Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Видеонаблюдение, охранная сигнализация, контроль доступа
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1161 дня(ей)
  • Рейтинг: +44

tuffik:

ГравітіНет:

Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет!
Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні!

У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси.

а що це за додаток? скиньте будь ласка)

15 мая 2017 13:20:06 #32
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] а що це за додаток? скиньте будь ласка)
" цитировать
  • Стаж: 1025 дня(ей)
  • Рейтинг: +30

tuffik: О каких камерах идет разговор?

ГравітіНет:

Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні!

У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси.

15 мая 2017 14:20:32 #33
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: О каких камерах идет разговор? [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote]
" цитировать
  • Стаж: 162 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Вы в курсе что на КПП на новом выезде (на ул. Жмеринскую) с ЖК сидят пьяные охранники?

09 июня 2017 12:17:52 #34
Вы в курсе что на КПП на новом выезде (на ул. Жмеринскую) с ЖК сидят пьяные охранники?
" цитировать
  • Стаж: 1633 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

olya:

tuffik:

ГравітіНет:

а що це за додаток? скиньте будь ласка)

Це Вам необхідно звернутися до компанії Гравіті, її представник рекламував цю послугу.

12 июня 2017 12:55:01 #35
[b][color=#2B4157;]olya[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] а що це за додаток? скиньте будь ласка) [/quote]Це Вам необхідно звернутися до компанії Гравіті, її представник рекламував цю послугу.
" цитировать

Argo:

ГравітіНет:

Розмова про камери на домофоні, що встановлено на вхідних дверях.

12 июня 2017 12:56:56 #36
[b][color=#2B4157;]Argo[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: О каких камерах идет разговор? [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] [/quote]Розмова про камери на домофоні, що встановлено на вхідних дверях.
" цитировать

Argo:

ГравітіНет:

12 июня 2017 12:57:04 #37
[b][color=#2B4157;]Argo[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: О каких камерах идет разговор? [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] [/quote]Розмова про камери на домофоні, що встановлено на вхідних дверях.
" цитировать
  • Стаж: 1161 дня(ей)
  • Рейтинг: +44

tuffik:

Argo:

ГравітіНет:

тогда что за приложение у вас которое даёт возможность просмотра?

12 июня 2017 17:19:49 #38
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Argo[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: О каких камерах идет разговор? [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] [/quote]Розмова про камери на домофоні, що встановлено на вхідних дверях. [/quote]тогда что за приложение у вас которое даёт возможность просмотра?
" цитировать

olya:

tuffik:

Argo:

ГравітіНет:

тогда что за приложение у вас которое даёт возможность просмотра?

Якщо Ви не знаєте про цей додаток, значить компанія Гравіті ще не зайшла в Ваш будинок, не встановила обладнання, не підключила камеру і у Вас немає доступу до цього додатку. Якщо Вас цікавить просто назва, то Grandstream Wave.

13 июня 2017 15:21:21 #39
[b][color=#2B4157;]olya[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Argo[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: О каких камерах идет разговор? [quote][b][color=#2B4157;]ГравітіНет[/color][/b]: [quote]Доброго дня! Вас вітає компанія ГравітіНет! Пишіть, будь-ласка, Ваші зауваження стосовно роботи системи управління контроля доступом та домофоні![/quote] У мене є зауваження до роботи додатка на смартфоні, який дозволяє дистанційно відкрити двері: дуже часто пише, що немає зв'язку. А токож зробіть щось з правами доступу, це неправильно, що камери ваших домофонів доступні абсолютно всім користувачам, не залежно від адреси. [/quote] [/quote]Розмова про камери на домофоні, що встановлено на вхідних дверях. [/quote]тогда что за приложение у вас которое даёт возможность просмотра? [/quote]Якщо Ви не знаєте про цей додаток, значить компанія Гравіті ще не зайшла в Ваш будинок, не встановила обладнання, не підключила камеру і у Вас немає доступу до цього додатку. Якщо Вас цікавить просто назва, то Grandstream Wave.
" цитировать