Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
"Герои" парковки
Автор Список сообщений
  • Стаж: 764 дня(ей)
  • Рейтинг: +62

Ну, на счет эвакуации из мест общего пользования ... я не уверен там в какойто момент вроде запретили эвакуировать .. ну да ладно, если вы говорите что этого достаточно что б анулировать отмазку то хорошо. Просто что б потом владелец этого БМВ не сказал мол "а я согласия не давал ... итд"

17 января 2017 16:39:03 #605
Ну, на счет эвакуации из мест общего пользования ... я не уверен там в какойто момент вроде запретили эвакуировать .. ну да ладно, если вы говорите что этого достаточно что б анулировать отмазку то хорошо. Просто что б потом владелец этого БМВ не сказал мол "а я согласия не давал ... итд"
" цитировать
  • Стаж: 1571 дня(ей)
  • Рейтинг: +90

Serge:

бо це приватна територія

відколи це приватна територія?

17 января 2017 16:42:17 #606
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]бо це приватна територія [/quote] відколи це приватна територія?
" цитировать

кстати да... територия принадлежит МО

17 января 2017 16:45:22 #607
" цитировать
  • Стаж: 887 дня(ей)
  • Рейтинг: +309

Саймон:

кстати нет. територия принадлежит государству Украина, временно записана на МО, вопрос времени перевести эту територию из статуса "числится за МО" в статус "числится за городом", из одной колонки в другую, собственник от этого не поменяется, разве что домом и придомовыми начнут вледеть жильцы по новому закону. ОСББ, и придомовая територия уже легитимны (хоть пока там проблемы с передачей на баланс, вроде как в законе прописано что автоматически передается как это в жизни реализуетя не ясно), юристы подключитесь и растолкуйте.

17 января 2017 16:54:19 #608
[b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]:[quote]кстати да... територия принадлежит МО [/quote] кстати нет. територия принадлежит государству Украина, временно записана на МО, вопрос времени перевести эту територию из статуса "числится за МО" в статус "числится за городом", из одной колонки в другую, собственник от этого не поменяется, разве что домом и придомовыми начнут вледеть жильцы по новому закону. ОСББ, и придомовая територия уже легитимны (хоть пока там проблемы с передачей на баланс, вроде как в законе прописано что автоматически передается как это в жизни реализуетя не ясно), юристы подключитесь и растолкуйте.
" цитировать
  • Стаж: 949 дня(ей)
  • Рейтинг: +161

LeraLera:

Serge:

бо це приватна територія

відколи це приватна територія?

Так сказали копи.. Приїхали, подивились відмазались і поїхали

17 января 2017 16:58:02 #609
[b][color=#2B4157;]LeraLera[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]бо це приватна територія [/quote] відколи це приватна територія? [/quote]Так сказали копи.. Приїхали, подивились відмазались і поїхали
" цитировать

в любом случае не частная территория, не так ли?

17 января 2017 17:01:13 #610
в любом случае не частная территория, не так ли?
" цитировать

ну, как по мне то мало ли куда можно что переписать .. если на балансе МО то оно им и заведует. а уж какие это влечет последствия в плане прав и ответственностей, я этим вопросом тут задавался но развернутого ответа не получил

17 января 2017 18:51:10 #611
ну, как по мне то мало ли куда можно что переписать .. если на балансе МО то оно им и заведует. а уж какие это влечет последствия в плане прав и ответственностей, я этим вопросом тут задавался но развернутого ответа не получил
" цитировать

На справді не має значення яка територія. Прохання я у консьєржів не залишав, тому що вдалось по телефону переконати поліцію і вони таки склали протокол на порушника :) Так що все працює. Нагорода знайшла свого героя

17 января 2017 21:00:28 #612
На справді не має значення яка територія. Прохання я у консьєржів не залишав, тому що вдалось по телефону переконати поліцію і вони таки склали протокол на порушника :) Так що все працює. Нагорода знайшла свого героя
" цитировать
  • Стаж: 1565 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

Скоро и в нашем ЖК? https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/

18 января 2017 11:37:35 #613
Скоро и в нашем ЖК? [url=https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/]https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/[/url] [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img]
" цитировать

Alexanders:

Скоро и в нашем ЖК? https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/

ну... є невелика надія на те, що новий паркінг трохи розвантажить подвір'я.... Хоча... там і перший щось не дуже розвантажив.. Я якось не звернув увагу, перший паркінг хоч повністю заповнений?

18 января 2017 12:54:18 #614
[b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]:[quote]Скоро и в нашем ЖК? [url=https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/]https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/683563005155273/[/url] [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img] [/quote]ну... є невелика надія на те, що новий паркінг трохи розвантажить подвір'я.... Хоча... там і перший щось не дуже розвантажив.. Я якось не звернув увагу, перший паркінг хоч повністю заповнений?
" цитировать
  • Стаж: 887 дня(ей)
  • Рейтинг: +309

Serge:

Какие аргументы определяющими стали?

18 января 2017 13:49:59 #615
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]На справді не має значення яка територія. Прохання я у консьєржів не залишав, тому що вдалось по телефону переконати поліцію і вони таки склали протокол на порушника :) Так що все працює. Нагорода знайшла свого героя [/quote] Какие аргументы определяющими стали?
" цитировать

AkkopgeoH:

Serge:

Какие аргументы определяющими стали?

Сказав що я, як власник квартири, співвласник будинку та, відповідно, прибудинкової території особисто даю усний дозвіл доступу на цю територію поліції та евакуатору. Повідомив їм, що враховуючи те, що це зверненння на телефон 102, воно обов'язково записується, тому в даному випадку письмого звернення не обов'язково. В випадку, якщо їм дозволу не достатньо - запропонував пройтися по квартирах та отримати усний дозвіл ще від кількох таких самих співвласників як я. Попередив що якшо шось, то ми з сусідами швиденько організуємо цей дозвіл письмово. Потім ще раз 5 передзвонив на 102 щоб переконатися що справою таки займаються. На фрази "як ми знайдемо власника" запропонував для початку перевірити камери, вияснити в який будинок зайшов власник ну і далі пройтись по будинку. Попередньо передзвонив в охорону і отримав підтвердження того, що вони безперешкодно дають доступ до камер поліції. Тому на кожен аргумент в мене була відповідь, і їм нічого не залишалось як таки знайти порушника і трохи з ним "поспілкуватися"..
Ааа.. була ще феєрична фраза-відмазка "Ви ж платите охороні, нехай вони затримають на виїзді до приїзду поліцейського патруля". Ну тут я сказав що також я оплачую зарплатню в тому числі і їм, оскільки являюсь платником податків і сплачую їх в досить серйозних обсягах бо працюю виключно "по-білому", для підтвердження запропонував надати їм копію податкової декларації А охорона, згідно з українським законодавствам не має повноважень на затримання, крім того, було б не зле, якби патруль знайшов власника і саме на місці правопорушення при власнику склав протокол :)

18 января 2017 14:40:20 #616
[b][color=#2B4157;]AkkopgeoH[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]На справді не має значення яка територія. Прохання я у консьєржів не залишав, тому що вдалось по телефону переконати поліцію і вони таки склали протокол на порушника :) Так що все працює. Нагорода знайшла свого героя [/quote] Какие аргументы определяющими стали? [/quote]Сказав що я, як власник квартири, співвласник будинку та, відповідно, прибудинкової території особисто даю усний дозвіл доступу на цю територію поліції та евакуатору. Повідомив їм, що враховуючи те, що це зверненння на телефон 102, воно обов'язково записується, тому в даному випадку письмого звернення не обов'язково. В випадку, якщо їм дозволу не достатньо - запропонував пройтися по квартирах та отримати усний дозвіл ще від кількох таких самих співвласників як я. Попередив що якшо шось, то ми з сусідами швиденько організуємо цей дозвіл письмово. Потім ще раз 5 передзвонив на 102 щоб переконатися що справою таки займаються. На фрази "як ми знайдемо власника" запропонував для початку перевірити камери, вияснити в який будинок зайшов власник ну і далі пройтись по будинку. Попередньо передзвонив в охорону і отримав підтвердження того, що вони безперешкодно дають доступ до камер поліції. Тому на кожен аргумент в мене була відповідь, і їм нічого не залишалось як таки знайти порушника і трохи з ним "поспілкуватися".. Ааа.. була ще феєрична фраза-відмазка "Ви ж платите охороні, нехай вони затримають на виїзді до приїзду поліцейського патруля". Ну тут я сказав що також я оплачую зарплатню в тому числі і їм, оскільки являюсь платником податків і сплачую їх в досить серйозних обсягах бо працюю виключно "по-білому", для підтвердження запропонував надати їм копію податкової декларації [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/6.gif[/img]А охорона, згідно з українським законодавствам не має повноважень на затримання, крім того, було б не зле, якби патруль знайшов власника і саме на місці правопорушення при власнику склав протокол :)
" цитировать

какие-то они не профпригодные

18 января 2017 15:09:00 #617
" цитировать

LeraLera:

Просто ліниві...

18 января 2017 16:18:14 #618
[b][color=#2B4157;]LeraLera[/color][/b]:[quote]какие-то они не профпригодные [/quote]Просто ліниві...
" цитировать

Да нет. Своих прав и обязанностей не знают, еще и вслух это озвучивают.
У нас тут тысячи граждан, дорожное движение, что за чушь они несут про частную територию и охрану?

18 января 2017 16:30:13 #619
Да нет. Своих прав и обязанностей не знают, еще и вслух это озвучивают. У нас тут тысячи граждан, дорожное движение, что за чушь они несут про частную територию и охрану?
" цитировать