Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Футбол на площадке
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1542 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

+1 играю слабо, я по баскетболу, но думаю пригожусь. ))

08 февраля 2016 21:32:30 #16
+1 играю слабо, я по баскетболу, но думаю пригожусь. ))
" цитировать
  • Стаж: 1058 дня(ей)
  • Рейтинг: +26

Михалыч:

Independent:

Может создадим конференцию в скайпе ? или в вайбере ?
Все своевременно будут в курсе.

Можно, но для вайбера нужны телефоны. Сейчас у меня их только один (желательно писать в личку).
как наберется штук 7-10 я сделаю конф. в вайбере (думаю вайбером все пользуються)

Можете установить Viber на компьютер или планшет. http://www.viber.com/ru/products/windows

08 февраля 2016 21:40:47 #17
[b][color=#2B4157;]Михалыч[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Independent[/color][/b]: [quote]Может создадим конференцию в скайпе ? или в вайбере ? Все своевременно будут в курсе.[/quote] Можно, но для вайбера нужны телефоны. Сейчас у меня их только один (желательно писать в личку). как наберется штук 7-10 я сделаю конф. в вайбере (думаю вайбером все пользуються) [/quote] Можете установить Viber на компьютер или планшет. [url=http://www.viber.com/ru/products/windows]http://www.viber.com/ru/products/windows[/url]
" цитировать
  • Стаж: 874 дня(ей)
  • Рейтинг: +24

Звонил вчера в ЖЕК.
Сегодня-завтра им должны привезти сетки на ворота и решат какой то организационный вопрос.
Думаю со следующей недели, можно будет играть.
На данный момент мне скинули 3 номера телефонов для дальнейшего общения команды по вайберу.

10 февраля 2016 07:57:02 #18
Звонил вчера в ЖЕК. Сегодня-завтра им должны привезти сетки на ворота и решат какой то организационный вопрос. Думаю со следующей недели, можно будет играть. На данный момент мне скинули 3 номера телефонов для дальнейшего общения команды по вайберу.
" цитировать
  • Стаж: 1571 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Так сетки уже на воротах..

10 февраля 2016 10:51:38 #19
Так сетки уже на воротах..
" цитировать
  • Стаж: 1357 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

+1
правда, пока не переехал.

10 февраля 2016 15:10:46 #20
+1 правда, пока не переехал.
" цитировать
  • Стаж: 1410 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

Підкину трошки проблематики. Ті хто грають у футбол прекрасно знають доступність цього виду спорту по Києву і відповідно вартість, тим паче, якщо у гарному стані. От скажіть, що мені завадить крім моральних стримувань запросити в гості 19 футболістів для погратись у футбол? А завтра я їх запрошу ще і за гроші і буду на цьому заробляти.
Поле рано чи піздно вийде із ладу і небайдужа меншість буде намагатись вирішити це питання своїми силами (так як осбб поки і не видно) і в кращому випадку це буде вдаватись.
Я пишу не маючи ідеї рішення цієї проблеми, але ж краще її попередити, ніж вирішувати по факту.
Я вже не кажу про те, що когось із поруч розташованого будинку може на влаштувати час гри, її гучність чи матюки, які чомусь дуже часто є невід'ємною складовою. Ну і колізії по зайнятості поля (час і тривалість) і відповідальність за стан і обслуговування поля (прибирання, ремонт).
Я вважаю, що поле має бути:
1. платним за якісь символічні гроші (100грн на годину). можливо мова буде йти про топові години, чи буде різниця в тарифі що розподілить бажаючих грати у часі.
2. для дітей безкоштовно чи за ще більш символічні кошти але під відповідальність дорослого.
3. резервувати може лише мешканець і не частіше одного разу на день (чи наприклад 3 разів на тиждень) і не довше ніж на дві години (як варіант). він несе відповідальність і має сам приймати в цьому участь.
4. резервувати можливо лише на тиждень вперед, в онлайн системі, там же має бути і звітність коштів.
5. кошти в ідеалі мають в перспективі керуватись осбб, ці кошти розподіляються у відсотках на статті по обслуговуванню поля, відкладання на можливий його ремонт, майбутню систему освітлення, можливо міні футбольну (і не тільки) школу нашого ЖК для дітей, а також частина грошей піде на обслуговування території (посадка/підкормка дерев і т.д.), організацію свят і подій, вирішення нагальних проблем комплексу. Це змусить "нефутбольних" мешканців інакше дивитись на те що можливо вносить в їх домашня життя дискомфорт.

Так, у нас не буде безкоштовного поля, і це мене теж засмутить, але натомість ми отримаємо порядок і можливості для самоорганізації та вирішення наших проблем у комплексі.

Як я вже казав в мене немає рішення, але є відчуття, що це може стати проблемою чи хтось на цьому захоче заробити. Буду вдячний за пропозиції і обговорення.

10 февраля 2016 15:40:15 #21
Підкину трошки проблематики. Ті хто грають у футбол прекрасно знають доступність цього виду спорту по Києву і відповідно вартість, тим паче, якщо у гарному стані. От скажіть, що мені завадить крім моральних стримувань запросити в гості 19 футболістів для погратись у футбол? А завтра я їх запрошу ще і за гроші і буду на цьому заробляти. Поле рано чи піздно вийде із ладу і небайдужа меншість буде намагатись вирішити це питання своїми силами (так як осбб поки і не видно) і в кращому випадку це буде вдаватись. Я пишу не маючи ідеї рішення цієї проблеми, але ж краще її попередити, ніж вирішувати по факту. Я вже не кажу про те, що когось із поруч розташованого будинку може на влаштувати час гри, її гучність чи матюки, які чомусь дуже часто є невід'ємною складовою. Ну і колізії по зайнятості поля (час і тривалість) і відповідальність за стан і обслуговування поля (прибирання, ремонт). Я вважаю, що поле має бути: 1. платним за якісь символічні гроші (100грн на годину). можливо мова буде йти про топові години, чи буде різниця в тарифі що розподілить бажаючих грати у часі. 2. для дітей безкоштовно чи за ще більш символічні кошти але під відповідальність дорослого. 3. резервувати може лише мешканець і не частіше одного разу на день (чи наприклад 3 разів на тиждень) і не довше ніж на дві години (як варіант). він несе відповідальність і має сам приймати в цьому участь. 4. резервувати можливо лише на тиждень вперед, в онлайн системі, там же має бути і звітність коштів. 5. кошти в ідеалі мають в перспективі керуватись осбб, ці кошти розподіляються у відсотках на статті по обслуговуванню поля, відкладання на можливий його ремонт, майбутню систему освітлення, можливо міні футбольну (і не тільки) школу нашого ЖК для дітей, а також частина грошей піде на обслуговування території (посадка/підкормка дерев і т.д.), організацію свят і подій, вирішення нагальних проблем комплексу. Це змусить "нефутбольних" мешканців інакше дивитись на те що можливо вносить в їх домашня життя дискомфорт. Так, у нас не буде безкоштовного поля, і це мене теж засмутить, але натомість ми отримаємо порядок і можливості для самоорганізації та вирішення наших проблем у комплексі. Як я вже казав в мене немає рішення, але є відчуття, що це може стати проблемою чи хтось на цьому захоче заробити. Буду вдячний за пропозиції і обговорення.
" цитировать
  • Стаж: 1032 дня(ей)
  • Рейтинг: +63

можете считать меня недалекоглядным но я против платного поля. 19 приглашенных футболистов это крайность и ее можно "побороть" если уж случится, ремонт по мере необходимомти и с подачи инициативных групп. коллизии думаю тоже по мере возникновения, если окажется что человеческим языком договорится не получается .. это мое личное мнение.

10 февраля 2016 15:47:16 #22
можете считать меня недалекоглядным но я против платного поля. 19 приглашенных футболистов это крайность и ее можно "побороть" если уж случится, ремонт по мере необходимомти и с подачи инициативных групп. коллизии думаю тоже по мере возникновения, если окажется что человеческим языком договорится не получается .. это мое личное мнение.
" цитировать
  • Стаж: 1410 дня(ей)
  • Рейтинг: +9

Саймон:

Я тренуюсь два рази на тиждень і ми сплачуємо за поле не маленькі гроші, я пропоную тренеру тренуватись у нас і домовляюсь про поле на конкретний час. Поле ЖК тепер працює на мою команду, в кращому випадку безкоштовно. Ввечері я граю з друзями у футбол, сплачую 800грн за дві години. Тепер я їм пропоную їздити до нас, а це крім того мінім 5-6 машин. А ближче до літа я вирішую, що непогана ідея організувати міні турнір на 10 команд, додам туди команду нашого ЖК і може щось для дітей як кістку і вже "непоганий бізнес". Підкажіть як Ви будуте мене стримувати і що робити якщо таких розумних буде з десяток? І кому воно треба буде потім робити ремонт і де будуть грати наші діти?
І шановний, я Вас прошу, підініміться на 10й поверх у своєму будинку і закрийте двері на сходах (відчинені усю зиму!). Якщо не має фіксатора - зробіть його наліпивши щось. Не марнуйте гроші.

10 февраля 2016 16:00:55 #23
[b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]:[quote]можете считать меня недалекоглядным но я против платного поля. 19 приглашенных футболистов это крайность и ее можно "побороть" если уж случится, ремонт по мере необходимомти и с подачи инициативных групп. коллизии думаю тоже по мере возникновения, если окажется что человеческим языком договорится не получается .. это мое личное мнение. [/quote] Я тренуюсь два рази на тиждень і ми сплачуємо за поле не маленькі гроші, я пропоную тренеру тренуватись у нас і домовляюсь про поле на конкретний час. Поле ЖК тепер працює на мою команду, в кращому випадку безкоштовно. Ввечері я граю з друзями у футбол, сплачую 800грн за дві години. Тепер я їм пропоную їздити до нас, а це крім того мінім 5-6 машин. А ближче до літа я вирішую, що непогана ідея організувати міні турнір на 10 команд, додам туди команду нашого ЖК і може щось для дітей як кістку і вже "непоганий бізнес". Підкажіть як Ви будуте мене стримувати і що робити якщо таких розумних буде з десяток? І кому воно треба буде потім робити ремонт і де будуть грати наші діти? І шановний, я Вас прошу, підініміться на 10й поверх у своєму будинку і закрийте двері на сходах (відчинені усю зиму!). Якщо не має фіксатора - зробіть його наліпивши щось. Не марнуйте гроші.
" цитировать
  • Стаж: 1431 дня(ей)
  • Рейтинг: +32

Порядок в цьому питанні також важливий як і у всіх інших.
Я так розумію штучного освітлення на полях немає, вірно?
Стосовно шуму - точно будуть зауваження з боку мешканців будинку сусіднього.
Потрібна можливість резервування часу, також цілком логічно зробити поле платним так як незрозуміло з яких коштів потім його ремонтувати.

10 февраля 2016 16:57:30 #24
Порядок в цьому питанні також важливий як і у всіх інших. Я так розумію штучного освітлення на полях немає, вірно? Стосовно шуму - точно будуть зауваження з боку мешканців будинку сусіднього. Потрібна можливість резервування часу, також цілком логічно зробити поле платним так як незрозуміло з яких коштів потім його ремонтувати.
" цитировать

буду ініціювать питання про обмеження доступу сторонніх "футболістів" до спортмайданчика черезе жек та/або ініціативні групи

10 февраля 2016 18:50:19 #25
буду ініціювать питання про обмеження доступу сторонніх "футболістів" до спортмайданчика черезе жек та/або ініціативні групи
" цитировать

в мене теж є друзі котрі регулярно грають в футбол і платять гроші за аренду але питання запросить їх до себе в гості в комплекс я не розглядаю бо це звичайне жлобство

з.і. про "де будуть грати наші діти", тобто якщо я захочу пограти з сином я муситиму бронювать стадіон на годину і платить 100 грн?
з.і.і. про двері на 10 поверсі.- а? .. я тут до чого?

10 февраля 2016 18:52:38 #26
в мене теж є друзі котрі регулярно грають в футбол і платять гроші за аренду але питання запросить їх до себе в гості в комплекс я не розглядаю бо це звичайне жлобство з.і. про "де будуть грати наші діти", тобто якщо я захочу пограти з сином я муситиму бронювать стадіон на годину і платить 100 грн? з.і.і. про двері на 10 поверсі.- а? .. я тут до чого?
" цитировать

Народ! Давайте не будем устраивать панику!
Предлагаю встретится и все обсудить. Я уверен что это вообще не проблема.
20 чел. спокойно могут поделится на команды и играть в один день на вечер.
Расписание составить, поделится на команды (КОТОРЫЕ БУДУТ КАК ТО НАЗЫВАТЬСЯ) повесить у входа на стадион и всё !
По поводу сторонних людей, у меня друзей - человек 30 наберется сразу же, но я даже подумать не мог и приводить сюда!
Если будут приходить "ЛЕВЫЕ" будем делать пропуска, или предъявлять карточи, как на въезде и это будет правильно.
По поводу оплаты - ЕСЛИ нужно будет, можем с чел. собирать по 20грн (думаю не напряжно будет) и за кассу должен отвечать один человек, тогда мы будем знать баланс поля и делать работы, которые нужны будут. А вообще - я в ЖЕКЕ спрошу, с какого перепуга мы должны платить???!!!
Так что прошу человека, с ником (CHAOS) по рус(ХАОС) не наводить здесь полный хаос )))
НО ВООБЩЕ это

10 февраля 2016 19:22:19 #27
Народ! Давайте не будем устраивать панику! Предлагаю встретится и все обсудить. Я уверен что это вообще не проблема. 20 чел. спокойно могут поделится на команды и играть в один день на вечер. Расписание составить, поделится на команды (КОТОРЫЕ БУДУТ КАК ТО НАЗЫВАТЬСЯ) повесить у входа на стадион и всё ! По поводу сторонних людей, у меня друзей - человек 30 наберется сразу же, но я даже подумать не мог и приводить сюда! Если будут приходить "ЛЕВЫЕ" будем делать пропуска, или предъявлять карточи, как на въезде и это будет правильно. По поводу оплаты - ЕСЛИ нужно будет, можем с чел. собирать по 20грн (думаю не напряжно будет) и за кассу должен отвечать один человек, тогда мы будем знать баланс поля и делать работы, которые нужны будут. А вообще - я в ЖЕКЕ спрошу, с какого перепуга мы должны платить???!!! Так что прошу человека, с ником (CHAOS) по рус(ХАОС) не наводить здесь полный хаос ))) НО ВООБЩЕ это
" цитировать
  • Стаж: 1714 дня(ей)
  • Рейтинг: +354

Сделать доступ на площадку по карте доступа для жильцов ЖК. Поставить там ридер, электромагнитный замок, то сё.

10 февраля 2016 19:25:05 #28
Сделать доступ на площадку по карте доступа для жильцов ЖК. Поставить там ридер, электромагнитный замок, то сё.
" цитировать

vadimlp77:

Отлично. Тогда нужно обратиться с этим в ЖЕК что бы они установили это.Но займет это непонятно сколько времени и за чей счет это всё будет? Согласен что за карточки можно будет заплатить, но расписание нужно будет составить, потому что будет неразбериха.
ВСЕ КТО ХОЧЕТ ИГРАТЬ - ДАВАЙТЕ ВСТРЕТИМСЯ У ПЛОЩАДКИ НАКОНЕЦТО !!
это обсуждение интернетовское никчему не приведет..

10 февраля 2016 19:33:24 #29
[b][color=#2B4157;]vadimlp77[/color][/b]:[quote]Сделать доступ на площадку по карте доступа для жильцов ЖК. Поставить там ридер, электромагнитный замок, то сё. [/quote] Отлично. Тогда нужно обратиться с этим в ЖЕК что бы они установили это.Но займет это непонятно сколько времени и за чей счет это всё будет? Согласен что за карточки можно будет заплатить, но расписание нужно будет составить, потому что будет неразбериха. ВСЕ КТО ХОЧЕТ ИГРАТЬ - ДАВАЙТЕ ВСТРЕТИМСЯ У ПЛОЩАДКИ НАКОНЕЦТО !! это обсуждение интернетовское никчему не приведет..
" цитировать
  • Стаж: 1217 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Михалыч:

vadimlp77:

Отлично. Тогда нужно обратиться с этим в ЖЕК что бы они установили это.Но займет это непонятно сколько времени и за чей счет это всё будет? Согласен что за карточки можно будет заплатить, но расписание нужно будет составить, потому что будет неразбериха.
ВСЕ КТО ХОЧЕТ ИГРАТЬ - ДАВАЙТЕ ВСТРЕТИМСЯ У ПЛОЩАДКИ НАКОНЕЦТО !!
это обсуждение интернетовское никчему не приведет..

так картки ви все одно будете отримувати, для доступу в будинок

10 февраля 2016 19:42:09 #30
[b][color=#2B4157;]Михалыч[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]vadimlp77[/color][/b]: [quote]Сделать доступ на площадку по карте доступа для жильцов ЖК. Поставить там ридер, электромагнитный замок, то сё. [/quote] Отлично. Тогда нужно обратиться с этим в ЖЕК что бы они установили это.Но займет это непонятно сколько времени и за чей счет это всё будет? Согласен что за карточки можно будет заплатить, но расписание нужно будет составить, потому что будет неразбериха. ВСЕ КТО ХОЧЕТ ИГРАТЬ - ДАВАЙТЕ ВСТРЕТИМСЯ У ПЛОЩАДКИ НАКОНЕЦТО !! это обсуждение интернетовское никчему не приведет.. [/quote]так картки ви все одно будете отримувати, для доступу в будинок
" цитировать