Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Озеленення прибудинкової території
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2320 дня(ей)
  • Рейтинг: +24

Сусіди, доброго дня.

Звертаю Вашу увагу, що на стійці консьєржів розміщені інформаційні матеріали по озелененню прибудинкової території. Просимо ознайомитися та проголосувати за один з варіантів. Голосування триває до 15 серпня.

З повагою, правління ОСББ

14 июля 2016 13:21:16 #1
Сусіди, доброго дня. Звертаю Вашу увагу, що на стійці консьєржів розміщені інформаційні матеріали по озелененню прибудинкової території. Просимо ознайомитися та проголосувати за один з варіантів. Голосування триває до 15 серпня. З повагою, правління ОСББ
" цитировать
  • Стаж: 878 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Bober:

Сусіди, доброго дня.

Звертаю Вашу увагу, що на стійці консьєржів розміщені інформаційні матеріали по озелененню прибудинкової території будинку см. на сайт. Просимо ознайомитися та проголосувати за один з варіантів. Голосування триває до 15 серпня.

З повагою, правління ОСББ


дякую!

21 августа 2018 17:14:48 #2
[b][color=#2B4157;]Bober[/color][/b]:[quote]Сусіди, доброго дня. Звертаю Вашу увагу, що на стійці консьєржів розміщені інформаційні матеріали по озелененню прибудинкової території будинку [url=https://lorashen.ua/publication/ozelenenie-doma/]см.[/url] на сайт. Просимо ознайомитися та проголосувати за один з варіантів. Голосування триває до 15 серпня. З повагою, правління ОСББ [/quote] дякую!
" цитировать