Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Установчі збори ОСББ
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2322 дня(ей)
  • Рейтинг: +24

Оголошення про проведення установчих зборів
об′єднання співвласників багатоквартирного будинку

Шановні власники квартир та нежитлових приміщень будинку №23А по вул.А.Петрицького у м.Київ!

Повідомляємо Вам про те, що 16 червня 2016 року о 19 годині 30 хвилин за адресою м.Київ, вул. А.Петрицького, 23А відбудуться установчі збори об′єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м.Київ, вул.А.Петрицького, 23А.

Порядок денний (перелік питань, що виносяться на голосування):
1. Вибори голови та секретаря установчих зборів ОСББ.
2. Створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м.Київ, вул.А.Петрицького 23А (далі - ОСББ) та затвердження його назви ОСББ «Петрицького, 23А».
3. Затвердження Статуту ОСББ.
4. Обрання членів правління ОСББ.
5. Обрання членів ревізійної комісії ОСББ
6. Надання повноважень представнику установчих зборів на здійснення всіх дій, необхідних для державної реєстрації ОСББ

Збори проводяться з ініціативи ініціативної групи в складі:
1.Мартинов Дмитро Вячеславович, власник квартири № 64;
2.Харина Олена Анатоліївна, власник квартири № 119;
3.Бадлюк Оксана Леонівна, власник квартири № 108;
4.Воробйова Антоніна Володимирівна, власник квартири № 91;
5.Лобань Дмитро Миколайович, власник квартири №98.

З проектом Статуту Ви можете ознайомитись на сайті http://forum-vidpochynok.com/documents , а також отримати в паперовому вигляді у консьєржа.

У разі неможливості бути присутнім в зазначений час Ви можете оформити довіреність на представлення Ваших інтересів на вищезазначених Зборах.

Власникам або їх уповноваженим представникам обов’язково мати при собі паспорт (або інше посвідчення) та документ на право власності (свідоцтво, договір купівлі-продажу або інше).

З повагою,
ініціативна група.

26 мая 2016 12:41:04 #1
[b]Оголошення про проведення установчих зборів об′єднання співвласників багатоквартирного будинку[/b] Шановні власники квартир та нежитлових приміщень будинку №23А по вул.А.Петрицького у м.Київ! Повідомляємо Вам про те, що [b][u]16 червня 2016 року о 19 годині 30 хвилин [/u][/b]за адресою м.Київ, вул. А.Петрицького, 23А відбудуться установчі збори об′єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м.Київ, вул.А.Петрицького, 23А. Порядок денний (перелік питань, що виносяться на голосування): 1. Вибори голови та секретаря установчих зборів ОСББ. 2. Створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: м.Київ, вул.А.Петрицького 23А (далі - ОСББ) та затвердження його назви ОСББ «Петрицького, 23А». 3. Затвердження Статуту ОСББ. 4. Обрання членів правління ОСББ. 5. Обрання членів ревізійної комісії ОСББ 6. Надання повноважень представнику установчих зборів на здійснення всіх дій, необхідних для державної реєстрації ОСББ Збори проводяться з ініціативи ініціативної групи в складі: 1.Мартинов Дмитро Вячеславович, власник квартири № 64; 2.Харина Олена Анатоліївна, власник квартири № 119; 3.Бадлюк Оксана Леонівна, власник квартири № 108; 4.Воробйова Антоніна Володимирівна, власник квартири № 91; 5.Лобань Дмитро Миколайович, власник квартири №98. З проектом Статуту Ви можете ознайомитись на сайті http://forum-vidpochynok.com/documents , а також отримати в паперовому вигляді у консьєржа. У разі неможливості бути присутнім в зазначений час Ви можете оформити довіреність на представлення Ваших інтересів на вищезазначених Зборах. Власникам або їх уповноваженим представникам обов’язково мати при собі паспорт (або інше посвідчення) та документ на право власності (свідоцтво, договір купівлі-продажу або інше). З повагою, ініціативна група.
" цитировать
  • Стаж: 2412 дня(ей)
  • Рейтинг: +12

По моему все должны быть уводомлены под роспись?

26 мая 2016 18:08:17 #2
По моему все должны быть уводомлены под роспись?
" цитировать
  • Стаж: 2305 дня(ей)
  • Рейтинг: +11

Планирую вынести на обсуждение вопрос самовольной высадки огорода под окнами дома.

26 мая 2016 19:19:46 #3
Планирую вынести на обсуждение вопрос самовольной высадки огорода под окнами дома.
" цитировать
  • Стаж: 2890 дня(ей)
  • Рейтинг: +68

на сторінці "Документы" опубліковано статут будинку 23-A
Статут по ОСББ (будинок 23А)

31 мая 2016 08:32:10 #4
на сторінці "[url=http://forum-vidpochynok.com/documents]Документы[/url]" опубліковано статут будинку 23-A [url=http://forum-vidpochynok.com/bundles/vidpochynok/docs/osbb/statut_23a.doc]Статут по ОСББ (будинок 23А)[/url]
" цитировать
  • Стаж: 1976 дня(ей)
  • Рейтинг: +63

- если кровные родственники будут представлять, можно без доверенности? (мама или сестра)
или
- можно ли в частном порядке 15го числа подписать нужные документы (или раньше)?

16го вечером присутствовать не почлучится а оформлять ноториальную доверенность .. да ну ладно

13 июня 2016 11:14:24 #5
- если кровные родственники будут представлять, можно без доверенности? (мама или сестра) или - можно ли в частном порядке 15го числа подписать нужные документы (или раньше)? 16го вечером присутствовать не почлучится а оформлять ноториальную доверенность .. да ну ладно
" цитировать