Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Пожежа в 13 будинку (
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2037 дня(ей)
  • Рейтинг: +97

Alexanders:

ChAO:

Звернув увагу, що квартира двома поверхами вище виставлена на продаж. Співчуваю усім постраждалим :(

Баннер о продаже высел до пожара, если я не ошибаюсь.
Сейчас вопрос: кто и когда будет восстанавливать фасад дома?

Ответ будет в среду.

25 марта 2016 20:07:40 #31
[b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]ChAO[/color][/b]: [quote]Звернув увагу, що квартира двома поверхами вище виставлена на продаж. Співчуваю усім постраждалим :( [/quote]Баннер о продаже высел до пожара, если я не ошибаюсь. Сейчас вопрос: кто и когда будет восстанавливать фасад дома? [/quote]Ответ будет в среду.
" цитировать
  • Стаж: 1388 дня(ей)
  • Рейтинг: +32

Причина пожара не известна?

26 марта 2016 01:09:32 #32
" цитировать
  • Стаж: 1875 дня(ей)
  • Рейтинг: +3

irriss:

Alexanders:

ChAO:

Звернув увагу, що квартира двома поверхами вище виставлена на продаж. Співчуваю усім постраждалим :(

Баннер о продаже высел до пожара, если я не ошибаюсь.
Сейчас вопрос: кто и когда будет восстанавливать фасад дома?

Ответ будет в среду.

Так консьєрж казав, що "американець" обіцяв відновити ще цього місяця. Хтось про це чув?

27 марта 2016 19:16:29 #33
[b][color=#2B4157;]irriss[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]ChAO[/color][/b]: [quote]Звернув увагу, що квартира двома поверхами вище виставлена на продаж. Співчуваю усім постраждалим :( [/quote]Баннер о продаже высел до пожара, если я не ошибаюсь. Сейчас вопрос: кто и когда будет восстанавливать фасад дома? [/quote]Ответ будет в среду. [/quote]Так консьєрж казав, що "американець" обіцяв відновити ще цього місяця. Хтось про це чув?
" цитировать
  • Стаж: 1875 дня(ей)
  • Рейтинг: +3

Argo:

Знову ж таки, зі слів консьєржа на балконі загорілось пластикове крісло від недопалку...

27 марта 2016 19:17:36 #34
[b][color=#2B4157;]Argo[/color][/b]:[quote]Причина пожара не известна? [/quote]Знову ж таки, зі слів консьєржа на балконі загорілось пластикове крісло від недопалку...
" цитировать