Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Небезпека на дитячому майданчику
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1450 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

Звертаю увагу усіх батьків на на небезпеку на дитячому майданчику!!!

Сьогодні я бачила у хлопчика приблизно 7 років в руках маленький розкладний ніж, який він використовував для гри з палками. Зараз це популярна тема- гра в так звану"базу" для дітей цього віку. В основному нею грають якраз діти без нагляду дорослих й ті, що гуляють на вулиці без батьків.

На питання "звідки в тебе ніж?" - була відповідь - "мені тато подарував"

Хочу попросити таких батьків проконтролювати, щоб діти не брали подібні подарунки на майданчик, так як це наражає на небезпеку усіх присутніх, а діти в такому віці не здатні контролювати свої дії.

23 сентября 2017 17:42:36 #1
Звертаю увагу усіх батьків на на небезпеку на дитячому майданчику!!! Сьогодні я бачила у хлопчика приблизно 7 років в руках маленький розкладний ніж, який він використовував для гри з палками. Зараз це популярна тема- гра в так звану"базу" для дітей цього віку. В основному нею грають якраз діти без нагляду дорослих й ті, що гуляють на вулиці без батьків. На питання "звідки в тебе ніж?" - була відповідь - "мені тато подарував" Хочу попросити таких батьків проконтролювати, щоб діти не брали подібні подарунки на майданчик, так як це наражає на небезпеку усіх присутніх, а діти в такому віці не здатні контролювати свої дії.
" цитировать