Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Натяжні стелі в Україні
Автор Список сообщений
  • Стаж: 91 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Ми supersteli детально підходимо до визначення реальної ринкової вартості встановлення натяжної стелі, для цього створена нами система цін та вартість послуг знаходиться на доступному рівні, на послуги компанії можуть розраховувати замовники з різним рівнем статку, ціни доступні та лояльні.

21 июля 2020 16:19:05 #1
Ми [url=https://supersteli.com.ua/]supersteli[/url] детально підходимо до визначення реальної ринкової вартості встановлення натяжної стелі, для цього створена нами система цін та вартість послуг знаходиться на доступному рівні, на послуги компанії можуть розраховувати замовники з різним рівнем статку, ціни доступні та лояльні.
" цитировать
  • Стаж: 984 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Добрый день соседи, если кому надо, делала натяжные потолки в компании "Честные потолки". мне всё понравилось, рекомендую! Мне надо было срочно, а они приехали быстро и замер бесплатный. После установки скидку пообещали всем кто от меня будет 5%.
От души ребята 0661141758

30 сентября 2020 15:29:30 #2
Добрый день соседи, если кому надо, делала натяжные потолки в компании "Честные потолки". мне всё понравилось, рекомендую! Мне надо было срочно, а они приехали быстро и замер бесплатный. После установки скидку пообещали всем кто от меня будет 5%. От души ребята 0661141758
" цитировать