Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Мужчина возле 23 дома установил добротный советский турник без согласования с жильцами и ЖЕКом. Ваше отношение.
[ Тема закрыта ]
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1251 дня(ей)
  • Рейтинг: +324
Мужчина возле 23 дома установил добротный советский турник без согласования с жильцами и ЖЕКом. Ваше отношение.
Общий опрос (авторизированные + анонимные)
Поддерживаю, какой молодец проявил инициативу.
Не поддерживаю. Все должно быть в рамках генплана и решено коллегиально.
Отношусь нейтрально.
23 сентября 2018 02:18:21
  • Стаж: 1222 дня(ей)
  • Рейтинг: +10

«Свобода одного человека заканчивается
там, где начинается свобода другого».( А.Бакунин)
Огромная просьба ко всем соседям - не нужно сажать розы (вместо
газонов), ставить турники, лавочки, собачьи будки, мангалы или копать колодцы и тд.
Не нужно «причинять добро»
Сначала голосование – подом делаем.
Иначе все установленное без спроса любой жилец комплекса (не важно в каком доме
и на каком этаже он живет) может демонтировать (срезать, выкопать, выбросить) не
у кого не спрашивая. И будет прав! Вы же не спрашивали разрешения - и он не обязан.
К сожалению, в таком случае, ваши усилия и потраченные средства будут напрасны. Если хотите копать, сажать,
строить – купите дачу! Там не нужно спрашивать разрешения.

15 сентября 2015 23:05:45 #31
  • Стаж: 1118 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

Vita:

Краще проходити повний цикл- мозговий штурм
- створення параметрів для оцінювання рішення
- сортування рішень за параметрами
- винесення рішень на загал для голосування

16 сентября 2015 08:48:18 #32
  • Стаж: 1941 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

badumts:

Vita:

Ага, ну приблизно все як в нашій країні: тільки вибори і ніхто нічого не робить...

16 сентября 2015 11:22:28 #33
  • Стаж: 1515 дня(ей)

tuffik:

badumts:

Vita:

Ага, ну приблизно все як в нашій країні: тільки вибори і ніхто нічого не робить...

не знаю, как у Вас в доме, но мои соседи уже показали свою готовность делать наш дом лучше не только словами, но и делом. Спасибо им за это!

Мы постарались наладить коммуникацию, чтобы любые вопросы можно было решить оперативно.

16 сентября 2015 11:45:39 #34

AkkopgeoH:

Tuffik, может стоит выбрать более открытое место, которое популяризирует этот спортивный снаряд, будет видным и станет настоящим символом спорта. Духом здорового образа жизни. Возле чьих - то окон, как это было сделано возле 23 дома. Очень грустно что выбрали место на выселках, еще бы возле мусорных баков предложили. Ну да ладно. Я вижу вас наделили правом распоряжаться устанавливать что угодно и где угодно.Замысел команды столица групп, генплан и обсуждение это все несущественные вещи. Даю в личном сообщении контакты владельцев турника. Ставьте турник и ни у кого ничего не спрашивайте.Это доброе дело.

да ладно вже, ваші діти достойні бачити татусів з цигаркою та кавою зранку, навіщо їм знати, що є інші дядечки, які не мають пивних животів, здатні підтягуватись і робити підйом-переворот.

16 сентября 2015 11:55:28 #35

tuffik:

AkkopgeoH:

Tuffik, может стоит выбрать более открытое место, которое популяризирует этот спортивный снаряд, будет видным и станет настоящим символом спорта. Духом здорового образа жизни. Возле чьих - то окон, как это было сделано возле 23 дома. Очень грустно что выбрали место на выселках, еще бы возле мусорных баков предложили. Ну да ладно. Я вижу вас наделили правом распоряжаться устанавливать что угодно и где угодно.Замысел команды столица групп, генплан и обсуждение это все несущественные вещи. Даю в личном сообщении контакты владельцев турника. Ставьте турник и ни у кого ничего не спрашивайте.Это доброе дело.

да ладно вже, ваші діти достойні бачити татусів з цигаркою та кавою зранку, навіщо їм знати, що є інші дядечки, які не мають пивних животів, здатні підтягуватись і робити підйом-переворот.

У вас есть уже место, есть контакт. Может уже хватит задыхаться от праведного гнева и истинности своих
взглядов. Монтируйте турник под окнами 19 дома без согласования с жильцами, мнение соседей вашего дома же не важно когда делается такое добро. Восстановите справедливость.

16 сентября 2015 12:23:08 #36

AkkopgeoH:

tuffik:

AkkopgeoH:

У вас есть уже место, есть контакт. Может уже хватит задыхаться от праведного гнева и истинности своих
взглядов. Монтируйте турник под окнами 19 дома без согласования с жильцами, мнение соседей вашего дома же не важно когда делается такое добро. Восстановите справедливость.

А Ви включіть логіку і ще раз перечитайте свої пости, це явно не мені "свербить" від вибраного місця.

18 сентября 2015 11:46:30 #37

tuffik:

А Ви включіть логіку і ще раз перечитайте свої пости, це явно не мені "свербить" від вибраного місця.

Свои посты читайте, где вы не зная реальной картины по истории с турником вешаете ярлыки на людей. И включите такт, уважение, адекватное общение, открытость и готовность спокойно конструктивно обсудить тот или иной вопрос касаемо нашего ЖК. Вы отстаивали свою позицию, получили контакты и уже четвертый день вместо того чтобы воплощать в жизнь свои одиозные посты продолжаете сотрясать воздух.

18 сентября 2015 12:21:41 #38
  • Стаж: 1638 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

Все с нетерпением ждем турник от tuffik.

18 сентября 2015 12:53:08 #39

AkkopgeoH:

tuffik:

Свои посты читайте, где вы не зная реальной картины по истории с турником вешаете ярлыки на людей. И включите такт, уважение, адекватное общение, открытость и готовность спокойно конструктивно обсудить тот или иной вопрос касаемо нашего ЖК. Вы отстаивали свою позицию, получили контакты и уже четвертый день вместо того чтобы воплощать в жизнь свои одиозные посты продолжаете сотрясать воздух.

Так Вам же не підійшло запропоноване мною місце, воно ж не перед вікнами, навіть резонанс не вийде, не порядок...

18 сентября 2015 14:34:19 #40

bloom:

Все с нетерпением ждем турник от tuffik.

Дивно, що в мене вже з'явився турнік...

18 сентября 2015 14:50:34 #41
  • Стаж: 1515 дня(ей)

tuffik:

Так Вам же не підійшло запропоноване мною місце, воно ж не перед вікнами, навіть резонанс не вийде, не порядок...

Не привязывайтесь к мнению одного человека. Решать же должно большинство.

Вы предложили место, Вам предоставили контакты людей, у которых есть турник. Осталось согласовать все с владельцами турника и провести опрос о месте установки. И когда все будет согласовано - найдутся ребята, которые помогут с его установкой.

Вместо того, чтобы писать о своем недовольстве соседями и страной, - лучше сделайте хорошее дело:) Раз Вас так задела эта тема...

18 сентября 2015 15:22:47 #42

tuffik:

С каких пор Вы берете во внимание мнение диких неандертальцев из дома 23 ))))? Ну это просто прикол, хоть бы забрали свои слова обратно уже Иначе мы прийдем на Ваш этаж, разведем костер в МОП и будем жечь какого-то спортсмена у Вас на глазах! А потом до утра танцевать языческие танцы

18 сентября 2015 15:28:41 #43
  • Стаж: 1507 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

Звертаючись до борців з вітряними млинами і турніками. Я хочу запропонувати Вам почати з більш нагальних питань, які по якимось дивним причинам не викликають такого резонансу і зборів ледь не в день виникнення проблеми.
1. Парковка не у відведених по плану місцях (їх так багато, що роботи вистачить на всіх). Проходи, проїзди, сама проїзна частина (далі буде гірше, достатньо дати приклад). (Паркування на загальній проїзній частині 21 будинку теж вважати виключно їх проблемою???)
2. Паління та розпиття спиртних напоїв не у відведених для цього місцях (пиво це спиртне). Хтось крім мене робить зауваження? Викликає поліцію?
3. Захоплення приміщень загального користування (із того що я знаю - у 19 будинку ковбасою захоплено і встановлено незаконно двері у підвальному приміщенні і під сходами на першому поверсі. Одна з причин виявилась - кумовство з жеком).
4. та ж ковбаса не маючи свого окремого смітника економить на вивезенні сміття і ми усі за це сплачуємо.
5. перепланування квартир, скління балконів і винесення/розширення/збільшення кількості батарей (я вже викладав фотки 4х кімнатної квартири 19го будинку на 3му поверсі з права над входом, там дуже це добре видно з вулиці, і таких купа!)
6. велики на першому поверсі кожного з будинку. Це точно їх право і воно ніяк не зачіпає моїх?
7. Так, собаки серуть, жах. Будемо чекати чи з'явиться по плану баки з пакетами для собак чи все ж таки це залежить від нас? Чи змусити какати усіх в унітаз?)) Я свою собаку вожу в сусідній ліс і вона свої справи робить там, але який відсоток таких особливо з носіями маленьких какашек, власників яких усі правила чомусь обходять і вони бігають днями по території і все нормально.
8. А пісаюча дитина посеред дитячого майданчику з підтримки мамаши це як? У нас у кожному будинку на першому поверсі є туалет і я не думаю що це проблема попроситись в нього для своєї дитини.
9. Тренажери стали дитячою забавкою, і я їх розумію і в принципі нічого проти не маю, але при підтримці своїх батьків вони псують тренажери і коли вони доростуть до розуміння їм вже не буде на чому займатись. Хто підійшов і зробив зауваження, хто своїй дитині сказав не ходити ногами по не призначеним частинам? не вішатись в 5ох на ручку тренажера? Ніхто. А сьогодні вдень мамаша своєму кричить «сильніше, сильніше» (я так розумію сильніше гупати педалями об землю…)
10. Дерева і трава, по плану їх теж не так багато має бути??? Якого хріна ви тут пінетесь, але жоден з вас не змусив працювати в цьому напрямку жек, помити тротуари хоч раз в житті, чому жоден з Вас не поливає сам? Я не розумію тих "активістів" які поливають тільки свої два дерева, чи соняшники під своєю ковбасою, а поруч дерева сохнуть. Я поливаю стільки скільки можу і куди дістає шланг. Але як зрозуміти тих хто взагалі нічого не робить? (але ж я витратив загальну воду і не спитав у вас чи добре це!? ТАК!?!?)
11. ЖЕК та перехід на осбб. Цю тему мусолити можно роками, але факт в тому, що жек має відношення до забудовника (спільний власник з фасадом), і повністю! належить офшору. Це означає, що у нас не буде нічого і ниіколи і краще, що нам дістанеться це лише борги. Не важливо хто буде керувати осбб, важливо, щоб був порядок призначення і звільнення, і прозорі дії і бюджет для наших починань, якого зараз просто немає, як і немає кому вирішити наші питання, жодне!

Я до того, що я погоджуюсь, що ініціатива буває різною і саме тому важливі правила і закони, але є ініціативи з корисним наслідком, а є просто вирішення своїх власних свинячих "потреб". Якщо б ми не поставили клумби по контуру, то можно тільки уявити які б були наслідки і конфлікти. Якби не було тих, хто поливає і саджає (з розумом) кущі і дерева... Тут справа не так в тому, що ми щось рятує чи навпаки псуємо, а скоріше - задаємо модель поведінки і посилаємо сигнали для основної маси мешканців комплексу, так якщо одне чмо залишає машину серед проходу, то інше зробить так само, а якщо воно буде таке одне і буде суспільний тиск (дія а не писанина тут), то стане білою вороною. Це важливо. Займайтесь важливими питання, розумний - знає як робити, а мудрий - робить, але більшість тут безсоромні балаболи. Доведіть свою прихильність до змін на краще діями і врахуйте пріоритети, і тоді боротьба з повітряними млинами не буде виглядати на стільки імпотентною, як ця суперечка з дівчиною за турнік. Це ж реально нічого не варто на фоні тих проблем які є у нас зараз.

п.с. І звертаюсь до Василя, гірше брехні лише статистика, хто трошки тямить в опитуваннях, той знає про поняття вагів відповідей і якщо одне питання має відобразити відношення, то кожен пункт має буде урівноважено, ці пункти створила мавпа і маніпулує думкою, але мавпам мало цього, вони ще накручують статистику, так як опитування не прив'язано навіть до користувачів, захисту тут ніякого.

18 сентября 2015 17:04:04 #44
  • Стаж: 1562 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

одно ясно - надо на форуме добавить возможность закрытия темы..

18 сентября 2015 17:30:55 #45