Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Ход строительства.Новости .
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1541 дня(ей)
  • Рейтинг: +16

ivaniv:

stetolik:

Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день.

А про якого експерта йде мова? Розпишіть детальніше і для чого об'єднуватися в групи, щоб провести контроль за належним виконанням робіт?Я--за. т.к во время подписания акта вряд ли вам дадут возможность (по времени)-все детально осмотреть..

20 мая 2015 20:44:05 #91
[b][color=#2B4157;]ivaniv[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]: [quote]Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день. [/quote] А про якого експерта йде мова? Розпишіть детальніше і для чого об'єднуватися в групи, щоб провести контроль за належним виконанням робіт?Я--за. т.к во время подписания акта вряд ли вам дадут возможность (по времени)-все детально осмотреть.. [/quote]
" цитировать

stetolik:

Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день.

Если никто не хочет--давайте будем с вами объединяться,т.к экспетру это тоже будет выгодно--обслужить неск. чел. сразу..

20 мая 2015 20:45:31 #92
[b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]:[quote]Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день. [/quote] Если никто не хочет--давайте будем с вами объединяться,т.к экспетру это тоже будет выгодно--обслужить неск. чел. сразу..
" цитировать

ivaniv:

stetolik:

А про якого експерта йде мова? Розпишіть детальніше і для чого об'єднуватися в групи, щоб провести контроль за належним виконанням робіт?

Да.

20 мая 2015 20:50:01 #93
[b][color=#2B4157;]ivaniv[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]: [quote]Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день. [/quote] А про якого експерта йде мова? Розпишіть детальніше і для чого об'єднуватися в групи, щоб провести контроль за належним виконанням робіт? [/quote] Да.
" цитировать

Александр:

stetolik:

а зачем он нужен ? для составления дефектного акта ?

Почему дефектного???Вот как раз без специалиста у нас и могут быть дефектные окна...Если в смысле на наличие дефектов--то ДА.

20 мая 2015 20:51:10 #94
[b][color=#2B4157;]Александр[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]: [quote]Я з 8-ого будинку! Наші сусіди, які вже шасливо живуть в ЖК дали контакти людини яка може виступити в якості експерта. Пропоную для зниження вартості його послуг та контролю щодо виконання робіт забудовником організуватися з власниками в групи. Думаю при правильному підході можна буде проконтролювати 4-5 квартир в день. [/quote] а зачем он нужен ? для составления дефектного акта ? [/quote] Почему дефектного???Вот как раз без специалиста у нас и могут быть дефектные окна...Если в смысле на наличие дефектов--то ДА.
" цитировать
  • Стаж: 1238 дня(ей)
  • Рейтинг: +2

Все дуже просто. Забудовник бере на себе відповідальність щодо виконання якісних будівельних робіт у ваших квартирах. Після здачі будинків в експлуатацію, перед підписання договору заходу на ремонт та отриманням прав власності, відбувається вами прийомка житла. Складається акт всіх можливих недоліків які були допущені були будівельникам згідно якого відбувається їхнє усунення.

20 мая 2015 23:34:00 #95
Все дуже просто. Забудовник бере на себе відповідальність щодо виконання якісних будівельних робіт у ваших квартирах. Після здачі будинків в експлуатацію, перед підписання договору заходу на ремонт та отриманням прав власності, відбувається вами прийомка житла. Складається акт всіх можливих недоліків які були допущені були будівельникам згідно якого відбувається їхнє усунення.
" цитировать
  • Стаж: 1492 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

какая стоимость услуг этого эксперта ? и какая у него квалификация ( подтверждение что он эксперт ) ?

21 мая 2015 11:06:06 #96
какая стоимость услуг этого эксперта ? и какая у него квалификация ( подтверждение что он эксперт ) ?
" цитировать

Мені дав його контакти один з жителів ЖК. Сказали, що в нього серйозний досвід і стаж проведення будівельної експертизи, також він допоміг виграти суд в Столиці одній з власниць(інвесторів). Сьогодні постараюся з ним зв'язатися і запитати вартість його послуг і чи буде вона змінюватися в залежності від кількості бажаючих ними скористуватися.

21 мая 2015 11:56:10 #97
Мені дав його контакти один з жителів ЖК. Сказали, що в нього серйозний досвід і стаж проведення будівельної експертизи, також він допоміг виграти суд в Столиці одній з власниць(інвесторів). Сьогодні постараюся з ним зв'язатися і запитати вартість його послуг і чи буде вона змінюватися в залежності від кількості бажаючих ними скористуватися.
" цитировать
  • Стаж: 1424 дня(ей)
  • Рейтинг: +28

stetolik, отпишите, пожалуйста, тут что вы узнали

21 мая 2015 19:03:14 #98
[b]stetolik[/b], отпишите, пожалуйста, тут что вы узнали
" цитировать

stetolik:

Насколько я понимаю--если мы подписали акт приема--значит претензий уже не сможем предъявить.т.е как бы согласны со всеми недостатками....Или не так??

21 мая 2015 20:24:23 #99
[b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]:[quote]Все дуже просто. Забудовник бере на себе відповідальність щодо виконання якісних будівельних робіт у ваших квартирах. Після здачі будинків в експлуатацію, перед підписання договору заходу на ремонт та отриманням прав власності, відбувається вами прийомка житла. Складається акт всіх можливих недоліків які були допущені були будівельникам згідно якого відбувається їхнє усунення. [/quote] Насколько я понимаю--если мы подписали акт приема--значит претензий уже не сможем предъявить.т.е как бы согласны со всеми недостатками....Или не так??
" цитировать

Kepten:

stetolik:

Насколько я понимаю--если мы подписали акт приема--значит претензий уже не сможем предъявить.т.е как бы согласны со всеми недостатками....Или не так??

Ви все правильно зрозуміли! Після того як Ви вказуєте на недоліки у них є 1 місяць щоб їх виправити, тому краще зачекати!

22 мая 2015 17:25:13 #100
[b][color=#2B4157;]Kepten[/color][/b]: [quote][b][color=#2B4157;]stetolik[/color][/b]: [quote]Все дуже просто. Забудовник бере на себе відповідальність щодо виконання якісних будівельних робіт у ваших квартирах. Після здачі будинків в експлуатацію, перед підписання договору заходу на ремонт та отриманням прав власності, відбувається вами прийомка житла. Складається акт всіх можливих недоліків які були допущені були будівельникам згідно якого відбувається їхнє усунення. [/quote] Насколько я понимаю--если мы подписали акт приема--значит претензий уже не сможем предъявить.т.е как бы согласны со всеми недостатками....Или не так??[/quote]Ви все правильно зрозуміли! Після того як Ви вказуєте на недоліки у них є 1 місяць щоб їх виправити, тому краще зачекати!
" цитировать
  • Стаж: 1500 дня(ей)
  • Рейтинг: +59

Новость с оф сайта:

Шановні інвестори будинків №7 та №8!
Отримано сертифікат, підтверджуючий готовність будинків до експлуатації.
Повідомляємо, що для заходу на ремонт необхідно підписати комендантський акт.
Попередній запис на підпис проходить у ЖЕК за телефоном: 067-481-33-87.
Часи роботи: пн-пт - 9.00-18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00
З повагою, SG

30 мая 2015 12:07:01 #101
Новость с оф сайта: Шановні інвестори будинків №7 та №8! Отримано сертифікат, підтверджуючий готовність будинків до експлуатації. Повідомляємо, що для заходу на ремонт необхідно підписати комендантський акт. Попередній запис на підпис проходить у ЖЕК за телефоном: 067-481-33-87. Часи роботи: пн-пт - 9.00-18.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00 З повагою, SG
" цитировать
  • Стаж: 1309 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

Судячи з сертифікату, будинкам відразу присвоїли поштові адреси: Петрицького 19А, та Петрицького 21А

01 июня 2015 04:11:01 #102
Судячи з сертифікату, будинкам відразу присвоїли поштові адреси: Петрицького 19А, та Петрицького 21А
" цитировать
  • Стаж: 1209 дня(ей)

Сьогодні телефонував в ЖЕК відносно підписання акту. Сказали, що акти ще не підписують, оскільки відсутня вода. Порадили зателефонувати в кінці тижня або на наступному, можливов вода з'явиться....

02 июня 2015 10:08:09 #103
Сьогодні телефонував в ЖЕК відносно підписання акту. Сказали, що акти ще не підписують, оскільки відсутня вода. Порадили зателефонувати в кінці тижня або на наступному, можливов вода з'явиться....
" цитировать
  • Стаж: 1558 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

тоже только звонил в ЖЭК, ждём воду..

02 июня 2015 10:25:27 #104
тоже только звонил в ЖЭК, ждём воду..
" цитировать

Народ, поділіться проектом кухні! Цікаво як ви зробили)

04 июня 2015 15:58:34 #105
Народ, поділіться проектом кухні! Цікаво як ви зробили)
" цитировать