Форум власників квартир у ЖК "Відпочинок"
Заселение І очереди (дома 1,4,5). Что, как и где?
Автор Список сообщений
  • Стаж: 2048 дня(ей)
  • Рейтинг: +34

на реалте собирается группа жилльцов для встречи с представителями SG Stolitsa, принимайте участие

15 ноября 2013 15:00:43 #61
на реалте собирается группа жилльцов для встречи с представителями SG Stolitsa, принимайте участие
" цитировать
  • Стаж: 1972 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

Власники квартир першої черги, уточніть, будь ласка, вартість оформлення права власності (чим свіжіша інформація, тим краще). Наскільки я розумію це 2% від вартості квартири + фіксована сума (1-2 тис. грн) за послуги нотаріуса, але цікавить живий досвід. Дякую

03 сентября 2014 13:12:33 #62
Власники квартир першої черги, уточніть, будь ласка, вартість оформлення права власності (чим свіжіша інформація, тим краще). Наскільки я розумію це 2% від вартості квартири + фіксована сума (1-2 тис. грн) за послуги нотаріуса, але цікавить живий досвід. Дякую
" цитировать
  • Стаж: 1986 дня(ей)
  • Рейтинг: +99

dart:

Березень 2014
Так і є. Однак, може бути ще доплата за більшу площу.

04 сентября 2014 09:31:48 #63
[b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]:[quote]Власники квартир першої черги, уточніть, будь ласка, вартість оформлення права власності (чим свіжіша інформація, тим краще). Наскільки я розумію це 2% від вартості квартири + фіксована сума (1-2 тис. грн) за послуги нотаріуса, але цікавить живий досвід. Дякую [/quote]Березень 2014 Так і є. Однак, може бути ще доплата за більшу площу.
" цитировать
  • Стаж: 1613 дня(ей)
  • Рейтинг: +113

2% - это процент в пенсионный фонд и процент за оформление прав собственности?

04 сентября 2014 09:47:49 #64
2% - это процент в пенсионный фонд и процент за оформление прав собственности?
" цитировать
  • Стаж: 1972 дня(ей)
  • Рейтинг: +78

LeraLera:

dart:

Березень 2014
Так і є. Однак, може бути ще доплата за більшу площу.

Дякую

04 сентября 2014 12:13:30 #65
[b][color=#2B4157;]LeraLera[/color][/b]:[quote][b][color=#2B4157;]dart[/color][/b]: [quote]Власники квартир першої черги, уточніть, будь ласка, вартість оформлення права власності (чим свіжіша інформація, тим краще). Наскільки я розумію це 2% від вартості квартири + фіксована сума (1-2 тис. грн) за послуги нотаріуса, але цікавить живий досвід. Дякую [/quote]Березень 2014 Так і є. Однак, може бути ще доплата за більшу площу. [/quote] Дякую
" цитировать
  • Стаж: 1688 дня(ей)
  • Рейтинг: +214

Много людей получили право собственности?

20 января 2015 14:09:03 #66
Много людей получили право собственности?
" цитировать