Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Зелёные насаждения
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1979 дня(ей)
  • Рейтинг: +40

Отримала ще кошти на рахунок . Загалом 6700грн. Скажу так, є небайдужі мешканці, які постійно приймають участь в акції, звичайно є і ті, хто долучився перший раз, за що їм теж дякуємо, але їх дуже мало. Невже мешканцям все одно, і ніхто більше не хоче зробити нашу територію зеленою і красивою
картка ПриватБанк 5211 5374 3727 3381 Панасюк Валентина Миколаївна (будинок 19 кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57Звіт буду виставляти на форумі. Прохання, про переказ коштів інформувати СМС, на емейл або телефоном.

05 апреля 2016 12:56:00 #273
Отримала ще кошти на рахунок . Загалом 6700грн. Скажу так, є небайдужі мешканці, які постійно приймають участь в акції, звичайно є і ті, хто долучився перший раз, за що їм теж дякуємо, але їх дуже мало. Невже мешканцям все одно, і ніхто більше не хоче зробити нашу територію зеленою і красивою [b]картка ПриватБанк 5211 5374 3727 3381 Панасюк Валентина Миколаївна (будинок 19 кв 27) pvalentinam@bigmir.net 097 881 38 57Звіт буду виставляти на форумі. Прохання, про переказ коштів інформувати СМС, на емейл або телефоном.[/b]
" цитировать
  • Стаж: 1979 дня(ей)
  • Рейтинг: +40

+200грн. Дякуємо

06 апреля 2016 21:51:06 #274
+200грн. Дякуємо
" цитировать
  • Стаж: 1347 дня(ей)
  • Рейтинг: -2

деревья нужно постараться садить более естественно-хаотично (это о высадке сосен). кроме сосен нужно садить и другие деревья (клены, дубы, вязы). постараюсь поучаствовать деньгами.
еще предложение - высадить вдоль всех заборов (ЖБ и металлических) вьющиеся растения (плющ, виноград...)

07 апреля 2016 00:31:47 #275
деревья нужно постараться садить более естественно-хаотично (это о высадке сосен). кроме сосен нужно садить и другие деревья (клены, дубы, вязы). постараюсь поучаствовать деньгами. еще предложение - высадить вдоль всех заборов (ЖБ и металлических) вьющиеся растения (плющ, виноград...)
" цитировать
  • Стаж: 2010 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

по плющу и дикому винограду дома 19а и 21а уже решают..

07 апреля 2016 09:09:11 #276
по плющу и дикому винограду дома 19а и 21а уже решают..
" цитировать
  • Стаж: 1918 дня(ей)
  • Рейтинг: +44

Лучше дорого и красиво, например, по периметру туи. Нам же тут жить)) Квартир много и выйдет не так дорого как кажется. И пахнут они мммммммм.

07 апреля 2016 09:22:54 #277
Лучше дорого и красиво, например, по периметру туи. Нам же тут жить)) Квартир много и выйдет не так дорого как кажется. И пахнут они мммммммм. [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2100.jpg[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/2101.jpg[/img]
" цитировать
  • Стаж: 2369 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Будь-які насадження це добре, але хтось дізнавався чи є плани в Столиці/Управдому по заміні огорожі з профнастилу на щось більш цивілізоване? Принаймні сітку

07 апреля 2016 10:08:55 #278
Будь-які насадження це добре, але хтось дізнавався чи є плани в Столиці/Управдому по заміні огорожі з профнастилу на щось більш цивілізоване? Принаймні сітку
" цитировать
  • Стаж: 1370 дня(ей)
  • Рейтинг: +25

silver_team:

деревья нужно постараться садить более естественно-хаотично (это о высадке сосен). кроме сосен нужно садить и другие деревья (клены, дубы, вязы). постараюсь поучаствовать деньгами.
еще предложение - высадить вдоль всех заборов (ЖБ и металлических) вьющиеся растения (плющ, виноград...)

посадить дерево - это не цветочки в клумбу, где не понравилось - на следующий год можно чем угодно заменить, дерево - на годы, поэтому принимать решение, исходя из того, что подешевле бы, а лучше даром - плохой вариант, лучше подождать и денег собрать, но потом десятки лет радоваться результату, поэтому и туи лучше вдоль забора, чем дикий виноград (тоже надоел), уже плющ что ли, и орешки уже воткнули, говорят, здесь поспешишь - людей насмешишь, лучше разработать проект и собирать на него деньги, тем более квартир в ЖК немало

07 апреля 2016 11:20:36 #279
[b][color=#2B4157;]silver_team[/color][/b]:[quote]деревья нужно постараться садить более естественно-хаотично (это о высадке сосен). кроме сосен нужно садить и другие деревья (клены, дубы, вязы). постараюсь поучаствовать деньгами. еще предложение - высадить вдоль всех заборов (ЖБ и металлических) вьющиеся растения (плющ, виноград...)[/quote] посадить дерево - это не цветочки в клумбу, где не понравилось - на следующий год можно чем угодно заменить, дерево - на годы, поэтому принимать решение, исходя из того, что подешевле бы, а лучше даром - плохой вариант, лучше подождать и денег собрать, но потом десятки лет радоваться результату, поэтому и туи лучше вдоль забора, чем дикий виноград (тоже надоел), уже плющ что ли, и орешки уже воткнули, говорят, здесь поспешишь - людей насмешишь, лучше разработать проект и собирать на него деньги, тем более квартир в ЖК немало
" цитировать
  • Стаж: 1834 дня(ей)
  • Рейтинг: +3

Возле домов 19а и 21а хотябы плющь посадить чтоб прикрывал этот ужасный забор.

07 апреля 2016 11:31:14 #280
" цитировать
  • Стаж: 1834 дня(ей)
  • Рейтинг: +3

07 апреля 2016 11:31:14 #281
" цитировать

lenor:

надо действительно, как сказал Dart, знать планы Столицы и по озеленению, и по забору, согласовать с ними свой проект, и тогда уже заняться озеленением

07 апреля 2016 11:37:18 #282
[b][color=#2B4157;]lenor[/color][/b]:[quote]Возле домов 19а и 21а хотябы плющь посадить чтоб прикрывал этот ужасный забор. [/quote] надо действительно, как сказал Dart, знать планы Столицы и по озеленению, и по забору, согласовать с ними свой проект, и тогда уже заняться озеленением
" цитировать
  • Стаж: 2389 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс.
Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом.
Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.

07 апреля 2016 12:14:25 #283
Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс. Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом. Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.
" цитировать

tuffik:

Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс.
Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом.
Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.

были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят

07 апреля 2016 12:36:11 #284
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс. Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом. Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.[/quote] были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят
" цитировать
  • Стаж: 2389 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

Iris:

tuffik:

были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят

Тут же питання, коли їх висадили і як вони будуть виглядати через рік-два. І не треба нас з Ліпінкою порівнювати, наскільки я бачила її фотки там деревами і не пахне, а у нас на території вже був ліс і частково залишився. А туї з лісовими деревами, на мою думку, дисонують.
Я спеціально для Вас зроблю фотки будинку навпроти Новуса, там теж був якийсь любитель туй, при чому доволі компетентний, тому що більшість туй таки прижилась і виросла доволі високими. Так от зараз це виглядає далеко від ландшафтного дизайну на фоні інших дерев.

07 апреля 2016 12:47:44 #285
[b][color=#2B4157;]Iris[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс. Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом. Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.[/quote] были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят [/quote]Тут же питання, коли їх висадили і як вони будуть виглядати через рік-два. І не треба нас з Ліпінкою порівнювати, наскільки я бачила її фотки там деревами і не пахне, а у нас на території вже був ліс і частково залишився. А туї з лісовими деревами, на мою думку, дисонують. Я спеціально для Вас зроблю фотки будинку навпроти Новуса, там теж був якийсь любитель туй, при чому доволі компетентний, тому що більшість туй таки прижилась і виросла доволі високими. Так от зараз це виглядає далеко від ландшафтного дизайну на фоні інших дерев.
" цитировать

tuffik:

Iris:

tuffik:

Тут же питання, коли їх висадили і як вони будуть виглядати через рік-два. І не треба нас з Ліпінкою порівнювати, наскільки я бачила її фотки там деревами і не пахне, а у нас на території вже був ліс і частково залишився. А туї з лісовими деревами, на мою думку, дисонують.
Я спеціально для Вас зроблю фотки будинку навпроти Новуса, там теж був якийсь любитель туй, при чому доволі компетентний, тому що більшість туй таки прижилась і виросла доволі високими. Так от зараз це виглядає далеко від ландшафтного дизайну на фоні інших дерев.

соглашусь в том, что есть вопрос сочетаемости туй и лесных деревьев, а вот жизнеспособность туи - тем, которые на Липинке, как раз два года и есть, зеленеют, а высадила Столица карликовые деревья, иначе бы люди на первом этаже в джунглях оказались через пяток лет

07 апреля 2016 12:54:07 #286
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Iris[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс. Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом. Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.[/quote] были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят [/quote]Тут же питання, коли їх висадили і як вони будуть виглядати через рік-два. І не треба нас з Ліпінкою порівнювати, наскільки я бачила її фотки там деревами і не пахне, а у нас на території вже був ліс і частково залишився. А туї з лісовими деревами, на мою думку, дисонують. Я спеціально для Вас зроблю фотки будинку навпроти Новуса, там теж був якийсь любитель туй, при чому доволі компетентний, тому що більшість туй таки прижилась і виросла доволі високими. Так от зараз це виглядає далеко від ландшафтного дизайну на фоні інших дерев. [/quote] соглашусь в том, что есть вопрос сочетаемости туй и лесных деревьев, а вот жизнеспособность туи - тем, которые на Липинке, как раз два года и есть, зеленеют, а высадила Столица карликовые деревья, иначе бы люди на первом этаже в джунглях оказались через пяток лет
" цитировать
  • Стаж: 1918 дня(ей)
  • Рейтинг: +44

tuffik:

Iris:

tuffik:

Тогда маленькие сосны по периметру вдоль забора) плющ на заборе, как по мне, это назад в 90-е (

07 апреля 2016 14:03:05 #287
[b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Iris[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote]Дуже часто чую про озеленення від архітектора, від столиці, від жека. А в реалі практично все, що висаджено на території - висаджено власниками квартир. Перша хвиля озеленення була ще за першої черги, не здивуюсь, якщо це було силами Боссервіса і його садово-паркової служби, це липи, червоні клени і кущі (жовтенькі і біленькі, не знаю точно назв). Після цього висадили лише дуби, з яких тільки один прижився, і оті два дерева замість фонтанів, на життя яких я навіть не сподіваюсь, тому що на власні оці бачила, як довбали дірку в цементі, щоб їх посадити. Всі інші дерева і кущі - це ініціатива самих мешканців. Тож я вже не сподіваюсь на "чудо" від архітектора і мені однаково, що ж він думає про "бухенвальд", "самосад" і таке інше. Можливо, деякі рішення не дуже вдалі, я , наприклад, сумніваюсь, що хоча б 10% цих маленьких сосен приживеться, але навіть якщо у нас буде хоч 2 нові сосни - це вже плюс. Я бачу, що у нас тут зібрались експерти з ландшафтного дизайну і всюди бачать по території туї та ялівці, і у "вхідній групі" і під парканами. Шановні, зверніть свою увагу на туї, що ростуть на території Києва. Не треба мені картинок з інтернета з приватних садиб, ботанічних садів чи взагалі приморських пейзажів. У нас не сприятливий клімат для цих рослин, вони якщо і виростають, то виглядають жалюгідно з засохшими і облізлими гілками та блідо-зеленим окрасом. Якщо вже звертатись до "ідеї", то у нас лісовий ландшафтний дизайн на території, і внашому лісі ростуть різноманітні дерева крім туй та ялівців.[/quote] были весной на Липинке, очень красиво растут там туи карликовые, которые высажены по периметру участков на первых этажах, прекрасно выглядят [/quote]Тут же питання, коли їх висадили і як вони будуть виглядати через рік-два. І не треба нас з Ліпінкою порівнювати, наскільки я бачила її фотки там деревами і не пахне, а у нас на території вже був ліс і частково залишився. А туї з лісовими деревами, на мою думку, дисонують. Я спеціально для Вас зроблю фотки будинку навпроти Новуса, там теж був якийсь любитель туй, при чому доволі компетентний, тому що більшість туй таки прижилась і виросла доволі високими. Так от зараз це виглядає далеко від ландшафтного дизайну на фоні інших дерев. [/quote]Тогда маленькие сосны по периметру вдоль забора) плющ на заборе, как по мне, это назад в 90-е (
" цитировать