Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Вы довольны работой охранной компании ТПС?
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1689 дня(ей)
  • Рейтинг: 0
Вы довольны работой охранной компании ТПС?
Общий опрос (авторизированные + анонимные)
1. да, меня все устраивает, ребята стараются
9.0%
2. скорее всего да, пока более-менее
10.8%
3. затрудняюсь ответить, вроде как нормально
19.8%
4. не могу так сказать, не вижу сервиса, есть незначительные недочеты
27.5%
5. не доволен, в таком виде категорически не приемлю
32.9%
Всего голосов: 167
[Закрыто] 20 августа 2015 21:43:57
18 ноября 2017 19:25:14
  • Стаж: 843 дня(ей)
  • Рейтинг: +7

11 августа 2017 09:41:55 #636
[img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2978.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2979.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2980.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2981.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2982.jpg[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1667 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

tuffik:

LeraLera:

TPS-group, предлагаю охране звонить жильцу, если к нему пришел посетитель, о котором жилец не сообщил диспетчеру.

Насправді, дзвонити заздалегідь мають власники квартири і повідомляти, кого вони очікують, це має увійти в звичку, щоб не створювати корок на шлагбаумі. Пропуск має проходити в максимально короткий термін: водій повідомляє номер квартири, охоронець повідомляє номер диспетчеру, а у диспетчера ВЖЕ має бути інформації щодо пропуску, яку він одразу і повідомляє охоронцю, а той відкриває шлагбаум. Всі ці потрійні передзвони в момент, коли машина вже стоїть на в'їзді не доцільні і заважають іншим машинам. Тим паче, якщо хтось приїздить без домовленості, то це не проблема охорони, не проблема власника, а проблема "незваного гостя", тому нехай сам дзвонить і пояснює, чому він вирішив зробити "сюрприз".

Я раньше пробывал предупреждать охрану о гостях заранее, через диспечера. Все равно звонили и переспрашивали. Это еще при Боссервисе. А сейчас вообще посетители без проблем добираются до дверей квартиры. Я конечно понимаю, что консьержи это отдельная тема, но фактически потенциального грабителя не останавливает ни первый, ни второй рубеж. Достаточно одеть футболку Новой почты.Пишу про Дом №17. При том что в 15м доме и электронный замок на входе работает, и без звонка хозяину квартиры консьерж не пропускает.

11 августа 2017 10:40:16 #637
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]LeraLera[/color][/b]: [quote]TPS-group, предлагаю охране звонить жильцу, если к нему пришел посетитель, о котором жилец не сообщил диспетчеру. [/quote] Насправді, дзвонити заздалегідь мають власники квартири і повідомляти, кого вони очікують, це має увійти в звичку, щоб не створювати корок на шлагбаумі. Пропуск має проходити в максимально короткий термін: водій повідомляє номер квартири, охоронець повідомляє номер диспетчеру, а у диспетчера ВЖЕ має бути інформації щодо пропуску, яку він одразу і повідомляє охоронцю, а той відкриває шлагбаум. Всі ці потрійні передзвони в момент, коли машина вже стоїть на в'їзді не доцільні і заважають іншим машинам. Тим паче, якщо хтось приїздить без домовленості, то це не проблема охорони, не проблема власника, а проблема "незваного гостя", тому нехай сам дзвонить і пояснює, чому він вирішив зробити "сюрприз". [/quote] Я раньше пробывал предупреждать охрану о гостях заранее, через диспечера. Все равно звонили и переспрашивали. Это еще при Боссервисе. А сейчас вообще посетители без проблем добираются до дверей квартиры. Я конечно понимаю, что консьержи это отдельная тема, но фактически потенциального грабителя не останавливает ни первый, ни второй рубеж. Достаточно одеть футболку Новой почты.Пишу про Дом №17. При том что в 15м доме и электронный замок на входе работает, и без звонка хозяину квартиры консьерж не пропускает.
" цитировать
  • Стаж: 1005 дня(ей)
  • Рейтинг: +163

Шановні представники компанії ТПС, поясніть будь ласка на яких умовах працюють Ваші співробітники, а також надайте, будь ласка, посадові інструкції охоронців, з їхніми підписами (якими вони підтверджують, що ознайомлені з інструкцією). Річ в тому, що останнім часом практично кожного дня я спостерігаю вкрай погану роботу охорони. Ніхто не перевіряє пішоходів (ВЗАГАЛІ). Люди просто проходять на територію і все. Без пред'явлення перепустки. Автівки перевіряють через одну. Дійшло навіть до того, що до мене приїхало таксі (я спеціально не повідомляв на охорону, щоб перевірити як вони працюють), а коли на охороні я запитав яким чином це таксі заїхало без попередження на територію - у відповідь мені сказали що цей автомобіль, увага, НЕ ЗАЇЖДЖАВ через цей пост охорони (мова йде про основний пост). Останнім часом в нас на території трапилось кілька крадіжок, і охорона просто розводить руками. Постійно якісь відмовки, і нуль роботи. Ми оплачуємо вашим працівникам просто час відпочинку на території чи як?

25 октября 2017 14:31:50 #638
Шановні представники компанії ТПС, поясніть будь ласка на яких умовах працюють Ваші співробітники, а також надайте, будь ласка, посадові інструкції охоронців, з їхніми підписами (якими вони підтверджують, що ознайомлені з інструкцією). Річ в тому, що останнім часом практично кожного дня я спостерігаю вкрай погану роботу охорони. Ніхто не перевіряє пішоходів (ВЗАГАЛІ). Люди просто проходять на територію і все. Без пред'явлення перепустки. Автівки перевіряють через одну. Дійшло навіть до того, що до мене приїхало таксі (я спеціально не повідомляв на охорону, щоб перевірити як вони працюють), а коли на охороні я запитав яким чином це таксі заїхало без попередження на територію - у відповідь мені сказали що цей автомобіль, увага, НЕ ЗАЇЖДЖАВ через цей пост охорони (мова йде про основний пост). Останнім часом в нас на території трапилось кілька крадіжок, і охорона просто розводить руками. Постійно якісь відмовки, і нуль роботи. Ми оплачуємо вашим працівникам просто час відпочинку на території чи як?
" цитировать

26 октября 2017 11:46:25 #639
[img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/3030.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/3031.jpg[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1254 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

туго как-то с математикой

26 октября 2017 13:58:33 #640
туго как-то с математикой
" цитировать

17200 на один в'їзд, а 51600 на ДВА? )))) це як??! два по ціні трьох?? :)
І, ви поки так і не відповіли з приводу якості роботи персоналу і пропуску на територію сторонніх осіб

26 октября 2017 14:15:55 #641
17200 на один в'їзд, а 51600 на ДВА? )))) це як??! два по ціні трьох?? :) І, ви поки так і не відповіли з приводу якості роботи персоналу і пропуску на територію сторонніх осіб
" цитировать

Serge:

Дякуємо Вам за зверенення.
Просим Вас вказати дату та час, коли було здійснено порушення, для того щоб ми могли вжити дисциплінарних заходів до охоронникыв,якы не належним чином виконують своъ обов'язки.
Чи записали Ви інформацію про порушення до Журналу пропозицій, скарг та порушень?
Для оперативного вирішення цього питання просимо Вас вказати свій контактний номер телефону.

З повагою,компанія ТПС.

26 октября 2017 15:58:33 #642
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Шановні представники компанії ТПС, поясніть будь ласка на яких умовах працюють Ваші співробітники, а також надайте, будь ласка, посадові інструкції охоронців, з їхніми підписами (якими вони підтверджують, що ознайомлені з інструкцією). Річ в тому, що останнім часом практично кожного дня я спостерігаю вкрай погану роботу охорони. Ніхто не перевіряє пішоходів (ВЗАГАЛІ). Люди просто проходять на територію і все. Без пред'явлення перепустки. Автівки перевіряють через одну. Дійшло навіть до того, що до мене приїхало таксі (я спеціально не повідомляв на охорону, щоб перевірити як вони працюють), а коли на охороні я запитав яким чином це таксі заїхало без попередження на територію - у відповідь мені сказали що цей автомобіль, увага, НЕ ЗАЇЖДЖАВ через цей пост охорони (мова йде про основний пост). Останнім часом в нас на території трапилось кілька крадіжок, і охорона просто розводить руками. Постійно якісь відмовки, і нуль роботи. Ми оплачуємо вашим працівникам просто час відпочинку на території чи як? [/quote]Дякуємо Вам за зверенення. Просим Вас вказати дату та час, коли було здійснено порушення, для того щоб ми могли вжити дисциплінарних заходів до охоронникыв,якы не належним чином виконують своъ обов'язки. Чи записали Ви інформацію про порушення до Журналу пропозицій, скарг та порушень? Для оперативного вирішення цього питання просимо Вас вказати свій контактний номер телефону. З повагою,компанія ТПС.
" цитировать

TPS-group:

Serge:

Дякуємо Вам за зверенення.
Просим Вас вказати дату та час, коли було здійснено порушення, для того щоб ми могли вжити дисциплінарних заходів до охоронникыв,якы не належним чином виконують своъ обов'язки.
Чи записали Ви інформацію про порушення до Журналу пропозицій, скарг та порушень?
Для оперативного вирішення цього питання просимо Вас вказати свій контактний номер телефону.

З повагою,компанія ТПС.

Так а що дадуть записи? Я вже і писав, і спілкувався по телефону.. Ви мені вже і обіцяли що будете вживати заходів. Але нічого не змінюється: сторонніх пішоходів пропускають практично завжди, про ці ж недоліки свідчать і крадіжки, які останнім часом трапилися в кількох будинках нашого комплексу.. Прикол з таксі, яке ніби не заїжало на територію комплексу стався 20 жовтня о 20:38
Номер телефону скинув Вам в особисті повідомлення

26 октября 2017 19:09:02 #643
[b][color=#2B4157;]TPS-group[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Шановні представники компанії ТПС, поясніть будь ласка на яких умовах працюють Ваші співробітники, а також надайте, будь ласка, посадові інструкції охоронців, з їхніми підписами (якими вони підтверджують, що ознайомлені з інструкцією). Річ в тому, що останнім часом практично кожного дня я спостерігаю вкрай погану роботу охорони. Ніхто не перевіряє пішоходів (ВЗАГАЛІ). Люди просто проходять на територію і все. Без пред'явлення перепустки. Автівки перевіряють через одну. Дійшло навіть до того, що до мене приїхало таксі (я спеціально не повідомляв на охорону, щоб перевірити як вони працюють), а коли на охороні я запитав яким чином це таксі заїхало без попередження на територію - у відповідь мені сказали що цей автомобіль, увага, НЕ ЗАЇЖДЖАВ через цей пост охорони (мова йде про основний пост). Останнім часом в нас на території трапилось кілька крадіжок, і охорона просто розводить руками. Постійно якісь відмовки, і нуль роботи. Ми оплачуємо вашим працівникам просто час відпочинку на території чи як? [/quote]Дякуємо Вам за зверенення. Просим Вас вказати дату та час, коли було здійснено порушення, для того щоб ми могли вжити дисциплінарних заходів до охоронникыв,якы не належним чином виконують своъ обов'язки. Чи записали Ви інформацію про порушення до Журналу пропозицій, скарг та порушень? Для оперативного вирішення цього питання просимо Вас вказати свій контактний номер телефону. З повагою,компанія ТПС. [/quote]Так а що дадуть записи? Я вже і писав, і спілкувався по телефону.. Ви мені вже і обіцяли що будете вживати заходів. Але нічого не змінюється: сторонніх пішоходів пропускають практично завжди, про ці ж недоліки свідчать і крадіжки, які останнім часом трапилися в кількох будинках нашого комплексу.. Прикол з таксі, яке ніби не заїжало на територію комплексу стався 20 жовтня о 20:38 Номер телефону скинув Вам в особисті повідомлення
" цитировать
  • Стаж: 757 дня(ей)
  • Рейтинг: +11

Serge:

17200 на один в'їзд, а 51600 на ДВА? )))) це як??! два по ціні трьох?? :)
І, ви поки так і не відповіли з приводу якості роботи персоналу і пропуску на територію сторонніх осіб

Поддержу, абсолютно непонятная арифметика! Расшифруйте почему так?
Также непонятна стоимость в 350 грн подключения, при варианте с мобильным телефоном.
Да и в принципе хотелось бы увидеть не итоговые цифры, а полную калькуляцию, из чего они складываются.

27 октября 2017 09:31:47 #644
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]17200 на один в'їзд, а 51600 на ДВА? )))) це як??! два по ціні трьох?? :) І, ви поки так і не відповіли з приводу якості роботи персоналу і пропуску на територію сторонніх осіб[/quote] Поддержу, абсолютно непонятная арифметика! Расшифруйте почему так? Также непонятна стоимость в 350 грн подключения, при варианте с мобильным телефоном. Да и в принципе хотелось бы увидеть не итоговые цифры, а полную калькуляцию, из чего они складываются.
" цитировать