла

21 сентября 2015 16:26:26 #219
[b][color=#2B4157;]sosed[/color][/b]:[quote]Статья "Сговор застройщика и провайдера: монополия на интернет в Киеве": http://qha.com.ua/ru/obschestvo/sgovor-zastroischika-i-provaidera-monopoliya-na-internet-v-kieve/148402/ "Важно понимать, что согласно украинскому законодательству, телекоммуникационные шахты находятся в совместной собственности владельцев квартир многоквартирного дома и не могут быть переданы в собственность какой-либо организации."[/quote] НКРЗІ в свій час мені не зміг дати відповіді на це запитання. Формально ж балансоутримувач (у нас ЖЕК) розпоряджається спільним майном, наприклад він може так покривати свої витрати, щоб утримувати тариф на комунальні послуги на найнижчому рівні. А якщо відкинути сарказм, то ви праві і стаття виглядає толково, але практична цінність незрозуміла
" цитировать
  • Стаж: 1395 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

dart:

bohdan:

Гігабіт тільки по восьмижильному кабелю можливий. Не знав, що ТСУ економить на кабелі від квартири до найближчого комутатора. Якщо так, то виходить, що гігабіта в них ніколи (або принаймні дуже довго) не буде, тому що міняти всім абонентам кабелі це дуже непросто

комутатори вони також тільки 100мбіт на порт ставлять в підвал

21 сентября 2015 19:18:11 #220
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]bohdan[/color][/b]: [quote]Ок. переконали. Ви можете гарантувати, що у випадку підключення до вас у шахті низькострумних мереж я знайду 8 жильну виту пару і ваші люди підключать мою квартиру нормальним для людей видом з’єднання, а не як ТСУ - 4 жильний кабель скручений ізолентою ? [/quote] Гігабіт тільки по восьмижильному кабелю можливий. Не знав, що ТСУ економить на кабелі від квартири до найближчого комутатора. Якщо так, то виходить, що гігабіта в них ніколи (або принаймні дуже довго) не буде, тому що міняти всім абонентам кабелі це дуже непросто [/quote] комутатори вони також тільки 100мбіт на порт ставлять в підвал
" цитировать

Доброго дня.

Увага! Шановні мешканці!

Ми маємо не втішні новини з приводу підключення вашого житлового комплексу до
нашої мережі Інтернету та Телебачення, тому звертаємося з наступним:

Вчора, на заключному етапі будівництва мережі, нашими спеціалістами було
виявленно значні пошкодження вже змонтованих нами ділянок оптичних мереж.

Невідомими особами було повністю вирізано і викрадено оптичний кабель між
житловими будинками комплексу, загальною довжиною близько 1300м, що завдало
значних збитків компанії та спричинило ситуацію за якої будуть відкладенні
терміни запуску мережі.

Ми вже не вперше зіштовхнулися з умисним пошкодженням наших ліній на вашому
комплексі, але в даному випадку мала місце й крадіжка оптичного кабелю!

Зважаючи на це, просимо всіх хто став свідком демонтажу кабелю (24.09-28.09),
що міг супроводжуватись відкриванням люків кабельної каналізації на території
комплексу, чи має можливість надати записи з відеореєстраторів автомобілів чи
якусь іншу інформацію, що сприятиме встановленню осіб причетних до зазначених
подій, звертатися за тел. 359 00 01 чи в особисті повідомлення.

Сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння.

З повагою, адміністрація Коло.ТБ

29 сентября 2015 13:43:30 #221
Доброго дня. Увага! Шановні мешканці! Ми маємо не втішні новини з приводу підключення вашого житлового комплексу до нашої мережі Інтернету та Телебачення, тому звертаємося з наступним: Вчора, на заключному етапі будівництва мережі, нашими спеціалістами було виявленно значні пошкодження вже змонтованих нами ділянок оптичних мереж. Невідомими особами було повністю вирізано і викрадено оптичний кабель між житловими будинками комплексу, загальною довжиною близько 1300м, що завдало значних збитків компанії та спричинило ситуацію за якої будуть відкладенні терміни запуску мережі. Ми вже не вперше зіштовхнулися з умисним пошкодженням наших ліній на вашому комплексі, але в даному випадку мала місце й крадіжка оптичного кабелю! Зважаючи на це, просимо всіх хто став свідком демонтажу кабелю (24.09-28.09), що міг супроводжуватись відкриванням люків кабельної каналізації на території комплексу, чи має можливість надати записи з відеореєстраторів автомобілів чи якусь іншу інформацію, що сприятиме встановленню осіб причетних до зазначених подій, звертатися за тел. 359 00 01 чи в особисті повідомлення. Сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння. З повагою, адміністрація Коло.ТБ
" цитировать
  • Стаж: 1771 дня(ей)
  • Рейтинг: +8

Интересно, что скажет на этот счет представитель компании ТПС, раз на территории комплекса все произошло.

29 сентября 2015 14:49:58 #222
Интересно, что скажет на этот счет представитель компании ТПС, раз на территории комплекса все произошло.
" цитировать
  • Стаж: 2217 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

Як мінімум камери відеоспостереження в комплексі є, сподіваюсь, ТПС зацікавлені у виявленні злочинців.

29 сентября 2015 15:01:46 #223
Як мінімум камери відеоспостереження в комплексі є, сподіваюсь, ТПС зацікавлені у виявленні злочинців.
" цитировать
  • Стаж: 1404 дня(ей)
  • Рейтинг: +63

neepo:

И мне интересно. Не уверен что ТПС читает все ветки форума. Может их сюда отфорвардить или пусть коло туда продублирует или просто про цитировать и дать линку на эту страницу постов...

з.ы. отфорвардил в "Вы довольны работой охранной компании ТПС?"

29 сентября 2015 15:09:19 #224
[b][color=#2B4157;]neepo[/color][/b]:[quote]Интересно, что скажет на этот счет представитель компании ТПС, раз на территории комплекса все произошло. [/quote] И мне интересно. Не уверен что ТПС читает все ветки форума. Может их сюда отфорвардить или пусть коло туда продублирует или просто про цитировать и дать линку на эту страницу постов... з.ы. отфорвардил в "Вы довольны работой охранной компании ТПС?"
" цитировать
  • Стаж: 2111 дня(ей)
  • Рейтинг: +21

У ТПС нет доступа к видеонаблюдению. Мы вяло платим. Спрашиваем с ТПС. :) идите в ЖЭК. На сегодня с нашими оплатами им предъявить нечего (ТПС). Это "головная" боль только провайдера и с тем, с кем договаривался о входе в ЖК.

29 сентября 2015 15:20:02 #225
У ТПС нет доступа к видеонаблюдению. Мы вяло платим. Спрашиваем с ТПС. :) идите в ЖЭК. На сегодня с нашими оплатами им предъявить нечего (ТПС). Это "головная" боль только провайдера и с тем, с кем договаривался о входе в ЖК.
" цитировать