Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Зелёные насаждения
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1887 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Подзвонив, поспілкувався зі штатним агрономом - він має заїхати і подивитись на дерева сьогодні-завтра, після цього зможе озвучити попередній діагноз, план дій і бюджет.

За годину до виїзду він має передзвонити, щоб я встиг під’їхати і показати йому дерева. Якщо хтось з небайдужих сьогодні-завтра планував провести день у комплексі, то може ви його зустрінете, тому що мені не дуже зручно по часу. Якщо ніхто більше не зможе, то я, звісно, поїду.

21 августа 2014 10:23:11 #16
Подзвонив, поспілкувався зі штатним агрономом - він має заїхати і подивитись на дерева сьогодні-завтра, після цього зможе озвучити попередній діагноз, план дій і бюджет. За годину до виїзду він має передзвонити, щоб я встиг під’їхати і показати йому дерева. Якщо хтось з небайдужих сьогодні-завтра планував провести день у комплексі, то може ви його зустрінете, тому що мені не дуже зручно по часу. Якщо ніхто більше не зможе, то я, звісно, поїду.
" цитировать

Уже виїхав, о 12 має бути в ЖК

21 августа 2014 11:03:16 #17
Уже виїхав, о 12 має бути в ЖК
" цитировать

Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево.

21 августа 2014 13:40:26 #18
Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево.
" цитировать
  • Стаж: 1511 дня(ей)
  • Рейтинг: +16

dart:

Огоромное вам спасибо!!Если у нас будет таких неравнодушных людей больше,то есть надежда что деревья будут спасены!

21 августа 2014 14:36:36 #19
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево. [/quote] Огоромное вам спасибо!!Если у нас будет таких неравнодушных людей больше,то есть надежда что деревья будут спасены!
" цитировать
  • Стаж: 1907 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

dart:

Ми купили добриво для хвойних рослин ( таке http://td-leto.com.ua/product/756) і розсипали навколо сосен на південносхідній стороні. Воно довготривалої дії. Просто, щоб агроном це знав (якщо придивитися ще можна побачити рожеві шарики на ґрунті)

21 августа 2014 15:10:15 #20
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево. [/quote]Ми купили добриво для хвойних рослин ( таке http://td-leto.com.ua/product/756) і розсипали навколо сосен на південносхідній стороні. Воно довготривалої дії. Просто, щоб агроном це знав (якщо придивитися ще можна побачити рожеві шарики на ґрунті)
" цитировать

tuffik:

dart:

Ми купили добриво для хвойних рослин ( таке http://td-leto.com.ua/product/756) і розсипали навколо сосен на південносхідній стороні. Воно довготривалої дії. Просто, щоб агроном це знав (якщо придивитися ще можна побачити рожеві шарики на ґрунті)

Дякую. Він сказав, що в нашому випадку потрібно бурити і закладати добрива вглибину, але я йому обов’язково повідомлю.

21 августа 2014 15:35:33 #21
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево. [/quote]Ми купили добриво для хвойних рослин ( таке http://td-leto.com.ua/product/756) і розсипали навколо сосен на південносхідній стороні. Воно довготривалої дії. Просто, щоб агроном це знав (якщо придивитися ще можна побачити рожеві шарики на ґрунті) [/quote] Дякую. Він сказав, що в нашому випадку потрібно бурити і закладати добрива вглибину, але я йому обов’язково повідомлю.
" цитировать
  • Стаж: 1949 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Если кто-то подавал заявления в ЖЭК по поводу гибели деревьев, дайте знать, пожалуйста.
dart, для Вас сообщение в личке.

21 августа 2014 19:26:05 #22
Если кто-то подавал заявления в ЖЭК по поводу гибели деревьев, дайте знать, пожалуйста. dart, для Вас сообщение в личке.
" цитировать
nuz
  • Стаж: 1711 дня(ей)
  • Рейтинг: +16

tuffik:

dart:

Згадала сьогодні історію з понівеченою сосною. На ріелті Ви писали, що це зробив наш сусід!? Це за інформацією Боссервісу? Мені здається, що в даній темі слід врахувати цей факт. Можете написати, принаймні, мотив того вчинку? Чи може варто звернутися до Боссервісу щоб дізнатися чим все закінчилося. Особисто мій висновок з прочитаної на той час інформації - сосни можуть заважати ,скоріш за все, саме ЖЕКу. Хоча, я не знаю, про яке саме дерево йшла мова, але воно могло заважати квартирам на північній стороні на нижніх етажах...я так думаю, люди просто спочатку зекономили на вартості або просто помилилися з вибором квартири і вирішили виправити ситуацію із занадто сильним затіненням від сосни??????

21 августа 2014 23:06:34 #23
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Поспілкувались з агрономом, мова йшла в основному про дерева навколо 6-го будинку. Ті дерева, на яких уже немає зелені (2 дуби на західній стороні і 5-6 сосен по периметру) наврядчи вдасться врятувати. Решту напівсухих сосен ще можна спробувати оживити добривами. Завтра протягом дня має бути озвучений приблизний бюджет в розрахунку на одне дерево. [/quote]Ми купили добриво для хвойних рослин ( таке http://td-leto.com.ua/product/756) і розсипали навколо сосен на південносхідній стороні. Воно довготривалої дії. Просто, щоб агроном це знав (якщо придивитися ще можна побачити рожеві шарики на ґрунті) [/quote]Згадала сьогодні історію з понівеченою сосною. На ріелті Ви писали, що це зробив наш сусід!? Це за інформацією Боссервісу? Мені здається, що в даній темі слід врахувати цей факт. Можете написати, принаймні, мотив того вчинку? Чи може варто звернутися до Боссервісу щоб дізнатися чим все закінчилося. Особисто мій висновок з прочитаної на той час інформації - сосни можуть заважати ,скоріш за все, саме ЖЕКу. Хоча, я не знаю, про яке саме дерево йшла мова, але воно могло заважати квартирам на північній стороні на нижніх етажах...я так думаю, люди просто спочатку зекономили на вартості або просто помилилися з вибором квартири і вирішили виправити ситуацію із занадто сильним затіненням від сосни??????
" цитировать

Одноразова процедура підживлення 10 дерев добривами - 1736 грн, нам потрібно провести її два рази з інтервалом в кілька тижнів, відповідно бюджет ~3500 грн.

Кількість дерев - приблизна, потрібно ще раз пройтись по комплексу і ідентифікувати всі дерева, яким ще можна допомогти.

Щодо фінансування - я спробую зайти в ЖЕК у четвер, але сумніваюсь, що вони в оперативному режимі виділять кошти. Якщо не вдасться з ними домовитись, то пропоную встановити кінцеву дату збору коштів, розпочатого irriss, скажімо, на 7-е вересня і профінансувати цю невідкладну процедуру за власний рахунок.

26 августа 2014 14:03:05 #24
Одноразова процедура підживлення 10 дерев добривами - 1736 грн, нам потрібно провести її два рази з інтервалом в кілька тижнів, відповідно бюджет ~3500 грн. Кількість дерев - приблизна, потрібно ще раз пройтись по комплексу і ідентифікувати всі дерева, яким ще можна допомогти. Щодо фінансування - я спробую зайти в ЖЕК у четвер, але сумніваюсь, що вони в оперативному режимі виділять кошти. Якщо не вдасться з ними домовитись, то пропоную встановити кінцеву дату збору коштів, розпочатого irriss, скажімо, на 7-е вересня і профінансувати цю невідкладну процедуру за власний рахунок.
" цитировать
  • Стаж: 1528 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

полностью поддерживаю

26 августа 2014 19:33:35 #25
полностью поддерживаю
" цитировать

dart:

Одноразова процедура підживлення 10 дерев добривами - 1736 грн, нам потрібно провести її два рази з інтервалом в кілька тижнів, відповідно бюджет ~3500 грн.

Кількість дерев - приблизна, потрібно ще раз пройтись по комплексу і ідентифікувати всі дерева, яким ще можна допомогти.

Щодо фінансування - я спробую зайти в ЖЕК у четвер, але сумніваюсь, що вони в оперативному режимі виділять кошти. Якщо не вдасться з ними домовитись, то пропоную встановити кінцеву дату збору коштів, розпочатого irriss, скажімо, на 7-е вересня і профінансувати цю невідкладну процедуру за власний рахунок.

Полностью поддерживаю. Все мероприятия необходимо провести как можно скорее. Активно лично поучавствую в сборе недостающей суммы.
К сожалению, на данный момент общественно собранная сумма средств ок 500грн....
Дальше бла-бла в соцсетях и нездорового снобизма у многих дело не идет. Ну, да ладно, у каждого своя совесть.

На завтра договорилась с еще одним аграрием о предварительной экспертизе. По результатам отпишусь.

27 августа 2014 23:54:37 #26
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Одноразова процедура підживлення 10 дерев добривами - 1736 грн, нам потрібно провести її два рази з інтервалом в кілька тижнів, відповідно бюджет ~3500 грн. Кількість дерев - приблизна, потрібно ще раз пройтись по комплексу і ідентифікувати всі дерева, яким ще можна допомогти. Щодо фінансування - я спробую зайти в ЖЕК у четвер, але сумніваюсь, що вони в оперативному режимі виділять кошти. Якщо не вдасться з ними домовитись, то пропоную встановити кінцеву дату збору коштів, розпочатого irriss, скажімо, на 7-е вересня і профінансувати цю невідкладну процедуру за власний рахунок.[/quote]Полностью поддерживаю. Все мероприятия необходимо провести как можно скорее. Активно лично поучавствую в сборе недостающей суммы. К сожалению, на данный момент общественно собранная сумма средств ок 500грн.... Дальше бла-бла в соцсетях и нездорового снобизма у многих дело не идет. Ну, да ладно, у каждого своя совесть. На завтра договорилась с еще одним аграрием о предварительной экспертизе. По результатам отпишусь.
" цитировать

Отчитываюсь. Аграрии были. Откровенно расстроили. На всей доступной територии ЖК можно попытаться реанимировать до 10 сосен по самым оптимистичным прогнозам. Все сосны у которых начала желтеть хвоя - потенциальные трупы.
Вокруг 6 дома (хоть квартиру продавай) выживут пару сосен: восточная сторона слева и возле входа справа. При соответствующем уходе и подкормке.
Из хорошего: дубы выживут практически все, в каком бы состоянии сейчас не находиись (хочеться надеяться).
Рекомендации: удобрение корней, без стимуляторов перед зимой, просто подкормка; обязательная обработка стволов на высоту на высоту 7-8 метров от короеда.
Рассказали, что есть еще инъекционный метод введения питательных веществ и стимуляторов непосредственно в ствол дерева. Ствол перфорируется определенным образом, через дренаж подключается фиксированная емкость с соответствующим раствором. Раствор в емкость периодически доливается. Процесс рассчитан примерно на два года. Относительно не дорого (ок 1500). Правда, честно сказали, что на реабилитации хвойных метод достоверного эффекта не имеет(((.
Вот так.
Еще много интересного по клумбам и газонам узнала... В общем, срочно нужно определяться с садово-парковой службой.
Да, вот еще что. Бродили мы долго, кругами, ковыряли кору, стучали по стволам и совершали прочие неординарные действия. В конце-концов привлекли пристальное внимание Александра Васильевича. Нас заподозрили в злокозненности, практически в шпионаже. Он был неласков и недружелюбен. Крайне ревностно выяснял чем мы тут занимаемся, а главное - на кой? Отнесся совершенно без понимания. Замотивировал: вопрос уже решен. С Зеленстроем. Даже, вроде как, финансы изысканы. Планируется полномасштабная акция "срубили нашу елочку под самый корешек". Отповеди о том, что речь идет о возможном спасении слабых и болеющих деревьев понимания, опять-таки, не нашли: сначала вырубка, сломанные ветки на машины падают. Все остальное - потом. Когда? Вырубка - на днях, а то и раньше. Все остальное - потом.

28 августа 2014 18:32:53 #27
Отчитываюсь. Аграрии были. Откровенно расстроили. На всей доступной територии ЖК можно попытаться реанимировать до 10 сосен по самым оптимистичным прогнозам. Все сосны у которых начала желтеть хвоя - потенциальные трупы. Вокруг 6 дома (хоть квартиру продавай) выживут пару сосен: восточная сторона слева и возле входа справа. При соответствующем уходе и подкормке. Из хорошего: дубы выживут практически все, в каком бы состоянии сейчас не находиись (хочеться надеяться). Рекомендации: удобрение корней, без стимуляторов перед зимой, просто подкормка; обязательная обработка стволов на высоту на высоту 7-8 метров от короеда. Рассказали, что есть еще инъекционный метод введения питательных веществ и стимуляторов непосредственно в ствол дерева. Ствол перфорируется определенным образом, через дренаж подключается фиксированная емкость с соответствующим раствором. Раствор в емкость периодически доливается. Процесс рассчитан примерно на два года. Относительно не дорого (ок 1500). Правда, честно сказали, что на реабилитации хвойных метод достоверного эффекта не имеет(((. Вот так. Еще много интересного по клумбам и газонам узнала... В общем, срочно нужно определяться с садово-парковой службой. Да, вот еще что. Бродили мы долго, кругами, ковыряли кору, стучали по стволам и совершали прочие неординарные действия. В конце-концов привлекли пристальное внимание Александра Васильевича. Нас заподозрили в злокозненности, практически в шпионаже. Он был неласков и недружелюбен. Крайне ревностно выяснял чем мы тут занимаемся, а главное - на кой? Отнесся совершенно без понимания. Замотивировал: вопрос уже решен. С Зеленстроем. Даже, вроде как, финансы изысканы. Планируется полномасштабная акция "срубили нашу елочку под самый корешек". Отповеди о том, что речь идет о возможном спасении слабых и болеющих деревьев понимания, опять-таки, не нашли: сначала вырубка, сломанные ветки на машины падают. Все остальное - потом. Когда? Вырубка - на днях, а то и раньше. Все остальное - потом.
" цитировать
  • Стаж: 1902 дня(ей)
  • Рейтинг: +99

Ужс

29 августа 2014 00:37:28 #28
Ужс
" цитировать
  • Стаж: 1604 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

Тоесть ЖЭК собирается вырубку деревьев осуществить?

29 августа 2014 09:01:29 #29
Тоесть ЖЭК собирается вырубку деревьев осуществить?
" цитировать
  • Стаж: 1907 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

irriss, а агрономи назвали причину такого повального засихання сосен?

29 августа 2014 09:38:50 #30
irriss, а агрономи назвали причину такого повального засихання сосен?
" цитировать