Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Поддерживаете ли Вы создание ОСББ?
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1889 дня(ей)
  • Рейтинг: +68
Поддерживаете ли Вы создание ОСББ?
Опрос
всех
жителей
1. Да, и хочу принимать в этом активное участие
23.3%
2. Да, но заниматься этим нет времени
60.0%
3. Не знаю, еще не определились
6.7%
4. Нет, вариант с ЖЕК'ом лучше
0.0%
5. только после окончания строительства
10.0%
Всего голосов: 30
23 апреля 2018 10:32:42
  • Стаж: 1889 дня(ей)
  • Рейтинг: +68

nuz:

Может стоит создать раздел с допуском к обсуждению только ЖИТЕЛЕЙ?

кроме жителей есть еще инвесторы и сервисные службы и много еще участников общения
раздел создать нетрудно ))) но думаю немного там будет писать ))) раз уж и так не активничают
ежедневная посещаемость в районе 200-300 человек, но пишут пару десятков, раз другие не пишут, значит они получают ту информацию, которая им нужна
смысл голосования, ради интереса, за пару дней конечно 100 человек не проголосует, но за пару месяцев возможно
Babrun:

Ще як варіант дати можливість приховати номер квартири/будинку

маєте на увазі у опитуванні чи взагалі? якщо в опитуванні, тоді як Ви будете знати достовірність опитування? якщо взагалі, то особливо немає кому що приховувати ))

26 сентября 2014 21:27:56 #16
[b][color=#2B4157;]nuz[/color][/b]:[quote]Может стоит создать раздел с допуском к обсуждению только ЖИТЕЛЕЙ? [/quote]кроме жителей есть еще инвесторы и сервисные службы и много еще участников общения раздел создать нетрудно ))) но думаю немного там будет писать ))) раз уж и так не активничают ежедневная посещаемость в районе 200-300 человек, но пишут пару десятков, раз другие не пишут, значит они получают ту информацию, которая им нужна смысл голосования, ради интереса, за пару дней конечно 100 человек не проголосует, но за пару месяцев возможно [b][color=#2B4157;]Babrun[/color][/b]:[quote]Ще як варіант дати можливість приховати номер квартири/будинку [/quote] маєте на увазі у опитуванні чи взагалі? якщо в опитуванні, тоді як Ви будете знати достовірність опитування? якщо взагалі, то особливо немає кому що приховувати ))
" цитировать
  • Стаж: 1790 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

Маю на уавазі типу налаштування приватності, щоб користувачів мав можливість ввести номер квартири, але вибрати чи показувати цю інфу іншим чи ні.

28 сентября 2014 00:48:30 #17
Маю на уавазі типу налаштування приватності, щоб користувачів мав можливість ввести номер квартири, але вибрати чи показувати цю інфу іншим чи ні.
" цитировать
  • Стаж: 1790 дня(ей)

Маю на увазі типу налаштування приватності, щоб користувачів мав можливість ввести номер квартири, але вибрати чи показувати цю інфу іншим чи ні.

28 сентября 2014 00:49:27 #18
Маю на увазі типу налаштування приватності, щоб користувачів мав можливість ввести номер квартири, але вибрати чи показувати цю інфу іншим чи ні.
" цитировать
  • Стаж: 1195 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

щодо прав на багатоквартирні будинки - рада шось типу нормалізовує http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53058

13 января 2015 13:47:18 #19
щодо прав на багатоквартирні будинки - рада шось типу нормалізовує http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=53058
" цитировать
  • Стаж: 1374 дня(ей)
  • Рейтинг: +32

Я так розумію Ощадбанк замовив рекламу свого продукту кредитування на утеплення.
Вийшло весело :)
http://uk.fedoriv.com/work/osbb/
Сусіди, на якому етапі зараз процес створення ОСББ в нашому комплексі?

06 февраля 2016 13:43:55 #20
Я так розумію Ощадбанк замовив рекламу свого продукту кредитування на утеплення. Вийшло весело :) [url=http://uk.fedoriv.com/work/osbb/]http://uk.fedoriv.com/work/osbb/[/url] Сусіди, на якому етапі зараз процес створення ОСББ в нашому комплексі?
" цитировать
  • Стаж: 1485 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

Tarique:

Я так розумію Ощадбанк замовив рекламу свого продукту кредитування на утеплення.
Вийшло весело :)
http://uk.fedoriv.com/work/osbb/
Сусіди, на якому етапі зараз процес створення ОСББ в нашому комплексі?

Глубокой летаргии.

06 февраля 2016 14:16:25 #21
[b][color=#2B4157;]Tarique[/color][/b]:[quote]Я так розумію Ощадбанк замовив рекламу свого продукту кредитування на утеплення. Вийшло весело :) [url=http://uk.fedoriv.com/work/osbb/]http://uk.fedoriv.com/work/osbb/[/url] Сусіди, на якому етапі зараз процес створення ОСББ в нашому комплексі?[/quote]Глубокой летаргии.
" цитировать
  • Стаж: 1831 дня(ей)
  • Рейтинг: +96

Это не совсем так. ОСББ создано на первых трех домах - где были инициативные люди. В остальных домах инициативных людей нет.

Есть несколько подрывных элементов - которые ходят и нудят что ЖЕК нас спасет (например одиозный юрист с собакой из 17 дома).

ЖЕК отказывается передавать дома- принудить его можно только судебным решением. Если у кого есть опыт судебных разбирательств - подключаейтесь. Судя по всему без суда не обойдется.

09 февраля 2016 13:14:53 #22
Это не совсем так. ОСББ создано на первых трех домах - где были инициативные люди. В остальных домах инициативных людей нет. Есть несколько подрывных элементов - которые ходят и нудят что ЖЕК нас спасет (например одиозный юрист с собакой из 17 дома). ЖЕК отказывается передавать дома- принудить его можно только судебным решением. Если у кого есть опыт судебных разбирательств - подключаейтесь. Судя по всему без суда не обойдется.
" цитировать
  • Стаж: 1788 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

vkert:

Это не совсем так. ОСББ создано на первых трех домах - где были инициативные люди. В остальных домах инициативных людей нет.

Есть несколько подрывных элементов - которые ходят и нудят что ЖЕК нас спасет (например одиозный юрист с собакой из 17 дома).

ЖЕК отказывается передавать дома- принудить его можно только судебным решением. Если у кого есть опыт судебных разбирательств - подключаейтесь. Судя по всему без суда не обойдется.

Так до суду ще справа досі не дійшла?

09 февраля 2016 16:45:33 #23
[b][color=#2B4157;]vkert[/color][/b]:[quote]Это не совсем так. ОСББ создано на первых трех домах - где были инициативные люди. В остальных домах инициативных людей нет. Есть несколько подрывных элементов - которые ходят и нудят что ЖЕК нас спасет (например одиозный юрист с собакой из 17 дома). ЖЕК отказывается передавать дома- принудить его можно только судебным решением. Если у кого есть опыт судебных разбирательств - подключаейтесь. Судя по всему без суда не обойдется.[/quote]Так до суду ще справа досі не дійшла?
" цитировать
  • Стаж: 1354 дня(ей)

Що ще має статись, щоб зрозуміти, що немає сенсу очікувати щось від тих кому все байдуже. Якщо більшості сусідів байдуже до проблем якими переймається тільки меншість, а стосується усіх, то навіщо це якомусь там жеку з офшорів.
Пройдіться по поверхам свого будинку? Це ж не жек робив? З дверей зняті ручки і фіксатори, замість розеток сторчать оголені дроти, якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець), щоб потім по стіні ходити ногами, місяцями на сходах відкриті повністю двері і нікому не має діла (хоча рахунки отримує кожен). Це все байдужість, своя вигода і лінощі якими просякнуто абсолютно все в нашій країні. Перекриваєш своїми силами 90% батарей у будинку, а рахунок все рівно за 200, і чому? ну це ж борг мій, а не жека, їм байдуже.
Але ж хтось має бути відповідальним і вставити ручки, розетки, фіксатори, поручень в ліфті, поставити на місце порушників, інакше завтра знесуть двері, розмалюють стіни, спалять що палиться, то невже треба це все побачити перш ніж розводячи руками починати хоча б думати, що ж не так і чому усім байдуже? По три місяці шукають того хто відповідає за вхідний термінал у під'їзд і виявляється, що воно нікому не потрібно, немає відповідальних, немає бажання. Це опитування демонструє, що бажання немає у абсолютної більшості, більшість просто хоче, щоб це хтось робив і йому це було не байдуже і готова саме за це платити.
Але ж це здавалось би дрібниці, але є ж ніби те за що наступає кримінальна відповідальність, будемо чекати випадків? Протипожежні датчики у загальних зонах закриті червоною кришкою, датчики в квартирах не працюють так як мають подавати періодичні світлові сигнали, шлангів на поверхах немає.
У 19му будинку "магазин" обладнав собі комору під сходами і звідти періодично воняю то картоплею, то цибулею, чому власник цього самопалу не несе відповідальності? Чому досі не знесли це гімно? А все тому, що комусь цікаво, а комусь байдуже.
Немає освітлення при підходах до ЖК, і причин мільйон, а як по мені, то перш за все байдуже тим хто представляє наші інтереси і має вирішувати ці питання. А потім якесь чмо підходить на зборах і каже, що йому і з жеком добре, чи я маю саме його переконати чи задає дурні загальні питання "а що зміниться?".
Сухі дерева стоять по року і усі чекають візиту зеленбуду, тільки вони винні, чи просто жеку байдуже? Ну будемо чекати більш результативних падінь ніж сьогодні.

10 февраля 2016 14:43:37 #24
Що ще має статись, щоб зрозуміти, що немає сенсу очікувати щось від тих кому все байдуже. Якщо більшості сусідів байдуже до проблем якими переймається тільки меншість, а стосується усіх, то навіщо це якомусь там жеку з офшорів. Пройдіться по поверхам свого будинку? Це ж не жек робив? З дверей зняті ручки і фіксатори, замість розеток сторчать оголені дроти, якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець), щоб потім по стіні ходити ногами, місяцями на сходах відкриті повністю двері і нікому не має діла (хоча рахунки отримує кожен). Це все байдужість, своя вигода і лінощі якими просякнуто абсолютно все в нашій країні. Перекриваєш своїми силами 90% батарей у будинку, а рахунок все рівно за 200, і чому? ну це ж борг мій, а не жека, їм байдуже. Але ж хтось має бути відповідальним і вставити ручки, розетки, фіксатори, поручень в ліфті, поставити на місце порушників, інакше завтра знесуть двері, розмалюють стіни, спалять що палиться, то невже треба це все побачити перш ніж розводячи руками починати хоча б думати, що ж не так і чому усім байдуже? По три місяці шукають того хто відповідає за вхідний термінал у під'їзд і виявляється, що воно нікому не потрібно, немає відповідальних, немає бажання. Це опитування демонструє, що бажання немає у абсолютної більшості, більшість просто хоче, щоб це хтось робив і йому це було не байдуже і готова саме за це платити. Але ж це здавалось би дрібниці, але є ж ніби те за що наступає кримінальна відповідальність, будемо чекати випадків? Протипожежні датчики у загальних зонах закриті червоною кришкою, датчики в квартирах не працюють так як мають подавати періодичні світлові сигнали, шлангів на поверхах немає. У 19му будинку "магазин" обладнав собі комору під сходами і звідти періодично воняю то картоплею, то цибулею, чому власник цього самопалу не несе відповідальності? Чому досі не знесли це гімно? А все тому, що комусь цікаво, а комусь байдуже. Немає освітлення при підходах до ЖК, і причин мільйон, а як по мені, то перш за все байдуже тим хто представляє наші інтереси і має вирішувати ці питання. А потім якесь чмо підходить на зборах і каже, що йому і з жеком добре, чи я маю саме його переконати чи задає дурні загальні питання "а що зміниться?". Сухі дерева стоять по року і усі чекають візиту зеленбуду, тільки вони винні, чи просто жеку байдуже? Ну будемо чекати більш результативних падінь ніж сьогодні. [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/1809.jpg[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1098 дня(ей)
  • Рейтинг: +324

chaos:

якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець)

Как эволюционировало Ваше отношение к турникам и устанавливающим их людям.

10 февраля 2016 15:07:00 #25
[b][color=#2B4157;]chaos[/color][/b]:[quote] якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець) [/quote] Как эволюционировало Ваше отношение к турникам и устанавливающим их людям.
" цитировать
  • Стаж: 1831 дня(ей)
  • Рейтинг: +96

И опыт сын ошибок трудных,
и гений парадоксов друг.

10 февраля 2016 15:11:37 #26
И опыт сын ошибок трудных, и гений парадоксов друг.
" цитировать

AkkopgeoH:

chaos:

а де написано що я проти турніка, я ж написав, що здавалось би що він молодець? а де написано що я виключно за (перечитайте ще раз про той турнік)? я за ініціативу і конструктив, і проти жування соплей такими як ви. Я написав по суті, а от такі обмежені коментують якусь мурню.

10 февраля 2016 16:06:09 #27
[b][color=#2B4157;]AkkopgeoH[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]chaos[/color][/b]: [quote] якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець) [/quote] Как эволюционировало Ваше отношение к турникам и устанавливающим их людям. [/quote] а де написано що я проти турніка, я ж написав, що здавалось би що він молодець? а де написано що я виключно за (перечитайте ще раз про той турнік)? я за ініціативу і конструктив, і проти жування соплей такими як ви. Я написав по суті, а от такі обмежені коментують якусь мурню.
" цитировать
  • Стаж: 1098 дня(ей)
  • Рейтинг: +324

chaos:

AkkopgeoH:

chaos:

а де написано що я проти турніка, я ж написав, що здавалось би що він молодець? а де написано що я виключно за (перечитайте ще раз про той турнік)? я за ініціативу і конструктив, і проти жування соплей такими як ви. Я написав по суті, а от такі обмежені коментують якусь мурню.

Вельмишановний балабол, побігали покрутили на сходах батареї і зірку впіймали? Роздаєте доручення кому і куди ходити двері закривати на яких поверхах? Ви серйозний пан! Ваш стиль письма повністю співпадає з вашим ніком, повний хаос в голові і неповага до оточуючих. Буду чекати вас через півроку, коли ще щось станеться. Конструктив неабиякий, писати про все до кучі і ображати людей, яких ви в очі не бачили.

10 февраля 2016 16:18:58 #28
[b][color=#2B4157;]chaos[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]AkkopgeoH[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]chaos[/color][/b]: [quote] якась падла вішає турнік в коридорі (здавалось би молодець) [/quote] Как эволюционировало Ваше отношение к турникам и устанавливающим их людям. [/quote] а де написано що я проти турніка, я ж написав, що здавалось би що він молодець? а де написано що я виключно за (перечитайте ще раз про той турнік)? я за ініціативу і конструктив, і проти жування соплей такими як ви. Я написав по суті, а от такі обмежені коментують якусь мурню. [/quote] Вельмишановний балабол, побігали покрутили на сходах батареї і зірку впіймали? Роздаєте доручення кому і куди ходити двері закривати на яких поверхах? Ви серйозний пан! Ваш стиль письма повністю співпадає з вашим ніком, повний хаос в голові і неповага до оточуючих. Буду чекати вас через півроку, коли ще щось станеться. Конструктив неабиякий, писати про все до кучі і ображати людей, яких ви в очі не бачили.
" цитировать

Ну це Ваш рівень і в данному випадку оцінюючи когось Ви дали оцінку перш за все собі. Але знизу постукали.

10 февраля 2016 16:34:36 #29
Ну це Ваш рівень і в данному випадку оцінюючи когось Ви дали оцінку перш за все собі. Але знизу постукали.
" цитировать
  • Стаж: 769 дня(ей)
  • Рейтинг: +25

https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10209852228528436

Доброго дня, соседи! Может, пригодится когда-нибудь история, как народу приходится добиваться передачи тех. документов на дом.

27 мая 2017 19:19:01 #30
https://www.facebook.com/Mustafanayyem/posts/10209852228528436 Доброго дня, соседи! Может, пригодится когда-нибудь история, как народу приходится добиваться передачи тех. документов на дом.
" цитировать