Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Монополии ЖЕК конец? Вступил в силу закон.
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2358 дня(ей)
  • Рейтинг: +59

Полный текст статьи здесь. http://ukrreal.info/ua/Like/74185-scho-chekae-vlasnikiv-kvartir-nayblizhchim-chasom
Новий закон руйнує монополію Жеків на надання житлово-комунальних послуг і перекладає всю відповідальність за утримання та управління будинком на його жителів. Відтепер власники квартир багатоповерхових будинків повинні займатися не тільки своїми будинками, але і сходами, ліфтами, дахом і двором. Згідно з нововведеннями, мешканці мають час до 1 липня 2016 року, щоб визначитися з тим, хто буде здійснювати управління будинком надалі.

Вирішувати подальшу долю свого будинку, а відповідно – свого комфорту і благоустрою, власники квартир повинні на загальних зборах. Таким чином мешканці повинні вибрати керуючого будинком середовища себе, або запросити керуючу фірму, яка буде надавати всі житлово-комунальні послуги, відповідати за утримання будинку, ремонт, буде підзвітна жителям. Вартість таких послуг визначається за домовленістю сторін.

За новими правилами, щоб збори відбулися, достатня присутність трьох жителів з усього будинку. Проте все, про що буде йти мова на зборах, ініціатори зборів повинні письмово повідомити інших і шляхом опитування інших жителів ухвалити остаточні рішення.

Что скажете, дорогие жители?

10 декабря 2015 21:03:19 #1
Полный текст статьи здесь. http://ukrreal.info/ua/Like/74185-scho-chekae-vlasnikiv-kvartir-nayblizhchim-chasom Новий закон руйнує монополію Жеків на надання житлово-комунальних послуг і перекладає всю відповідальність за утримання та управління будинком на його жителів. Відтепер власники квартир багатоповерхових будинків повинні займатися не тільки своїми будинками, але і сходами, ліфтами, дахом і двором. Згідно з нововведеннями, мешканці мають час до 1 липня 2016 року, щоб визначитися з тим, хто буде здійснювати управління будинком надалі. Вирішувати подальшу долю свого будинку, а відповідно – свого комфорту і благоустрою, власники квартир повинні на загальних зборах. Таким чином мешканці повинні вибрати керуючого будинком середовища себе, або запросити керуючу фірму, яка буде надавати всі житлово-комунальні послуги, відповідати за утримання будинку, ремонт, буде підзвітна жителям. Вартість таких послуг визначається за домовленістю сторін. За новими правилами, щоб збори відбулися, достатня присутність трьох жителів з усього будинку. Проте все, про що буде йти мова на зборах, ініціатори зборів повинні письмово повідомити інших і шляхом опитування інших жителів ухвалити остаточні рішення. Что скажете, дорогие жители?
" цитировать
  • Стаж: 2783 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

Процесс создания ОСББ протекает по домам первой очереди, но как то вяло.

11 декабря 2015 11:28:38 #2
Процесс создания ОСББ протекает по домам первой очереди, но как то вяло.
" цитировать