Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Доска жалоб и предложений
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1617 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Данная тема предназначена для жалоб и предложений по улучшению работы форума.

17 ноября 2018 00:44:50
  • Стаж: 2097 дня(ей)
  • Рейтинг: +68

ksa:

Пропоную зробити форум повністю закритим, тільки для мешканців ЖК. з попередньою реєстрацією, з підтвердженням ідентифікацією особистості.

Крім мешканців, форумом також користуються:
- інвестори (зараз їх вже не багато, але вони ще є)
- представники сервісних служб Боссервіс, ЖЕК / ОСББ і т.д.
- продавці / покупці квартир і т.д.
тому робити форум закритим не зовсім доцільно, я розумію, що Вам цікаво знати знати з ким Ви спілкуєтеся насправді, але не всі жителі ЖК хочуть бути відкритими, і думаю неправильно обмежити їх право на анонімність

dart:

Якщо це для голосувань, то достатньо ввести поняття "перевірений інвестор/власник", яке видаватиметься тим, хто підтвердив свою ідентичність. Такі люди могли б, наприклад, брати участь в офіційних голосуваннях і бачити більше реєстраційної інформації про інших учасників форуму

що стосується голосування тільки жителями, то така можливість вже є, на сторінці "Голосування" ви можете детально про це почитати,
при голосуванні жителями, голосують тільки ті хто вказав номер будинку і квартиру і можна побачити детальну статистику

tuffik:

А от ідентифікацію якщо і не робити примусовою, то хоча б не світити дані тих, хто ідентифікувався аж до квартири, тим, хто не ідентифікував свою квартиру. Наприклад, якщо ти не ввів ні будинку, ні квартири, то не бачиш навіть будинку інших користувачів

в принципі це можна зробити, але на сьогодні це неактуально, адже голосувань ніяких ще не було, і якщо хтось не хоче світити номером квартири то він може її не вказувати

на даному етапі, можна зробити наступне, ввести поняття "перевіреного жителя" (поруч з аватаркой буде значок "Верифікований мешканець") і коли таких акаунтів назбирається хоча б 20% від жителів ЖК, можна буде якось обмежувати права на публікацію неперевіреними користувачами форуму або надавати верифiкованим мешканцям додатковi переваги, єдине питання яку оптимальну процедуру для перевірки використовувати

26 мая 2015 17:32:52 #151
[b][color=#2B4157;]ksa[/color][/b]:[quote]Пропоную зробити форум повністю закритим, тільки для мешканців ЖК. з попередньою реєстрацією, з підтвердженням ідентифікацією особистості. [/quote]Крім мешканців, форумом також користуються: - інвестори (зараз їх вже не багато, але вони ще є) - представники сервісних служб Боссервіс, ЖЕК / ОСББ і т.д. - продавці / покупці квартир і т.д. тому робити форум закритим не зовсім доцільно, я розумію, що Вам цікаво знати знати з ким Ви спілкуєтеся насправді, але не всі жителі ЖК хочуть бути відкритими, і думаю неправильно обмежити їх право на анонімність [b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Якщо це для голосувань, то достатньо ввести поняття "перевірений інвестор/власник", яке видаватиметься тим, хто підтвердив свою ідентичність. Такі люди могли б, наприклад, брати участь в офіційних голосуваннях і бачити більше реєстраційної інформації про інших учасників форуму [/quote]що стосується голосування тільки жителями, то така можливість вже є, на сторінці "Голосування" ви можете детально про це почитати, при голосуванні жителями, голосують тільки ті хто вказав номер будинку і квартиру і можна побачити детальну статистику [b][color=#2B4157;]tuffik[/color][/b]: [quote] А от ідентифікацію якщо і не робити примусовою, то хоча б не світити дані тих, хто ідентифікувався аж до квартири, тим, хто не ідентифікував свою квартиру. Наприклад, якщо ти не ввів ні будинку, ні квартири, то не бачиш навіть будинку інших користувачів[/quote]в принципі це можна зробити, але на сьогодні це неактуально, адже голосувань ніяких ще не було, і якщо хтось не хоче світити номером квартири то він може її не вказувати на даному етапі, можна зробити наступне, ввести поняття "перевіреного жителя" (поруч з аватаркой буде значок "Верифікований мешканець") і коли таких акаунтів назбирається хоча б 20% від жителів ЖК, можна буде якось обмежувати права на публікацію неперевіреними користувачами форуму або надавати верифiкованим мешканцям додатковi переваги, єдине питання яку оптимальну процедуру для перевірки використовувати
" цитировать
  • Стаж: 1984 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

vasyl:

на даному етапі, можна зробити наступне, ввести поняття "перевіреного жителя" (поруч з аватаркой буде значок "Верифікований мешканець") і коли таких акаунтів назбирається хоча б 20% від жителів ЖК, можна буде якось обмежувати права на публікацію неперевіреними користувачами форуму або надавати верифiкованим мешканцям додатковi переваги, єдине питання яку оптимальну процедуру для перевірки використовувати

Отличная идея +1

27 мая 2015 12:04:16 #152
[b][color=#2B4157;]vasyl[/color][/b]:[quote]на даному етапі, можна зробити наступне, ввести поняття "перевіреного жителя" (поруч з аватаркой буде значок "Верифікований мешканець") і коли таких акаунтів назбирається хоча б 20% від жителів ЖК, можна буде якось обмежувати права на публікацію неперевіреними користувачами форуму або надавати верифiкованим мешканцям додатковi переваги, єдине питання яку оптимальну процедуру для перевірки використовувати [/quote]Отличная идея +1
" цитировать

Предложение: завести раздел Справочник в котором будут собраны полезные номера телефонов(ЖЭК, охрана, аварийная, лифтовая служба и т.д.).

03 июня 2015 17:54:42 #153
Предложение: завести раздел [i]Справочник [/i]в котором будут собраны полезные номера телефонов(ЖЭК, охрана, аварийная, лифтовая служба и т.д.).
" цитировать

Alexanders:

Предложение: завести раздел Справочник в котором будут собраны полезные номера телефонов(ЖЭК, охрана, аварийная, лифтовая служба и т.д.).

можно, хорошая идея,
можно как раздел, а можно и в виде отдельной страницы
в разделе каждый может создавать свои темы, но поиск нужных контактов, если сообщений будет много, усложнится
на отдельной странице все будет компактно и более удобно, а добавление можно реализовать
сделаю в ближайшее время

04 июня 2015 13:37:18 #154
[b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]:[quote]Предложение: завести раздел [i]Справочник [/i]в котором будут собраны полезные номера телефонов(ЖЭК, охрана, аварийная, лифтовая служба и т.д.). [/quote]можно, хорошая идея, можно как раздел, а можно и в виде отдельной страницы в разделе каждый может создавать свои темы, но поиск нужных контактов, если сообщений будет много, усложнится на отдельной странице все будет компактно и более удобно, а добавление можно реализовать сделаю в ближайшее время
" цитировать

Мне кажется отдельной страницой удобней. Главная задача оперативно найти номер телефона. С множеством тем будет малоудобно.

05 июня 2015 12:05:51 #155
Мне кажется отдельной страницой удобней. Главная задача оперативно найти номер телефона. С множеством тем будет малоудобно.
" цитировать
  • Стаж: 1259 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

У одной у меня не работает личка и куча кнопок, если заходить через ИЭ?

17 июня 2015 15:45:30 #156
" цитировать

Просто Коко Джамбо:

возможно у вас отключен javascript, попробуйте в другом браузере, если проблема та же, пишите

17 июня 2015 21:16:29 #157
[b][color=#2B4157;]Просто Коко Джамбо[/color][/b]:[quote]У одной у меня не работает личка и куча кнопок, если заходить через ИЭ? [/quote]возможно у вас отключен javascript, попробуйте в другом браузере, если проблема та же, пишите
" цитировать
  • Стаж: 1368 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Пропали індикатори "new" біля тем, оновлення яких я не читав (перевіряв в хромі та в файєрфоксі)
чи можна їх якось повернути назад? Дякую

19 июня 2015 02:48:12 #158
Пропали індикатори "new" біля тем, оновлення яких я не читав (перевіряв в хромі та в файєрфоксі) чи можна їх якось повернути назад? Дякую
" цитировать

Serge:

Пропали індикатори "new" біля тем, оновлення яких я не читав (перевіряв в хромі та в файєрфоксі)

я їх прибрав 3 тижні тому, подумав, що достатньо буде сторінки "Последние сообщения", хоча можу повернути, зараз готую нові сторінки "Статусы" (перелік статусів користувачів та їх можливості) та "Справочник" (контакти сервісних служб), на протязі 2 тижнів точно закінчу тоді і відновлю маркери що підсвічуються

19 июня 2015 08:15:42 #159
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]Пропали індикатори "new" біля тем, оновлення яких я не читав (перевіряв в хромі та в файєрфоксі) чи можна їх якось повернути назад? Дякую[/quote]я їх прибрав 3 тижні тому, подумав, що достатньо буде сторінки "Последние сообщения", хоча можу повернути, зараз готую нові сторінки "Статусы" (перелік статусів користувачів та їх можливості) та "Справочник" (контакти сервісних служб), на протязі 2 тижнів точно закінчу тоді і відновлю маркери що підсвічуються
" цитировать
  • Стаж: 1693 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

vasyl:

Serge:

я їх прибрав 3 тижні тому, подумав, що достатньо буде сторінки "Последние сообщения", хоча можу повернути, зараз готую нові сторінки "Статусы" (перелік статусів користувачів та їх можливості) та "Справочник" (контакти сервісних служб), на протязі 2 тижнів точно закінчу тоді і відновлю маркери що підсвічуються

Краще б залишити.

19 июня 2015 23:36:01 #160
[b][color=#2B4157;]vasyl[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]: [quote]Пропали індикатори "new" біля тем, оновлення яких я не читав (перевіряв в хромі та в файєрфоксі) чи можна їх якось повернути назад? Дякую[/quote]я їх прибрав 3 тижні тому, подумав, що достатньо буде сторінки "Последние сообщения", хоча можу повернути, зараз готую нові сторінки "Статусы" (перелік статусів користувачів та їх можливості) та "Справочник" (контакти сервісних служб), на протязі 2 тижнів точно закінчу тоді і відновлю маркери що підсвічуються [/quote] Краще б залишити.
" цитировать
  • Стаж: 1483 дня(ей)
  • Рейтинг: +28

логинюсь по фб, в топ 5 последних тем не показывается мой ник

25 июня 2015 11:17:17 #161
логинюсь по фб, в топ 5 последних тем не показывается мой ник [img align=left width=150]http://i.snag.gy/GxU8Y.jpg[/img]
" цитировать

maksym.legion:

ваш логин очень длинный, длинные логины не влезают по ширине в колонку и поэтому не отображаются

25 июня 2015 15:56:33 #162
[b][color=#2B4157;]maksym.legion[/color][/b]:[quote]логинюсь по фб, в топ 5 последних тем не показывается мой ник [/quote]ваш логин очень длинный, длинные логины не влезают по ширине в колонку и поэтому не отображаются
" цитировать
  • Стаж: 1368 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

vasyl:

maksym.legion:

ваш логин очень длинный, длинные логины не влезают по ширине в колонку и поэтому не отображаются

Так обрубуйте такі ніки стандартним звичним шляхом: з символом" …" ;)

25 июня 2015 16:59:11 #163
[b][color=#2B4157;]vasyl[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]maksym.legion[/color][/b]: [quote]логинюсь по фб, в топ 5 последних тем не показывается мой ник [/quote]ваш логин очень длинный, длинные логины не влезают по ширине в колонку и поэтому не отображаются [/quote] Так обрубуйте такі ніки стандартним звичним шляхом: з символом" …" ;) [/div]
" цитировать

Serge:

Так обрубуйте такі ніки стандартним звичним шляхом: з символом" …" ;)

так i зробимо

25 июня 2015 17:19:45 #164
[b][color=#2B4157;]Serge[/color][/b]:[quote]Так обрубуйте такі ніки стандартним звичним шляхом: з символом" …" ;) [/quote]так i зробимо
" цитировать

внiс правки:
- тепер довгi логiни обрiзає iз "..."
- пiсля публiкацiї повiдомлення, зробив скролiнг до тексту повiдомлення
- у списку останнiх записiв також вiдображаються повiдомлення iз чату
у планах та розробцi:
- сторiнка "Статусы"
- сторiнка "Справочник"

25 июня 2015 18:26:48 #165
внiс правки: - тепер довгi логiни обрiзає iз "..." - пiсля публiкацiї повiдомлення, зробив скролiнг до тексту повiдомлення - у списку останнiх записiв також вiдображаються повiдомлення iз чату у планах та розробцi: - сторiнка "Статусы" - сторiнка "Справочник"
" цитировать