Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
IT community
Автор Список сообщений
  • Стаж: 1173 дня(ей)
  • Рейтинг: +14

+

14 марта 2016 19:48:22 #16
+
" цитировать
  • Стаж: 1183 дня(ей)
  • Рейтинг: +63

22 марта 2016 15:54:19 #17
[img align=left width=150]http://s01.yapfiles.ru/files/776059/gifkiparolrybamechhakeryvkino1027298.gif[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1214 дня(ей)
  • Рейтинг: +15

Саймон:

то є якісь ідеї для проектів?:)

давайте замутимо покриття віфі на території відпочинку, шолі :) ... можу зі свого вікна покрити дитячу площадку біля 15-А, і другий паркінг :) Комусь цікаво таке?:)

22 марта 2016 17:47:54 #18
[b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]:[quote][img align=left width=150]http://s01.yapfiles.ru/files/776059/gifkiparolrybamechhakeryvkino1027298.gif[/img] [/quote] то є якісь ідеї для проектів?:) давайте замутимо покриття віфі на території відпочинку, шолі :) ... можу зі свого вікна покрити дитячу площадку біля 15-А, і другий паркінг :) Комусь цікаво таке?:)
" цитировать
  • Стаж: 1984 дня(ей)
  • Рейтинг: +60

Android:

* Система бронирования спортивных площадок
* Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны

23 марта 2016 12:02:10 #19
[b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]:[quote]то є якісь ідеї для проектів?:) [/quote]* Система бронирования спортивных площадок * Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны
" цитировать

Alexanders:

* Система бронирования спортивных площадок
* Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны

уже є готові рішення

для списку жителів - просто контакти в андроід телефоні... якщо треба більш гнучко - є море аплікух контакт менеджерів на андроїді:)

про бронювання спорт майданчиків - теж є сервіси. Не памятаю точних назв, але якщо буде потреба то поресьорчу...

давайте ще, брейншторм :)

23 марта 2016 14:13:28 #20
[b][color=#2B4157;]Alexanders[/color][/b]: [quote]* Система бронирования спортивных площадок * Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны [/quote]уже є готові рішення для списку жителів - просто контакти в андроід телефоні... якщо треба більш гнучко - є море аплікух контакт менеджерів на андроїді:) про бронювання спорт майданчиків - теж є сервіси. Не памятаю точних назв, але якщо буде потреба то поресьорчу... давайте ще, брейншторм :)
" цитировать
  • Стаж: 1483 дня(ей)
  • Рейтинг: +28

система мониторинга парковки, чтобы можно было посмотреть на телефоне, где есть свободное место. о вот нашел видео https://www.youtube.com/watch?v=ypAg4PMEtso

23 марта 2016 15:38:06 #21
система мониторинга парковки, чтобы можно было посмотреть на телефоне, где есть свободное место. о вот нашел видео [url=https://www.youtube.com/watch?v=ypAg4PMEtso]https://www.youtube.com/watch?v=ypAg4PMEtso[/url]
" цитировать

Android:

уже є готові рішення

для списку жителів - просто контакти в андроід телефоні... якщо треба більш гнучко - є море аплікух контакт менеджерів на андроїді:)

про бронювання спорт майданчиків - теж є сервіси. Не памятаю точних назв, але якщо буде потреба то поресьорчу...

як синхронізувати контакти між всіма? продукція аппл? гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті?
сервіси згодні змінювати свій функціонал по нашому запиту?

24 марта 2016 00:14:08 #22
[b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]: [quote]уже є готові рішення для списку жителів - просто контакти в андроід телефоні... якщо треба більш гнучко - є море аплікух контакт менеджерів на андроїді:) про бронювання спорт майданчиків - теж є сервіси. Не памятаю точних назв, але якщо буде потреба то поресьорчу... давайте ще, брейншторм :) [/quote] як синхронізувати контакти між всіма? продукція аппл? гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті? сервіси згодні змінювати свій функціонал по нашому запиту?
" цитировать

badumts:

Android:

уже є готові рішення

як синхронізувати контакти між всіма? продукція аппл? гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті?

еее а є потреба шарити контакти усім?:) я думав питання в списку контактів для охорони... Для всіх зашарити можна через гугл докс. не бачу сенсу для цієї цілі писати окрему апу :)

продукція аппл?
WHAT? що ви мали наувазі?

гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті?
ні, але наскільки мені відомо це вже давно не просто джабер... а це має якесь відношення до теми шерінга контактів?

звісно ні. Питання в тому чи немає вже готового сервісу який вирішує наші запити.Щоб це зрозуміти треба спочатку сформувати і описати запит, зокрема для запиту "Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны" ІМХО повністю підходить стандартна звонілка на андроїді

24 марта 2016 09:45:02 #23
[b][color=#2B4157;]badumts[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]: [quote]уже є готові рішення для списку жителів - просто контакти в андроід телефоні... якщо треба більш гнучко - є море аплікух контакт менеджерів на андроїді:) про бронювання спорт майданчиків - теж є сервіси. Не памятаю точних назв, але якщо буде потреба то поресьорчу... давайте ще, брейншторм :) [/quote] як синхронізувати контакти між всіма? продукція аппл? гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті? сервіси згодні змінювати свій функціонал по нашому запиту? [/quote] еее а є потреба шарити контакти усім?:) я думав питання в списку контактів для охорони... Для всіх зашарити можна через гугл докс. не бачу сенсу для цієї цілі писати окрему апу :) продукція аппл? WHAT? що ви мали наувазі? гугл ще не прибив джаббер-чат у пошті? ні, але наскільки мені відомо це вже давно не просто джабер... а це має якесь відношення до теми шерінга контактів? сервіси згодні змінювати свій функціонал по нашому запиту? звісно ні. Питання в тому чи немає вже готового сервісу який вирішує наші запити.Щоб це зрозуміти треба спочатку сформувати і описати запит, зокрема для запиту "Система учета личных данных жителей с приложением на телефон для охраны" ІМХО повністю підходить стандартна звонілка на андроїді
" цитировать

Можно двигатся дальше. Система общения между жителями не имея их контактов, полу анонимно.
Например Вам не нравится припаркованный авто соседа. Посмотрели номер авто и на "портале" отправили сообщение имея только номер авто. При этом не нужно раскрывать детали контакта.
Можно придумать много чего.

24 марта 2016 12:09:32 #24
Можно двигатся дальше. Система общения между жителями не имея их контактов, полу анонимно. Например Вам не нравится припаркованный авто соседа. Посмотрели номер авто и на "портале" отправили сообщение имея только номер авто. При этом не нужно раскрывать детали контакта. Можно придумать много чего.
" цитировать

>еее а є потреба шарити контакти усім?:) я думав питання в списку контактів для охорони...
мене тпс в останню чергу хвилює - я б їм взагалі контактів не віддавав, бо вони їх не вміють зберігати

Мене більше цікавить, як можна додзвонитись до сусіда, що мене заливає

>WHAT? що ви мали наувазі?

як під'єднати андроїд контакти до продукції аппл

>Для всіх зашарити можна через гугл докс. не бачу сенсу для цієї цілі писати окрему апу :)

як синхронізцвати андроід-контакти з гуглдоксами?

>а це має якесь відношення до теми шерінга контактів?

має відношення до зв'язку з конкрентною людиною, через текстові повідомлення

>звісно ні.

ну як ні, то ні

>с приложением на телефон

додаток на телефон для охорони потрібен тільки, щоб охорона побачила номер машини (номер документа) і чи хтось з жителів її чекає

24 марта 2016 12:45:30 #25
>еее а є потреба шарити контакти усім?:) я думав питання в списку контактів для охорони... мене тпс в останню чергу хвилює - я б їм взагалі контактів не віддавав, бо вони їх не вміють зберігати Мене більше цікавить, як можна додзвонитись до сусіда, що мене заливає >WHAT? що ви мали наувазі? як під'єднати андроїд контакти до продукції аппл >Для всіх зашарити можна через гугл докс. не бачу сенсу для цієї цілі писати окрему апу :) як синхронізцвати андроід-контакти з гуглдоксами? >а це має якесь відношення до теми шерінга контактів? має відношення до зв'язку з конкрентною людиною, через текстові повідомлення >звісно ні. ну як ні, то ні >с приложением на телефон додаток на телефон для охорони потрібен тільки, щоб охорона побачила номер машини (номер документа) і чи хтось з жителів її чекає
" цитировать

badumts:

додаток на телефон для охорони потрібен тільки, щоб охорона побачила номер машини (номер документа) і чи хтось з жителів її чекає

Додаток може, використовуючи камеру, розпізнавати номер авто, реєструвати подію в'їзду на територію. Перевіряти оплату данного мешканця і видавати рекомендацію про попередження власника.
Чи потрібне це все комусь, ось в чому питання :)
Але головне це мати в цифровому виді базу мешканців, але для цього потрібна згода кожного.

24 марта 2016 14:45:05 #26
[b][color=#2B4157;]badumts[/color][/b]:[quote]додаток на телефон для охорони потрібен тільки, щоб охорона побачила номер машини (номер документа) і чи хтось з жителів її чекає [/quote]Додаток може, використовуючи камеру, розпізнавати номер авто, реєструвати подію в'їзду на територію. Перевіряти оплату данного мешканця і видавати рекомендацію про попередження власника. Чи потрібне це все комусь, ось в чому питання :) Але головне це мати в цифровому виді базу мешканців, але для цього потрібна згода кожного.
" цитировать
  • Стаж: 1583 дня(ей)

PM ннада?

05 мая 2016 17:34:30 #27
PM ннада? [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/3.gif[/img]
" цитировать
  • Стаж: 1368 дня(ей)
  • Рейтинг: +164

amidsoaha:

PM ннада?

в чергу!

06 мая 2016 01:41:47 #28
[b][color=#2B4157;]amidsoaha[/color][/b]:[quote]PM ннада? [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/3.gif[/img] [/quote]в чергу! [img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/6.gif[/img][img]http://forum-vidpochynok.com/bundles/js/js/ckeditor/smiles/15.gif[/img]
" цитировать
  • Стаж: 237 дня(ей)
  • Рейтинг: 0

Интересная тема

02 сентября 2018 12:48:03 #29
Интересная тема
" цитировать
  • Стаж: 1865 дня(ей)
  • Рейтинг: +354

Android:

Саймон:

давайте замутимо покриття віфі на території відпочинку, шолі :) ... можу зі свого вікна покрити дитячу площадку біля 15-А, і другий паркінг :) Комусь цікаво таке?:)

честно говоря не вижу смысла - 4джи работает прекрасно, стоит копейки

03 сентября 2018 11:30:14 #30
[b][color=#2B4157;]Android[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]Саймон[/color][/b]: [quote][img align=left width=150]http://s01.yapfiles.ru/files/776059/gifkiparolrybamechhakeryvkino1027298.gif[/img] [/quote] то є якісь ідеї для проектів?:) давайте замутимо покриття віфі на території відпочинку, шолі :) ... можу зі свого вікна покрити дитячу площадку біля 15-А, і другий паркінг :) Комусь цікаво таке?:) [/quote] честно говоря не вижу смысла - 4джи работает прекрасно, стоит копейки
" цитировать