Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Що вже зроблено
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1352 дня(ей)
  • Рейтинг: +4

Есть уже второй консьерж

10 августа 2015 10:16:51 #271
Есть уже второй консьерж
" цитировать
dsb
  • Стаж: 1514 дня(ей)
  • Рейтинг: +39

Smile:

Есть уже второй консьерж

Эх, еще бы лифт второй заработал...

10 августа 2015 10:50:25 #272
[b][color=#2B4157;]Smile[/color][/b]:[quote]Есть уже второй консьерж [/quote]Эх, еще бы лифт второй заработал...
" цитировать
  • Стаж: 1876 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

Smile:

Есть уже второй консьерж

Конс'єрж є, а толку немає :( Ну от побачила я його вперше, як і він мене, ну привіталась, і пішла собі... Навіть не знаю, я мала відрекомендуватися, спитати як його звати, назвати з якої я квартири? Я гадала, що конс'єрж має відрекомендуватись, спитати номер квартири і, так би мовити, зазаначити мету свого перебування.
Сусіди, давайте якось визначимо функції конс'єржа, а головне хто є його "представником" в нашому домі. Мені якось не зручно підійти й сказати "Шановний, Ваші функції на робочому місці такі-то..."
Інакше не уникнути повторення ситуації, що конс'єржі бідні-голодні, а хтось не хоче платити за "меблі".

10 августа 2015 11:16:58 #273
[b][color=#2B4157;]Smile[/color][/b]:[quote]Есть уже второй консьерж [/quote]Конс'єрж є, а толку немає :( Ну от побачила я його вперше, як і він мене, ну привіталась, і пішла собі... Навіть не знаю, я мала відрекомендуватися, спитати як його звати, назвати з якої я квартири? Я гадала, що конс'єрж має відрекомендуватись, спитати номер квартири і, так би мовити, зазаначити мету свого перебування. Сусіди, давайте якось визначимо функції конс'єржа, а головне хто є його "представником" в нашому домі. Мені якось не зручно підійти й сказати "Шановний, Ваші функції на робочому місці такі-то..." Інакше не уникнути повторення ситуації, що конс'єржі бідні-голодні, а хтось не хоче платити за "меблі".
" цитировать
  • Стаж: 1932 дня(ей)
  • Рейтинг: +34

розмовляв із нашим новим конс'єржом, вони мають наступні пропозиції:
1. по факту на сьогоднішний день вони працюють удвох із Сергієм по 3 дні поспіль, але мають бажання щоб їх було троє, так їм буде легше
2. 100 грн. місяць з квартири цілком достатньо на трьох, кожному виходить по 3500 грн. в місяць

шановні сусіди нам потрібна людина яка візьме на себе вирішення усіх питань стосовно консьержів, нам потрібно:
1. розробити інструкцію щодо прав та обовязків консьєржів, правил поведінки, тощо
2. намалювати поквартирну статистику щодо оплати, щоб кожен бачив, хто і як оплачує

пані Дарино, чи не маєте бажання?

10 августа 2015 13:22:30 #274
розмовляв із нашим новим конс'єржом, вони мають наступні пропозиції: 1. по факту на сьогоднішний день вони працюють удвох із Сергієм по 3 дні поспіль, але мають бажання щоб їх було троє, так їм буде легше 2. 100 грн. місяць з квартири цілком достатньо на трьох, кожному виходить по 3500 грн. в місяць шановні сусіди нам потрібна людина яка візьме на себе вирішення усіх питань стосовно консьержів, нам потрібно: 1. розробити інструкцію щодо прав та обовязків консьєржів, правил поведінки, тощо 2. намалювати поквартирну статистику щодо оплати, щоб кожен бачив, хто і як оплачує пані Дарино, чи не маєте бажання? [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1876 дня(ей)
  • Рейтинг: +268

vanto11:

розмовляв із нашим новим конс'єржом, вони мають наступні пропозиції:
1. по факту на сьогоднішний день вони працюють удвох із Сергієм по 3 дні поспіль, але мають бажання щоб їх було троє, так їм буде легше
2. 100 грн. місяць з квартири цілком достатньо на трьох, кожному виходить по 3500 грн. в місяць

шановні сусіди нам потрібна людина яка візьме на себе вирішення усіх питань стосовно консьержів, нам потрібно:
1. розробити інструкцію щодо прав та обовязків консьєржів, правил поведінки, тощо
2. намалювати поквартирну статистику щодо оплати, щоб кожен бачив, хто і як оплачує

пані Дарино, чи не маєте бажання?

Не маю :)

10 августа 2015 14:21:32 #275
[b][color=#2B4157;]vanto11[/color][/b]:[quote]розмовляв із нашим новим конс'єржом, вони мають наступні пропозиції: 1. по факту на сьогоднішний день вони працюють удвох із Сергієм по 3 дні поспіль, але мають бажання щоб їх було троє, так їм буде легше 2. 100 грн. місяць з квартири цілком достатньо на трьох, кожному виходить по 3500 грн. в місяць шановні сусіди нам потрібна людина яка візьме на себе вирішення усіх питань стосовно консьержів, нам потрібно: 1. розробити інструкцію щодо прав та обовязків консьєржів, правил поведінки, тощо 2. намалювати поквартирну статистику щодо оплати, щоб кожен бачив, хто і як оплачує пані Дарино, чи не маєте бажання? [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img][/quote]Не маю :)
" цитировать

Да, с обязаностями не ясно. Незнакомых людей спрашивать к кому идут все таки надо.

Насчет визуализации оплаты, можно просто распечатать таблицу с номерами квартир и пусть сами закрашивают ячейки тем кто заплатил

12 августа 2015 10:10:46 #276
Да, с обязаностями не ясно. Незнакомых людей спрашивать к кому идут все таки надо. Насчет визуализации оплаты, можно просто распечатать таблицу с номерами квартир и пусть сами закрашивают ячейки тем кто заплатил
" цитировать
  • Стаж: 1856 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

доречі, як на даний момент вирішується ситуація з кур'єрами? їх пускають під чесне слово, чи власник квартири зустрічає в холі?

12 августа 2015 10:28:04 #277
доречі, як на даний момент вирішується ситуація з кур'єрами? їх пускають під чесне слово, чи власник квартири зустрічає в холі?
" цитировать
  • Стаж: 1864 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

dart:

в 13 доме консьерж проводит до двери квартиры, несколько раз такое было

12 августа 2015 12:02:44 #278
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]доречі, як на даний момент вирішується ситуація з кур'єрами? їх пускають під чесне слово, чи власник квартири зустрічає в холі? [/quote]в 13 доме консьерж проводит до двери квартиры, несколько раз такое было [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1856 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Alexanders:

dart:

в 13 доме консьерж проводит до двери квартиры, несколько раз такое было

сервіс)) обережно там, щоб ніхто не переманив його

12 августа 2015 13:50:38 #279
[b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]доречі, як на даний момент вирішується ситуація з кур'єрами? їх пускають під чесне слово, чи власник квартири зустрічає в холі? [/quote]в 13 доме консьерж проводит до двери квартиры, несколько раз такое было [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/1.gif[/img] [/quote] сервіс)) обережно там, щоб ніхто не переманив його
" цитировать
  • Стаж: 1917 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Это я проводила собеседование и давала добро на работу второго консьержа. По согласованию с контролирующей меня персоной будующего ОСББ нашего дома. "Посадова інструція" наразі розробляється. Кто хочет поучавствовать - милости прошу. Извините, не успела как следует проинструктировать, вероятно, т.к. через пол часа уезжала в отпуск. Нам нужен был второй консьерж, что бы вход контролировался? Или кто-то против?
Все пожелания и нарекания по консьержслужбе - в студию.
К стати, поинтересуйтесь у Сергея почему именно на наш дом очень проблематично было найти сменщика.

14 августа 2015 16:10:13 #280
Это я проводила собеседование и давала добро на работу второго консьержа. По согласованию с контролирующей меня персоной будующего ОСББ нашего дома. "Посадова інструція" наразі розробляється. Кто хочет поучавствовать - милости прошу. Извините, не успела как следует проинструктировать, вероятно, т.к. через пол часа уезжала в отпуск. Нам нужен был второй консьерж, что бы вход контролировался? Или кто-то против? Все пожелания и нарекания по консьержслужбе - в студию. К стати, поинтересуйтесь у Сергея почему именно на наш дом очень проблематично было найти сменщика.
" цитировать

В понедельник/вторник заработает грузовой лифт.

14 августа 2015 17:40:29 #281
В понедельник/вторник заработает грузовой лифт.
" цитировать

irriss:

К стати, поинтересуйтесь у Сергея почему именно на наш дом очень проблематично было найти сменщика.

Расскажите уже, что с нашим домом не так

14 августа 2015 18:17:30 #282
[b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]:[quote] К стати, поинтересуйтесь у Сергея почему именно на наш дом очень проблематично было найти сменщика. [/quote] Расскажите уже, что с нашим домом не так
" цитировать

Smile:

irriss:

Расскажите уже, что с нашим домом не так

Одна из самых основных причин в том, что работая 3/3 суток ребята спят свернувшись калачиком в помещении чуть больше метра. На данный момент вопрос с перепланировкой решен.

14 августа 2015 18:39:02 #283
[b][color=#2B4157;]Smile[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]: [quote] [/quote] Расскажите уже, что с нашим домом не так [/quote]Одна из самых основных причин в том, что работая 3/3 суток ребята спят свернувшись калачиком в помещении чуть больше метра. На данный момент вопрос с перепланировкой решен.
" цитировать
RAM
  • Стаж: 1914 дня(ей)
  • Рейтинг: +77

Спасибо за новость про лифт!
Главное, что бы они сделали сейчас с умом и поставили все как нужно.
Что бы не получилось опять так- одни поставят плату, а электрики оставят как ранее было электричество. Говорили, что там было временное, прямое соеденение, а нужно через выпрямитель или как то так.

15 августа 2015 09:16:44 #284
Спасибо за новость про лифт! Главное, что бы они сделали сейчас с умом и поставили все как нужно. Что бы не получилось опять так- одни поставят плату, а электрики оставят как ранее было электричество. Говорили, что там было временное, прямое соеденение, а нужно через выпрямитель или как то так.
" цитировать
  • Стаж: 1519 дня(ей)
  • Рейтинг: +8

Сегодня консьержа не было целый день! Что то случилось? Ни записки, ни объявления про закрытую дверь...

16 августа 2015 22:15:44 #285
Сегодня консьержа не было целый день! Что то случилось? Ни записки, ни объявления про закрытую дверь...
" цитировать