Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Доска жалоб и предложений
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1920 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Данная тема предназначена для жалоб и предложений по улучшению работы форума.

15 сентября 2019 15:53:07
  • Стаж: 2399 дня(ей)
  • Рейтинг: +68

Suni:

Не нажимаются кулочки зеленые , красные +-

хм, Вы имеете ввиду лайки? они работают,

07 марта 2016 08:14:01 #286
[b][color=#2B4157;]Suni[/color][/b]:[quote]Не нажимаются кулочки зеленые , красные +- [/quote]хм, Вы имеете ввиду лайки? они работают,
" цитировать

check:

местами стаж 0 дней у модератора с рейтингом +171
по другим пользователям тоже проскакивает

поправил

07 марта 2016 08:55:20 #287
[b][color=#2B4157;]check[/color][/b]:[quote]местами стаж 0 дней у модератора с рейтингом +171 [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/5.gif[/img] по другим пользователям тоже проскакивает [/quote]поправил
" цитировать
  • Стаж: 2167 дня(ей)
  • Рейтинг: +354

и это мы не платим за форум, чтобы так ТПС реагировал на замечания и развивался и это при том, что ТПСу мы платим.

07 марта 2016 12:35:41 #288
и это мы не платим за форум, чтобы так ТПС реагировал на замечания и развивался и это при том, что ТПСу мы платим.
" цитировать
  • Стаж: 2278 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Часто злітає авторизація. Давніше, здається трималась постійно, або принаймні дуже довго (більше тижня?) а зараз злітає через кілька годин після авторизації

08 марта 2016 12:07:56 #289
Часто злітає авторизація. Давніше, здається трималась постійно, або принаймні дуже довго (більше тижня?) а зараз злітає через кілька годин після авторизації
" цитировать
  • Стаж: 2278 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

в загальному чаті не відображаються тексти повідомлень: http://grabilla.com/06308-60671276-a899-4497-b5cd-af149e3eaab5.png

08 марта 2016 12:11:32 #290
в загальному чаті не відображаються тексти повідомлень: http://grabilla.com/06308-60671276-a899-4497-b5cd-af149e3eaab5.png
" цитировать
  • Стаж: 1286 дня(ей)

З авторизацією взагалі є проблеми. Я додавав вчора свій номер телефону. Після чого сьогодні мені при авторизації каже Bad Credentials

Захисний код сам собою не оновлюється (картинка стара, а система очікує вже якийсь новий, якого я не бачу, доводиться оновлювати вручну).
Далі пробую відновити пароль на свою пошту, і там з захисним кодом взагалі халепа

От довелось тимчасовий екаунт створити щоб написати про проблему (Login: Serge)

08 марта 2016 12:57:18 #291
З авторизацією взагалі є проблеми. Я додавав вчора свій номер телефону. Після чого сьогодні мені при авторизації каже Bad Credentials Захисний код сам собою не оновлюється (картинка стара, а система очікує вже якийсь новий, якого я не бачу, доводиться оновлювати вручну). Далі пробую відновити пароль на свою пошту, і там з захисним кодом взагалі халепа От довелось тимчасовий екаунт створити щоб написати про проблему (Login: Serge) [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/1961.png[/img] [img align=left width=150]http://forum-vidpochynok.com/forum_uploads/1962.png[/img]
" цитировать

templogin:

З авторизацією взагалі є проблеми. Я додавав вчора свій номер телефону. Після чого сьогодні мені при авторизації каже Bad Credentials

Захисний код сам собою не оновлюється (картинка стара, а система очікує вже якийсь новий, якого я не бачу, доводиться оновлювати вручну).
Далі пробую відновити пароль на свою пошту, і там з захисним кодом взагалі халепа

Проблеми пофіксив, на captcha кеш прибрав, також відновлення пароля виправив, перевірив, лист надходить, в кабінет по лінку перейти можна

08 марта 2016 13:54:07 #292
[b][color=#2B4157;]templogin[/color][/b]:[quote]З авторизацією взагалі є проблеми. Я додавав вчора свій номер телефону. Після чого сьогодні мені при авторизації каже Bad Credentials Захисний код сам собою не оновлюється (картинка стара, а система очікує вже якийсь новий, якого я не бачу, доводиться оновлювати вручну). Далі пробую відновити пароль на свою пошту, і там з захисним кодом взагалі халепа От довелось тимчасовий екаунт створити щоб написати про проблему (Login: Serge)[/quote]Проблеми пофіксив, на captcha кеш прибрав, також відновлення пароля виправив, перевірив, лист надходить, в кабінет по лінку перейти можна
" цитировать

dart:

стандартний час сесії 24 хвилини, не пам'ятаю щоб раніше я його збільшував, можливо зміню, але пізніше

08 марта 2016 13:57:01 #293
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Часто злітає авторизація. Давніше, здається трималась постійно, або принаймні дуже довго (більше тижня?) а зараз злітає через кілька годин після авторизації [/quote]стандартний час сесії 24 хвилини, не пам'ятаю щоб раніше я його збільшував, можливо зміню, але пізніше
" цитировать

dart:

виправив
http://forum-vidpochynok.com/branch/general-issues/topic/74/page/21

08 марта 2016 18:01:25 #294
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]в загальному чаті не відображаються тексти повідомлень: http://grabilla.com/06308-60671276-a899-4497-b5cd-af149e3eaab5.png [/quote]виправив [url=http://forum-vidpochynok.com/branch/general-issues/topic/74/page/21]http://forum-vidpochynok.com/branch/general-issues/topic/74/page/21[/url]
" цитировать
  • Стаж: 1286 дня(ей)

vasyl:

templogin:

Проблеми пофіксив, на captcha кеш прибрав, також відновлення пароля виправив, перевірив, лист надходить, в кабінет по лінку перейти можна

відновлення пароля працює, але не до кінця вірно: Встановити новий пароль через кабінет не виходить. По лінку з пошти попадаю в кабінет, ввожу новий пароль (copy/paste з блокнота), зберігаю, пробую зайти з іншого браузера використовуючи пароль з кліпборду, а у відповідь: "Неправильные логин или пароль"

09 марта 2016 18:13:01 #295
[b][color=#2B4157;]vasyl[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]templogin[/color][/b]: [quote]З авторизацією взагалі є проблеми. Я додавав вчора свій номер телефону. Після чого сьогодні мені при авторизації каже Bad Credentials Захисний код сам собою не оновлюється (картинка стара, а система очікує вже якийсь новий, якого я не бачу, доводиться оновлювати вручну). Далі пробую відновити пароль на свою пошту, і там з захисним кодом взагалі халепа От довелось тимчасовий екаунт створити щоб написати про проблему (Login: Serge)[/quote]Проблеми пофіксив, на captcha кеш прибрав, також відновлення пароля виправив, перевірив, лист надходить, в кабінет по лінку перейти можна [/quote]відновлення пароля працює, але не до кінця вірно: Встановити новий пароль через кабінет не виходить. По лінку з пошти попадаю в кабінет, ввожу новий пароль (copy/paste з блокнота), зберігаю, пробую зайти з іншого браузера використовуючи пароль з кліпборду, а у відповідь: "Неправильные логин или пароль"
" цитировать

templogin:

відновлення пароля працює, але не до кінця вірно: Встановити новий пароль через кабінет не виходить. По лінку з пошти попадаю в кабінет, ввожу новий пароль (copy/paste з блокнота), зберігаю, пробую зайти з іншого браузера використовуючи пароль з кліпборду, а у відповідь: "Неправильные логин или пароль"

так, дійсно, була проблема, виправив, тепер пароль у кабінеті змінюється правильно

09 марта 2016 21:22:54 #296
[b][color=#2B4157;]templogin[/color][/b]: [quote]відновлення пароля працює, але не до кінця вірно: Встановити новий пароль через кабінет не виходить. По лінку з пошти попадаю в кабінет, ввожу новий пароль (copy/paste з блокнота), зберігаю, пробую зайти з іншого браузера використовуючи пароль з кліпборду, а у відповідь: "Неправильные логин или пароль" [/quote]так, дійсно, була проблема, виправив, тепер пароль у кабінеті змінюється правильно
" цитировать
  • Стаж: 1671 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Якось сайт почав сильно тормозити при старті. Вроді вже все промалювалось, але після цього трохи аж підвисає весь браузер. Особливо це відчутно на смартфоні

10 марта 2016 21:16:12 #297
Якось сайт почав сильно тормозити при старті. Вроді вже все промалювалось, але після цього трохи аж підвисає весь браузер. Особливо це відчутно на смартфоні
" цитировать

Serge:

заходжу під різними браузерами та смартфонами, жодних підвисань не помітив, проблема є ще наявною?

11 марта 2016 08:34:13 #298
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]Якось сайт почав сильно тормозити при старті. Вроді вже все промалювалось, але після цього трохи аж підвисає весь браузер. Особливо це відчутно на смартфоні [/quote]заходжу під різними браузерами та смартфонами, жодних підвисань не помітив, проблема є ще наявною?
" цитировать
  • Стаж: 1671 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

vasyl:

Serge:

заходжу під різними браузерами та смартфонами, жодних підвисань не помітив, проблема є ще наявною?

Так. Виглядає це наступним чином: відкриваєте сторінку на смартфоні (я пробував на HTC One, браузер Chrome).. Вже видно всі пункти і здається, що все завантажено... Клікаєте лінк, а виявляється що вся сторінка висить певний час, потім все з'їжає десь на цілу текстову стрічку вниз (і вибирається сусідній лінк)... і тільки тоді відкривається лінк (не той, на який натиснули)... Якщо ж дочекатися кілька секунд після повного завантаження - то сторінка також зіскроллюється, але тоді без проблем відкривається обраний вами лінк. зависання в момент натискання лінку залишається. Це легше відтворюється якщо з основної сторінки відкрити кілька лінків в сусідніх вкладках (тоді зависання більш відчутні). При цьому на інших сайтах такої проблеми нема - і все бігає нормально

11 марта 2016 14:23:16 #299
[b][color=#2B4157;]vasyl[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Якось сайт почав сильно тормозити при старті. Вроді вже все промалювалось, але після цього трохи аж підвисає весь браузер. Особливо це відчутно на смартфоні [/quote]заходжу під різними браузерами та смартфонами, жодних підвисань не помітив, проблема є ще наявною? [/quote]Так. Виглядає це наступним чином: відкриваєте сторінку на смартфоні (я пробував на HTC One, браузер Chrome).. Вже видно всі пункти і здається, що все завантажено... Клікаєте лінк, а виявляється що вся сторінка висить певний час, потім все з'їжає десь на цілу текстову стрічку вниз (і вибирається сусідній лінк)... і тільки тоді відкривається лінк (не той, на який натиснули)... Якщо ж дочекатися кілька секунд після повного завантаження - то сторінка також зіскроллюється, але тоді без проблем відкривається обраний вами лінк. зависання в момент натискання лінку залишається. Це легше відтворюється якщо з основної сторінки відкрити кілька лінків в сусідніх вкладках (тоді зависання більш відчутні). При цьому на інших сайтах такої проблеми нема - і все бігає нормально
" цитировать
  • Стаж: 1785 дня(ей)
  • Рейтинг: +28

тоже испытываю похожие проблемы, описанные выше, у меня открывается главная страница довольно быстро, но не могу никуда нажать, возможно надо долго ждать, в последнее время не дожидаюсь. moto g + chrome

11 марта 2016 18:40:50 #301
тоже испытываю похожие проблемы, описанные выше, у меня открывается главная страница довольно быстро, но не могу никуда нажать, возможно надо долго ждать, в последнее время не дожидаюсь. moto g + chrome
" цитировать