Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Мужчина возле 23 дома установил добротный советский турник без согласования с жильцами и ЖЕКом. Ваше отношение.
[ Тема закрыта ]
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1672 дня(ей)
  • Рейтинг: +324
Мужчина возле 23 дома установил добротный советский турник без согласования с жильцами и ЖЕКом. Ваше отношение.
Общий опрос (авторизированные + анонимные)
Поддерживаю, какой молодец проявил инициативу.
Не поддерживаю. Все должно быть в рамках генплана и решено коллегиально.
Отношусь нейтрально.
18 ноября 2019 01:58:45
  • Стаж: 2231 дня(ей)
  • Рейтинг: +354

Есть ген. план и и усилия, направленные на его соответствие факту - здоровые инициативы (клумбочки, мешающие въезду на пешеходные/велосипедные дорожки и т.д.)
А есть инициативы, которые идут вразрез с ген.планом - розы, турники, яблони, груши. Что же тут непонятно ?

22 сентября 2015 15:05:09 #61
  • Стаж: 2362 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

AkkopgeoH:

1. Никто не говорит о "розпоряджатися чужим майном". А говорит о том что если вы хотите его установить и пропагандируете исполнение любых инициатив которые Вам по душе, свяжитесь с владельцами, объясните свою позицию, предложите помощь, место и устанавливайте как садите свои деревья. Без ничьих одобрений и ни кого не спрашивая. Боже упаси разпоряжаться чужой имуществом против воли владельцев. Но вы, я уверен, даже не набрали номер.
2. Опрос был на тему "Мужчина возле 23 дома установил добротный советский турник без согласования с жильцами и ЖЕКом. Ваше отношение". Если вы хотите углубляться в глубину глубин о коллегиальности, углубляйтесь и просвятите нас заодно.
3. Да я присутствовал. И это были не тайные зборы. Голосование в этой теме отображает соотношение кто был у нас "за", а кто "против". Т.е. большинство были против самовольного установления чего-либо, но не против установить этот турник к примеру возле уже существующей площадки. Или установить его после переноса этой спортивной площадки со всеми спортивными тренажерами.

"Абсолютно всі ініціативи в нашому комплексі робила активна меншість, не питаючи нікого." - А вот это Вы уже загоняетесь. Есть ИГ в каждом доме, несколько человек. Вопрос с охраной и голосование решали именно представители ИГ каждого дома на собрании инициативных групп касаемо охраны ЖК. Свое решение они даже документально оформили. Грубо говоря в масштабе нашего комплекса подобное решение можно считать коллегиальным. Т.к. наш дом в ИГ делегировал три человека ( в других домах тоже делегировали), потом эти люди проголосовали по вопросу охраны и на последующих собраниях нашего дома наши представители детально объяснили и все рассказали. Т.е. мнение соседей все таки важно. И друг у друга спрашивают. Собираются и решают. А не роблять БО Я ТАК ХОЧУ І МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ Я ТВОРЮ ДОБРО. Ну может в вашем доме не так и вы привыкли ломать всем хребет, делать как вздумается. Хотя я думаю нет, все у вас хорошо и ваши одиозные посты, это сугубо ваши посты, а не мнение адекватных людей вашего дома.

Я веду к тому что проблема турника - это не тот повод, где нужно собирать собрание ИГ всех домов и до хрипоты спорить об установке и демонтаже. .Я веду к тому, что не нужно уродовать ЛЕСНОЙ комплекс своими РОЗАМИ, СОВЕТСКИМИ ТУРНИКАМИ где вздумается и где попало, плодовоягодными деревьями и цветами которые ну ни разу не растут в лесу. Я надеюсь вы не превращаете комплекс в хрущевский двор и садите деревья вроде дуба, ясеня, бука и др. кот. растут в лесу.

Не приплетайте сюда клумбы блокирующие въезд на ролликовую дорожку, это абсолютно правильное решение заблокировать туда вьезд и это всем очевидно.
В каждое свое сообщение Вы вплетаете манипулятивные обороты и пытаетесь задеть чем-то меня и тех людей, кто высказался за нормальное обсуждение вопросов дома, его придомовой территории, нашего ЖК и только после того как мы это обсудили, достигли согласия (хотя бы подавляющим большинством) творить добро. Вам надо обозвать кого-то мудаком, кого-то безглуздим, без логіки, приправить ужасами что кто-то кого-то заставляет. Забавно ))) Мне забавно до какого сумашествия вы дойтете в своих последующих сообщениях )))

1. Вам не спадало на думку, що власник турніка хоче встановити його біля СВОГО будинку, тож я не вправі розпоряджатися його майном.
2. Тобто тему опитування придумали Ви, а вріант відповіді "Не поддерживаю. Все должно быть в рамках генплана и решено коллегиально" вписав якийсь зловмисник? Ви написали - Ви і поясніть, що Ви вкладали в це поняття.
3. Тобто приблизну кількість присутніх Ви оголосити не можете? За засекречена інформація?
Про "правдивість" данного опитування навіть не буду коментувати, комусь нічим зайнятись і він накручує голоси до 466, навіть голосування за охорону всього комплексу до 400 не дотягнуло, а там, впевнена, теж були маніпуляції.
Оголошую результати голосування по клумбам 19 будинку: з 20-30 присутніх проголосувало 9 проти 6. Можу помилятися на 1-2 голоси, але співвідношення збережено. Як на Вашу думку, 9 голосів - це колегіальне рішення для будинку з 110 квартир?
Все ще сподіваюсь почути цифри по вашим зборам.

Не приплітайте сюди охорону, це як раз питання стосується абсолютно кожної квартири і тому не може бути прийнято чиєюсь ініціативою. Але в нашому випадку це була ініціатива однієї людини, і саме тому це рішення сприйнялось більшістю як не прозоре.

А от щодо клумб, що обмежують роликову доріжку, Ви помиляєтесь. Абсолютна більшість мешканців вважає, що їх поставив жек, цьому було достатньо прикладів, коли ми їх пересовували на місце, інакше знайшлося б достатньо "сусідів", що знесли б їх з превеликим задоволенням, бо вони заважають їм паркуватись і виїзджати з парковки в зручному напрямку.

Саме тому мене і обурює, чому саме турнік в доволі затишному місці (не знаю, у кого там який вид, але там парковка для машин з двох боків, про яку красу вже можна казати) визвав ціле зібрання (може мені нарешті пощастить дізнатись кількісні показники), а, наприклад, "город" перед магазином в 19 будинку нікого не турбує. Так, мені не подобається, що хазяйка магазину вскопала весь газон і посадила все, що тільки можна посадити з квітів на десяти квадратних метрах. Але чомусь мені совість не дозволяє зібрати зібрання з мінімум 10 однодумців і вскопати цей город і засіяти газоном. По-перше, людина старалася, вкладала свою працю і гроші, по-друге, комусь можуть подобатись квіти, навіть в такому різномаїтті, по-третє вона посадила кущі жасміну, які мені подобаються, і я сподіваюсь на наступний рік там буде тільки газон і жасмін.
От від такої несправедливості так багато слів, чому квіточки це півбіди, а турнік це огого яке нахабство і свавілля.
Ви вважаєте, що плодові дерева "уродуют ЛЕСНОЙ комплекс", а комусь це краса навесні. Хтось посадив горіх, і я скажу "молодець, може, білки до нас повернуться", а хтось його прийде і викорчує, бо горіхом може його любу машину подряпати. Так поясніть мені нарешті, як по-вашому мають прийматися такі рішення.
ПС: все ще чекаю цифр.

22 сентября 2015 15:25:52 #62

vadimlp77:

Есть ген. план и и усилия, направленные на его соответствие факту - здоровые инициативы (клумбочки, мешающие въезду на пешеходные/велосипедные дорожки и т.д.)
А есть инициативы, которые идут вразрез с ген.планом - розы, турники, яблони, груши. Что же тут непонятно ?

А де можна поцікавитись цим генпланом? І чому саме троянди? А чорнобривці по генплану? А соняшники? Чому тоді турнік ліквідували, а троянди і інші квіточки живіше всіх живих?

22 сентября 2015 15:30:31 #63
  • Стаж: 1672 дня(ей)
  • Рейтинг: +324

Та шош ви за людина ))))
1. "Вам не спало на думку" и тырыпыры... Уже прямым текстом Вам говорим! Возьмите, созвонитесь, убедите что их права ущемлены, и установите возле своего дома на территории добра! Да хоть на месте той солянки возле магазина! Они просто хотят его установить, а вы такой проводник всевозможных инициатив, хотя после всего этого нашего разговора может уже и не хотят.
2. То есть я уже действую по вашей тактике, бью по форме, а не по содержанию. Суть я уже написал: не надо создавать проблемы другу другу в комплексе, если вы против огорода (большинство жителей 19 дома) возле магазина то купите газон и положите его там. А то Вас там зажали по полной программе: и огород, и подлесничное пространство оттяпали, мы из дома 23 должны за вас там впрягаться?
3. Да поставьте уже себе этот турник возле 19 дома (с согласия владельцев конечно же), а потом увидите цифры! И не только цифры, а и реакцию своих соседей. Вот тогда и посчитаете себе цифры, запишите в тетрадку. Хотя если вам там и огород ок, и захват места под кладовку ...

Только благодаря навыку слепой скоропечати я с Вами веду эту беседу, по другому уже никакого терпения не хватило. Вид и целостность нашего комплекса тоже касается каждой квартиры!!! Если делать черти что то у нас везде будут подобные огороды, т.к. кому-то муки совести что-то там не позволяют.

"Але в нашому випадку це була ініціатива однієї людини, і саме тому це рішення сприйнялось більшістю як не прозоре." - это не так. Полная ерунда. В Ваших постах полный разнобой.

"Ви вважаєте, що плодові дерева "уродуют ЛЕСНОЙ комплекс", а комусь це краса навесні. "- это хит номер два. На этой позитивной ноте я пожалуй остановлюсь (по крайней мере сегодня), с Вами о чем то коструктивном говорить - это все равно что играть в шахматы с голубем.

22 сентября 2015 15:52:26 #64

AkkopgeoH:

Та шош ви за людина ))))
1. "Вам не спало на думку" и тырыпыры... Уже прямым текстом Вам говорим! Возьмите, созвонитесь, убедите что их права ущемлены, и установите возле своего дома на территории добра! Да хоть на месте той солянки возле магазина! Они просто хотят его установить, а вы такой проводник всевозможных инициатив, хотя после всего этого нашего разговора может уже и не хотят.
2. То есть я уже действую по вашей тактике, бью по форме, а не по содержанию. Суть я уже написал: не надо создавать проблемы другу другу в комплексе, если вы против огорода (большинство жителей 19 дома) возле магазина то купите газон и положите его там. А то Вас там зажали по полной программе: и огород, и подлесничное пространство оттяпали, мы из дома 23 должны за вас там впрягаться?
3. Да поставьте уже себе этот турник возле 19 дома (с согласия владельцев конечно же), а потом увидите цифры! И не только цифры, а и реакцию своих соседей. Вот тогда и посчитаете себе цифры, запишите в тетрадку. Хотя если вам там и огород ок, и захват места под кладовку ...

Только благодаря навыку слепой скоропечати я с Вами веду эту беседу, по другому уже никакого терпения не хватило. Вид и целостность нашего комплекса тоже касается каждой квартиры!!! Если делать черти что то у нас везде будут подобные огороды, т.к. кому-то муки совести что-то там не позволяют.

"Але в нашому випадку це була ініціатива однієї людини, і саме тому це рішення сприйнялось більшістю як не прозоре." - это не так. Полная ерунда. В Ваших постах полный разнобой.

"Ви вважаєте, що плодові дерева "уродуют ЛЕСНОЙ комплекс", а комусь це краса навесні. "- это хит номер два. На этой позитивной ноте я пожалуй остановлюсь (по крайней мере сегодня), с Вами о чем то коструктивном говорить - это все равно что играть в шахматы с голубем.

Тобто я задаю Вам просте запитання: скільки людей було присутнє на зборах по ліквідації турніка?
Тобто Ви зі своїм "сліпим швидкодруком" не встигаєте подумати і дати просту відповідь, ну хоч приблизні цифри, ну хоч 5 квартир набралося?
Образи я просто пропускаю повз вуха як і Ваші "дружні" поради. В темі по охороні Ви некомпетентні, тому я не буду Вам розказувати, що знаю, звідки з'явився ТПС, а Ви в перервах між "сліпим швидкодруком" можете помізкувати, як так сталося, що аутсайдер голосування ТПС став єдиним кандидатом і чому були обурені члени ІГ у відповідній гілці форума.
Цифри, мені потрібні цифри, скільки голосів достатньо від будинку, щоб зарубити на корню будь-яку ініціативу. І яка ціль накручувати голоси в опитуванні, залякати власника турніка, що так багато людей проти? Подивіться кількість авторизованих відповідей і все стане на свої місця, це просто блеф і не більше.

22 сентября 2015 16:40:26 #65
  • Стаж: 1936 дня(ей)
  • Рейтинг: +10

tuffik:

Тобто я задаю Вам просте запитання: скільки людей було присутнє на зборах по ліквідації турніка?
Тобто Ви зі своїм "сліпим швидкодруком" не встигаєте подумати і дати просту відповідь, ну хоч приблизні цифри, ну хоч 5 квартир набралося?
Образи я просто пропускаю повз вуха як і Ваші "дружні" поради. В темі по охороні Ви некомпетентні, тому я не буду Вам розказувати, що знаю, звідки з'явився ТПС, а Ви в перервах між "сліпим швидкодруком" можете помізкувати, як так сталося, що аутсайдер голосування ТПС став єдиним кандидатом і чому були обурені члени ІГ у відповідній гілці форума.
Цифри, мені потрібні цифри, скільки голосів достатньо від будинку, щоб зарубити на корню будь-яку ініціативу. І яка ціль накручувати голоси в опитуванні, залякати власника турніка, що так багато людей проти? Подивіться кількість авторизованих відповідей і все стане на свої місця, це просто блеф і не більше.

Какая разница, сколько было людей на собрании, если владельцы турника сами решили и демонтировали еще ДО собрания?
По авторизированным ответам :

Поддерживаю - 19,5%
Не поддерживаю - 69,5%
Отношусь нейтрально - 11 %

Стало все на свои места?

22 сентября 2015 17:09:08 #66
  • Стаж: 1740 дня(ей)
  • Рейтинг: +26

tuffik:

AkkopgeoH:

Та шош ви за людина ))))

По вашей логике так: не нужно никого спрашивать - захочу посажу дерево.По моей так: раз никого не спросили и посадили - никого не спрошу и спилю его.

22 сентября 2015 17:29:42 #67

Kvitka:

tuffik:

Какая разница, сколько было людей на собрании, если владельцы турника сами решили и демонтировали еще ДО собрания?

Поддерживаю - 19,5%
Не поддерживаю - 69,5%

Стало все на свои места?

Тобто замість цифри краще запитати мене, яка мені різниця? Мені це принципово, я хочу знати, скільки мешканців прийшло на це зібрання. Невже у всіх була амнезія і ніхто не може згадати хоч приблизну кількість: 5-10-15?
Чудово, що Ви з'явились, Ви нещодавно писали рекомендацію по прийняттю колегіальних рішень, перш ніж проявляти ініціативу "провести опрос". Опишіть детально цю процедуру. Ви вважаєте, що від метода опитування не залежить результат?
В даному опитуванні, навіть при невірно заданих варіантах відповіді, 25 голосів проти 11 - цей результат свідчить про те, що при грамотному підході на цьому ж форумі можна отримати позитивний результат по цьому ж питанню, просто змістивши акценти.

22 сентября 2015 17:31:02 #68

bohdan:

tuffik:

По вашей логике так: не нужно никого спрашивать - захочу посажу дерево.По моей так: раз никого не спросили и посадили - никого не спрошу и спилю его.

І багато Ви зрубали дерев? Бо всі дерева, що зараз посаджені на території 2-ї черги крім одного жековського дубочка посаджені без будь-якого дозволу.

22 сентября 2015 17:34:53 #69
  • Стаж: 1936 дня(ей)
  • Рейтинг: +10

tuffik:

Kvitka:

tuffik:

Поддерживаю - 19,5%
Не поддерживаю - 69,5%

Стало все на свои места?

Тобто замість цифри краще запитати мене, яка мені різниця? Мені це принципово, я хочу знати, скільки мешканців прийшло на це зібрання. Невже у всіх була амнезія і ніхто не може згадати хоч приблизну кількість: 5-10-15?
Чудово, що Ви з'явились, Ви нещодавно писали рекомендацію по прийняттю колегіальних рішень, перш ніж проявляти ініціативу "провести опрос". Опишіть детально цю процедуру. Ви вважаєте, що від метода опитування не залежить результат?
В даному опитуванні, навіть при невірно заданих варіантах відповіді, 25 голосів проти 11 - цей результат свідчить про те, що при грамотному підході на цьому ж форумі можна отримати позитивний результат по цьому ж питанню, просто змістивши акценти.

Если Вам интересно, каким образом проводить опрос - создавайте другую тему. Не вижу смысла писать об этом здесь. Вдруг кто-то еще этим заинтересуется - легче будет найти.
Тема турника уже полностью исчерпана.

22 сентября 2015 19:45:17 #70

tuffik:

vadimlp77:

А де можна поцікавитись цим генпланом? І чому саме троянди? А чорнобривці по генплану? А соняшники? Чому тоді турнік ліквідували, а троянди і інші квіточки живіше всіх живих?

троянды туда же - в утиль, можете этим и заняться кстати, распределим так сказать наши усилия, у меня на троянды времени не хватило, у вас я вижу его достаточно (судя по постам с главу "война и мир")

22 сентября 2015 19:58:40 #71

tuffik:

Kvitka:

tuffik:

Поддерживаю - 19,5%
Не поддерживаю - 69,5%

Стало все на свои места?

создайте новый опрос, грамотно поставьте вопросы и посмотрим на результат

22 сентября 2015 20:00:20 #72
  • Стаж: 1983 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

tuffik:

В темі по охороні Ви некомпетентні, тому я не буду Вам розказувати, що знаю, звідки з'явився ТПС, а Ви в перервах між "сліпим швидкодруком" можете помізкувати, як так сталося, що аутсайдер голосування ТПС став єдиним кандидатом і чому були обурені члени ІГ у відповідній гілці форума.

я думал, что тема себя изжила и надеялся, что её таки закроют, но тут новый виток прям.. tuffik, а расскажите мне и народу, почему ТПС был аутсайдером и когда он остался единственным кандидатом? даже в финальном голосовании было как минимум два кандидата!! расскажите правду, не бросайте вот так слова на ветер!

23 сентября 2015 09:04:46 #73

meduza:

tuffik:

В темі по охороні Ви некомпетентні, тому я не буду Вам розказувати, що знаю, звідки з'явився ТПС, а Ви в перервах між "сліпим швидкодруком" можете помізкувати, як так сталося, що аутсайдер голосування ТПС став єдиним кандидатом і чому були обурені члени ІГ у відповідній гілці форума.

я думал, что тема себя изжила и надеялся, что её таки закроют, но тут новый виток прям.. tuffik, а расскажите мне и народу, почему ТПС был аутсайдером и когда он остался единственным кандидатом? даже в финальном голосовании было как минимум два кандидата!! расскажите правду, не бросайте вот так слова на ветер!

Це скоріше був приклад як особисту ініціативу при грамотному піарі можна подати як "колегіальне" рішення. Але нехай це залишиться для Вас загадкою як для мене залишиться загадкою, скільки ж людей було на тому зібранні ;)

23 сентября 2015 11:51:16 #74

vadimlp77:

tuffik:

vadimlp77:

троянды туда же - в утиль, можете этим и заняться кстати, распределим так сказать наши усилия, у меня на троянды времени не хватило, у вас я вижу его достаточно (судя по постам с главу "война и мир")

Мої запитання переважно залишаються без відповіді. Тобто генпланом теж не поділитесь. Це мабудь той швидкозмінний генплан, по якому замість фонтану нам побудували дві клумби, який спритний забудовник у нас.
А троянди Ви таки помітили! Так-так, спеціально сходила вчора на екскурсію до 23 будинку, подивитись, як же адепти лісового ландшафту впорядкували свою прибудинкову територію. І о диво! у них троянди прямо
на газоні перед входом :) Чи вам на "колегіальному" зібранні втюхали, що це дика шипшина? ;) А може зібрання не було і це чиєсь самоуправство?
Але найбільше мене насмішила блакитна ялинка, це у когось ностяльжи по радянському минулому, де кожний поважний заклад як лікарня, районо чи виконком вважав справою честі посадити перед входом блакитні ялинки, і чим більше їх було ти крутіше. Панове адепти лісового дизайну, де ви бачили в лісі блакитну ялинку? В Північній Америці?? а може десь за Байкалом? Але вам до цього немає діла, головне, що турніка немає.
Це ще раз доводить, що противники турніка були саме проти турніка, але прикрились тим, що вони проти самоуправства, проти неузгодженості з генпланом і проти не "колегіальних" рішень, щоб громадскість, не вчитуючись в суть, підхопила основні лозунги і зробила повний одобрямс.

23 сентября 2015 12:15:38 #75