Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Зелёные насаждения
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1611 дня(ей)
  • Рейтинг: +40

якщо немає картки приват в irris та dart, я можу запропонувати свою. А потім кошти передам організаторам. Можемо визначити період , наприклад від сьогоднішнього дня до моменту закупки препаратів та зустріччю з агрономом. Якщо ЗА!!!, то мешканці, які оплачують кошти, можуть мене набирати або скидати на емейл повідомлення про оплату. Я буду все фіксувати, і звіт викладу на форумі або персонально, по-бажанню, скину на емейл
Валентина (будинок 6, кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57.

03 сентября 2014 12:10:20 #46
якщо немає картки приват в irris та dart, я можу запропонувати свою. А потім кошти передам організаторам. Можемо визначити період , наприклад від сьогоднішнього дня до моменту закупки препаратів та зустріччю з агрономом. Якщо ЗА!!!, то мешканці, які оплачують кошти, можуть мене набирати або скидати на емейл повідомлення про оплату. Я буду все фіксувати, і звіт викладу на форумі або персонально, по-бажанню, скину на емейл Валентина (будинок 6, кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57.
" цитировать
  • Стаж: 2062 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Приветствую! Отчитываюсь.
Встреча ЖЭКа, Управдома и агронома благополучно состоялась. Прошла в теплой и дружественной обстанвке, очень конструктивно. Обещано выделить средства для проведения подкормки ВСЕХ (!) сосен. Тьфу-тьфу.
Завтра агроном составляет и передает Управдому акты, сметы, счета. Со слов Управдома проплата будет проведена в день получения счета. Еще примерно 2 дня уйдет у озеленщиков на закупку всего необходимого.
Так же обещали заняться газонами.
Почему-то вспомнился старый анекдот "вам в другой отдел, фантастика - на третьем этаже".

К слову, сегодня проходила еще одна встреча: ЖЭКа, Управдома и застройщика. Опять-таки по поводу озеленения. Даже Ричардс на объект приехал.

Мне вот интересно, нам для решения любого вопроса в дальнейшем нужно будет устраивать кипеж с истериками на форумах и флешмобы со сбором пожертвований?

03 сентября 2014 13:29:42 #47
Приветствую! Отчитываюсь. Встреча ЖЭКа, Управдома и агронома благополучно состоялась. Прошла в теплой и дружественной обстанвке, очень конструктивно. Обещано выделить средства для проведения подкормки ВСЕХ (!) сосен. Тьфу-тьфу. Завтра агроном составляет и передает Управдому акты, сметы, счета. Со слов Управдома проплата будет проведена в день получения счета. Еще примерно 2 дня уйдет у озеленщиков на закупку всего необходимого. Так же обещали заняться газонами. Почему-то вспомнился старый анекдот "вам в другой отдел, фантастика - на третьем этаже". К слову, сегодня проходила еще одна встреча: ЖЭКа, Управдома и застройщика. Опять-таки по поводу озеленения. Даже Ричардс на объект приехал. Мне вот интересно, нам для решения любого вопроса в дальнейшем нужно будет устраивать кипеж с истериками на форумах и флешмобы со сбором пожертвований?
" цитировать

Картка ПриватБанк 5211 5374 3727 3381 Панасюк Валентина Миколаївна (будинок 6, кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57
Всі, кому не байдужа доля ЖК Відпочинок та не мають можливості приїхати в ЖК, можуть надсилати кошти на картку Приватбанк. Оскільки ЖЕК виділяє поки що кошти лише на підкормку сосен, частину з яких ми вже не врятуємо, то зібрану суму можна витратити на закупівлю зелених насаджень для УСІЄЇ території Комплексу. Звіт буду виставляти на форумі. Прохання, про переказ коштів інформувати СМС, на емейл або по телефоном

P.S. коли я купляла квартиру, я вибирала забудовника надійного і відповідально, але як вияснилося, нікому нічого непотрібно, навіть за такі гроші , які ми оплачуємо. Жаль, що дійшло до такої ситуації, що необхідно кричати, влаштовувати скандали і збирати кошти. Будемо сподіватися, що ситуація зміниться не лише у нас на Відпочинку, але в країні вцілому!!!!!!!!

03 сентября 2014 14:16:38 #48
[color=#ff0000;][b]Картка ПриватБанк 5211 5374 3727 3381 Панасюк Валентина Миколаївна (будинок 6, кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57[/b][/color] Всі, кому не байдужа доля ЖК Відпочинок та не мають можливості приїхати в ЖК, можуть надсилати кошти на картку Приватбанк. Оскільки ЖЕК виділяє поки що кошти лише на підкормку сосен, частину з яких ми вже не врятуємо, то зібрану суму можна витратити на закупівлю зелених насаджень для УСІЄЇ території Комплексу. Звіт буду виставляти на форумі. Прохання, про переказ коштів інформувати СМС, на емейл або по телефоном P.S. коли я купляла квартиру, я вибирала забудовника надійного і відповідально, але як вияснилося, нікому нічого непотрібно, навіть за такі гроші , які ми оплачуємо. Жаль, що дійшло до такої ситуації, що необхідно кричати, влаштовувати скандали і збирати кошти. Будемо сподіватися, що ситуація зміниться не лише у нас на Відпочинку, але в країні вцілому!!!!!!!!
" цитировать
  • Стаж: 2020 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

irriss, я згодна навіть на такі дії, аби хочь щось робилося.
В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..

03 сентября 2014 14:16:52 #49
irriss, я згодна навіть на такі дії, аби хочь щось робилося. В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..
" цитировать
  • Стаж: 2015 дня(ей)
  • Рейтинг: +99

Valentinka, дякую!

03 сентября 2014 14:20:46 #50
Valentinka, дякую!
" цитировать

tuffik:

В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..

Ну, это вообще не обсуждается.
Я согласна от ночевать в картонной коробке под дверями ЖЭКа/Управдома и до принятия участия в самых активных действиях своими средствами. Мне нужен результат.

03 сентября 2014 14:26:57 #51
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote]irriss, я згодна навіть на такі дії, аби хочь щось робилося. В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..[/quote]Ну, это вообще не обсуждается. Я согласна от ночевать в картонной коробке под дверями ЖЭКа/Управдома и до принятия участия в самых активных действиях своими средствами. Мне нужен результат.
" цитировать

Хочу повідомити, що о 14,28 год надійшла перша сума в розмірі 1000грн. Дякую Ярослав!!!!!

03 сентября 2014 14:49:50 #52
Хочу повідомити, що о 14,28 год надійшла перша сума в розмірі 1000грн. Дякую Ярослав!!!!!
" цитировать
  • Стаж: 1586 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

Дівчата, дайте відповідь собі на таке
просте питання: Скільки разів піднімали галас, по якій кількості питань, як
вони себе при цьому поводили і які наслідки кожного з них?

У них же увесь час то
"попєрєднікі", то майдан, то війна і все це якось впливає на бажання
електриків і сантехніків фасада/управдома заробити на халтурі, а не займатись
своїми обов'язками, на неможливості по гривні купити якусь кількість лампочок,
на неможливості затвердити положення кондиціонерів, контрольованого скління
балконів, розмітки паркомісць, контролю і рекомендацій по використанню
вентиляційних шахт, озелененню території, налагодження прозорої схеми входу
альтернативний провайдерів, у них біля 10го будинку днями текла (а може і досі тече) вода із дірявої труби створюючи болото і
знищуючи біля нього дерево. Де прямі договори за послуги електроенергії? Де
якась звітність і перерахунки за попередні періоди!? ЧИ є відчуття, що при
виникненні якихось суттєвих проблем чи просто питань вони будуть вирішуватись (це як наша медицина чи взагалі будь-який державний орган)?
Брудні поверхи, весь час нові "кадри", вся структура побудована на
обіцянках і замовчуванні, щоб тихенько напарювати квартири, а ви їм тут
заважаєте трошки. Задача максимум - це купити ваше мовчання за добрива і
вивести головного подразнювача з комплексу, при цьому цементуючи собі місце для
майбутніх зловживань. Методи: приспати увагу (переговори, це як в В.Раді
створюють комісії) і ввести сумніви (боссервіс нічим не кращий, в усіх рильце в
пушку і т.д.). Прошу бути пильними і розуміти, що піддаючись цьому ми втрачаємо
масу протесту і вже "завтра" ми будемо мати байдужість не тільки цих
ділків, але й наших сусідів.

03 сентября 2014 15:15:58 #53
Дівчата, дайте відповідь собі на таке просте питання: Скільки разів піднімали галас, по якій кількості питань, як вони себе при цьому поводили і які наслідки кожного з них? У них же увесь час то "попєрєднікі", то майдан, то війна і все це якось впливає на бажання електриків і сантехніків фасада/управдома заробити на халтурі, а не займатись своїми обов'язками, на неможливості по гривні купити якусь кількість лампочок, на неможливості затвердити положення кондиціонерів, контрольованого скління балконів, розмітки паркомісць, контролю і рекомендацій по використанню вентиляційних шахт, озелененню території, налагодження прозорої схеми входу альтернативний провайдерів, у них біля 10го будинку днями текла (а може і досі тече) вода із дірявої труби створюючи болото і знищуючи біля нього дерево. Де прямі договори за послуги електроенергії? Де якась звітність і перерахунки за попередні періоди!? ЧИ є відчуття, що при виникненні якихось суттєвих проблем чи просто питань вони будуть вирішуватись (це як наша медицина чи взагалі будь-який державний орган)? Брудні поверхи, весь час нові "кадри", вся структура побудована на обіцянках і замовчуванні, щоб тихенько напарювати квартири, а ви їм тут заважаєте трошки. Задача максимум - це купити ваше мовчання за добрива і вивести головного подразнювача з комплексу, при цьому цементуючи собі місце для майбутніх зловживань. Методи: приспати увагу (переговори, це як в В.Раді створюють комісії) і ввести сумніви (боссервіс нічим не кращий, в усіх рильце в пушку і т.д.). Прошу бути пильними і розуміти, що піддаючись цьому ми втрачаємо масу протесту і вже "завтра" ми будемо мати байдужість не тільки цих ділків, але й наших сусідів.
" цитировать
  • Стаж: 2000 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

chaos, дуже дякую що нагадали про недоліки. Сам планував скласти список, але руки ніяк не доходили. Я думаю його варто взяти за основу для ІГ, яка зустрічатиметься з Столицею/Управдомом в понеділок. Хоч такого плану зустріч уже була, здається двічі, і до підвищення прозорості роботи ЖЕКу і виконання ними своїх функцій попередні зустрічі, як бачимо, не привели

03 сентября 2014 15:33:06 #54
chaos, дуже дякую що нагадали про недоліки. Сам планував скласти список, але руки ніяк не доходили. Я думаю його варто взяти за основу для ІГ, яка зустрічатиметься з Столицею/Управдомом в понеділок. Хоч такого плану зустріч уже була, здається двічі, і до підвищення прозорості роботи ЖЕКу і виконання ними своїх функцій попередні зустрічі, як бачимо, не привели
" цитировать
  • Стаж: 1949 дня(ей)
  • Рейтинг: +17

irriss:

tuffik:

Я согласна от ночевать в картонной коробке под дверями ЖЭКа/Управдома и до принятия участия в самых активных действиях своими средствами. Мне нужен результат.

а смысл там ночевать? все равно по ночам в ЖЭКе никого нет, кроме сотрудников Боссервиса. приходи ко мне ночевать, пока не доремонтировалась у себя и с утра - опа, уже в ЖЭКе со свежими силами :)
PS еще не дошла до кубышки, постараюсь сегодня.

03 сентября 2014 15:48:38 #55
[b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]irriss, я згодна навіть на такі дії, аби хочь щось робилося. В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..[/quote]Ну, это вообще не обсуждается. Я согласна от ночевать в картонной коробке под дверями ЖЭКа/Управдома и до принятия участия в самых активных действиях своими средствами. Мне нужен результат. [/quote] а смысл там ночевать? все равно по ночам в ЖЭКе никого нет, кроме сотрудников Боссервиса. приходи ко мне ночевать, пока не доремонтировалась у себя и с утра - опа, уже в ЖЭКе со свежими силами :) PS еще не дошла до кубышки, постараюсь сегодня.
" цитировать

softy:

irriss:

tuffik:

а смысл там ночевать? все равно по ночам в ЖЭКе никого нет, кроме сотрудников Боссервиса. приходи ко мне ночевать, пока не доремонтировалась у себя и с утра - опа, уже в ЖЭКе со свежими силами :)
PS еще не дошла до кубышки, постараюсь сегодня.

Спасибо! Я знала, что ты - Человечище!

03 сентября 2014 16:31:50 #56
[b][color=#2B4157;]softy[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]irriss, я згодна навіть на такі дії, аби хочь щось робилося. В нашому випадку краще прикласти надзусилля для отримання бажаного результату ніж просто махнути рукою і жити в лайні..[/quote]Ну, это вообще не обсуждается. Я согласна от ночевать в картонной коробке под дверями ЖЭКа/Управдома и до принятия участия в самых активных действиях своими средствами. Мне нужен результат. [/quote] а смысл там ночевать? все равно по ночам в ЖЭКе никого нет, кроме сотрудников Боссервиса. приходи ко мне ночевать, пока не доремонтировалась у себя и с утра - опа, уже в ЖЭКе со свежими силами :) PS еще не дошла до кубышки, постараюсь сегодня. [/quote]Спасибо! Я знала, что ты - Человечище![img]http://www.forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img][img]http://www.forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img][img]http://www.forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img]
" цитировать
  • Рейтинг: +27

Был сегодня в ЖЕКе, разговаривал по поводу зелёных насаждений. Говорят, что подкормку деревьев уже сделали, сегодня оплатили квитанцию за эти услуги. Хотели туи посадить, кусты разные... Ричардас им запретил, он сам хочет решать что и где будет расти. Озеленением начали заниматься (неужели?).

04 сентября 2014 18:46:59 #57
Был сегодня в ЖЕКе, разговаривал по поводу зелёных насаждений. Говорят, что подкормку деревьев уже сделали, сегодня оплатили квитанцию за эти услуги. Хотели туи посадить, кусты разные... Ричардас им запретил, он сам хочет решать что и где будет расти. Озеленением начали заниматься (неужели?).
" цитировать

ну ну, подивимося як швидко розпочнеться створення ландшафтного оформлення комплексу, де вони були раніше і на, що дивилися, коли почало все жовтіти і висихати.?????
Хочу шановному панству нагадати приамбулу-ідею-сповідь, яка розміщена на сайті ЖК Відпочинок
http://www.vidpochynok.com/ua/idea/
"Найбільше,звісно, хотілося зберегти ці прекрасні півстолітні дерева. Це була наша мегаідея. Тож ми дуже старалися ювелірно, можна сказати, вибудовувати кожен будинок таким чином, щоб вписати його в оточуючі 20-метрові сосни. Я чесно щасливий сьогодні, коли бачу, як тут людина може зі свого балкону просто простягнути руку – й доторкнутися до справжньої шишки на справжньому дереві! " АМІНЬ

04 сентября 2014 19:12:12 #58
ну ну, подивимося як швидко розпочнеться створення ландшафтного оформлення комплексу, де вони були раніше і на, що дивилися, коли почало все жовтіти і висихати.?????[img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/14.gif[/img] Хочу шановному панству нагадати приамбулу-ідею-сповідь, яка розміщена на сайті ЖК Відпочинок http://www.vidpochynok.com/ua/idea/ "Найбільше,звісно, хотілося зберегти ці прекрасні півстолітні дерева. Це була наша мегаідея. Тож ми дуже старалися ювелірно, можна сказати, вибудовувати кожен будинок таким чином, щоб вписати його в оточуючі 20-метрові сосни. Я чесно щасливий сьогодні, коли бачу, як тут людина може зі свого балкону просто простягнути руку – й доторкнутися до справжньої шишки на справжньому дереві! " АМІНЬ
" цитировать
  • Стаж: 2000 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Ennio, підкормку так швидко не могли зробити. сьогодні виставили і, сподіваюсь, оплатили рахунок. ще кілька днів підготовки Зеленбуду і, мабуть, на наступному тижні зроблять. Будемо тримати зацікавлених в курсі.

Щодо ландшафту, то архітекторські рішення - це добре, якби він їх ще приймав пошвидше...

04 сентября 2014 23:12:42 #59
Ennio, підкормку так швидко не могли зробити. сьогодні виставили і, сподіваюсь, оплатили рахунок. ще кілька днів підготовки Зеленбуду і, мабуть, на наступному тижні зроблять. Будемо тримати зацікавлених в курсі. Щодо ландшафту, то архітекторські рішення - це добре, якби він їх ще приймав пошвидше...
" цитировать
  • Рейтинг: +27

dart, лично меня порадовал разговор сегодня в ЖЕКе, хорошо, что начали заниматься этим. По поводу лавочек, которые стояли полгода возле 4-го дома: Ричардас только недавно нашел для них места. Будем их ускорять с озеленением)

05 сентября 2014 00:46:19 #60
dart, лично меня порадовал разговор сегодня в ЖЕКе, хорошо, что начали заниматься этим. По поводу лавочек, которые стояли полгода возле 4-го дома: Ричардас только недавно нашел для них места. Будем их ускорять с озеленением)
" цитировать